دوره صوتی آرزوی تو دستور توست اثر کوین ترودو

سمینار آرزوی تو دستور توست

تاریخ آخرین بروزرسانی: 23 سپتامبر 2020

نویسنده: jado bavar


چکیده مطلب:

پشتیبانی 24 ساعته: چنانچه نیاز به ارتباط با پشتیبانی داشتید میتوانید با شماره تماس 09212067017 تماس حاصل فرمایید. ضمانت: این دوره به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است و سایت قدرت درون ضمانت میکند که اگر متوجه سانسور یا حذف قسمتی از سمینار شده اید  میتوانید تمام مبلغ عضویت ویژه خود را پس بگیرید. […]


توضیحات

پشتیبانی 24 ساعته: چنانچه نیاز به ارتباط با پشتیبانی داشتید میتوانید با شماره تماس 09212067017 تماس حاصل فرمایید.

ضمانت: این دوره به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است و سایت قدرت درون ضمانت میکند که اگر متوجه سانسور یا حذف قسمتی از سمینار شده اید  میتوانید تمام مبلغ عضویت ویژه خود را پس بگیرید.

چگونه آرزوی تو دستور توست را دانلود کنیم ؟

پیشنهاد اول : برای تهیه این دوره و یا دوره های یادگیری دیگر کوین ترودو

فقط کافیست یک اشتراک از سایت قدرت درون تهیه کنید؛

و علاوه بر دانلود دوبله صوتی آرزوی تو دستور توست کوین ترودو

دوره های زیر را نیز رایگان دانلود کنید.

نمونه زیر بخشی از دوبله آرزوی تو دستور توست است


لیست دوره هایی که فقط با تهیه یکی از اشتراک های 2 ماهه تا 8 ماهه قابل دانلود است

[button color=”blue” size=”big” link=”https://powerinside.ir/” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]آرشیو محتوای ویژه سایت قدرت درون[/button]

پیشنهاد دوم : با کلیک روی خرید تکی محصول به فروشگاه

ما هدایت میشوید و میتوانید با هزینه 35 هزار تومان دانلود کنید.

[button color=”green” size=”big” link=”https://powerinside.ir/?add-to-cart=12736″ icon=”” target=”false” nofollow=”false”]فقط همین محصول رو میخوام[/button]

سمینار آرزوی تو دستور توست در سال 2009 توسط کوین ترودو ضبط و منتشر شده است.

کوین ترودو ابتدا قصد داشت این دوره را به صورت تصویری به انتشار برساند.
وجود افراد سیاسی و اعضای گروه فراماسونری باعث شد تا کوین ترودو مجبور به انتشار دوره به صورت صوتی شود.

به دلیل برگزاری این دوره در کوه های آلپ هزینه برای شرکت در این دوره افزایش یافت.هزینه شرکت در این دوره چیزی حدود 120 میلیون تومان بود و همین امر موجب شد تا فقط افراد ثروتمند در این دوره شرکت کنند. کوین ترودو برای آنکه تمامی افراد بتوانند از سمینار آرزوی تو دستور توست استفاده کنند این سمینار را به صورت صوتی در سراسر دنیا به انتشار رساند.

کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست آموزش میدهد که هرکس به آرزوها و خواسته های قلبی خود برسد و هرکس چطور میتواند میلیون ها دلار درآمد داشته باشد، مبنای انتخاب نام این دوره برای کوین ترودو همین امر بود

بیوگرافی کوین ترودو برگزار کننده سمینار آرزوی تو دستور توست:

کوین ترودو در 6 فوریه سال 1963 در ماساچوست آمریکا متولد شد. کوین ترودو معتقد است یکی از دلایل موفقیت او مطالعه زیاد است وی میگوید: این مطالعات باعث شد تا در سن 18 سالگی بتوانم عنوان برترین شاگرد مدرسه را به خود بگیرم.

کوین ترودو در اوج جوانی به بازار خرید و فروش خودرو پا گذاشت؛ وی توانست درآمد زیادی را از فروش خودرو به دست بیاورد. در سال 1993 کوین ترودو وارد نتورکینگ شد و توانست در اینکار موفقیت های بسیاری را کسب کند. کوین ترودو با کمک دوستان خود می تواند وارد گروه ها و جوامع مخفی شود.

در جوامع مخفی به او آموزش داده شد که بتواند با کنترل افکار و احساساتش زندگی خود را تحت کنترل بگیرد و هر آنچه که در طلبش هست را بدست بیاورد.

کوین ترودو به کمک آموزش های جوامع مخفی در سال 2010 به 10 مرد ثروتمند آمریکا تبدیل شد وی مالک بیش از 60 شرکت و 3 شبکه تلوزیونی است.

کوین ترودو با مشاهده وضع مالی و معیشتی مردم تصمیم میگیرد آموزش ها و تحقیقاتی که در زمینه موفقیت فردی دارد را به مردم آموزش دهد (در واقع وی قصد داشت تا آموزش های گروه های مخفی را به مردم بیاموزد.)

کوین ترودو در طی 30 سال عضویت در جوامعی مانند فراماسونری، برادر هود و… متوجه شد که قوانین جهان هستی می تواند هر فردی را به خواسته ها و آرزوهایش برساند و جایگاه فعلی هرکس اهمیتی در ساخت آینده او ندارد.

البته کوین ترودو با آموزش قوانین جهان هستی به همگان دچار دردسر های زیادی شد وی در سال 2013 به دلیل شکایت گروه های مخفی به 10 سال زندان در جزیره اختصاصی اش و چندین میلیون دلار جریمه محکوم شد.

دوره آرزوی تو دستور توست چه آموزشی به ما میدهد؟

کار و تلاش به تنهایی نمی تواند موفقیت آمیز باشد. اگر کار و تلاش به تنهایی ما را به موفقیت می رساند مطمئناٌ قشر کارگر موفق ترین قشر جامعه بود. اما سؤالی که مطرح میشود این است که واقعا چه چیزی باعث موفقیت ما میشود؟

جواب این سؤالی را کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست به طور کامل به شما آموزش خواهد داد:

درصد بسیار زیادی از مردم از همه راهنمایی میخواهد به جز خودشان! شما سعی میکنید در تمامی امور از همه کس و همه چیز کمک بگیرید جز احساساتتان! افراد موفق در زمینه های مختلف همواره در حال یادگیری و تمرین هستند و مشاورت های زیادی از افراد مختلف میگیرند ولی در نهایت از احساسات و افکار خودشان پیروی میکنند.

کوین ترودو معتقد است هر فردی قول چراغ جادوی خودش است. شما میتوانید به کمک قوانین جهان هستی نسخه جدید و بهتری از زندگی خودتان را بسازید. تفاوت این سمینار با سایر سمینار ها این است که حتی افرد ثروتمند و مشهور که اغلب فکر میکنیم آنان هر چه که میخواهند میتوانند داشته باشند نیز این دوره را گوش داده اند.

این دوره فقط به شما کمک نمیکند که ثروتمند شوید، این دوره کمک میکند که هر آنچه میخواهید اعم از ثروت، آرامش و… برای خود پدید بیاورید.

کوین ترودو و آموزش مراحل یادگیری

کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست یا آرزوی تو فرمان توست بر آموزش پذیری تأکید بسیاری دارد.

کوین ترودو اعتقاد دارد هر اندازه آموزش پذیری ما بیش تر باشد بیشتر یاد میگیریم و هر چقدر بیشتر یاد بگیریم نتایج بیشتر و بهتری را دریافت میکنیم.

میزان آموزش پذیری هر فرد با فرد دیگر متفاوت است اندازه گیری میزان آموزش پذیری به معیار های بسیاری بستگی دارد.

 • شما در روز چه مقدار زمان را به یادگیری اختصاص میدهید؟
 • آیا حاضرید که به جای آن که با دوستانتان به بیرون بروید به پای این آموزش ها بنشینید؟
 • از 1 تا 10 به علاقه خود برای یادگیری چه امتیازی می دهید؟

افرادی که معتقد هستند به اندازه کافی یاد گرفته اند یعنی مقدار آموزش پذیری آنان به صفر رسیده است.

در غیر این صورت آنان هیچ چیز جدیدی یاد نمی گیرند و در همان جاگاه فعلی خود می مانند.

مراحل یادگیری کوین ترودو شامل چهار دسته می باشد که این مراحل عبارت اند از:

 1. نا آگاهی و ناشایستگی: از کاری آگاهی ندارید به همین دلیل هم سزاوار استفاده از اون نیستید. (نمی دونید که چه چیزهایی رو نمی دونید)
 2. آگاهی و ناشایستگی: شما اطلاع دارید که از چه چیزی مطلع نیستید ولی هنوز سزاوار استفاده نیستید. (میدونید که چه چیزهایی رو نمی دونید)
 3. آگاهی و شایستگی: به این معناست که شما در حال آنجام دادن آن هستید و سعیتون بر این هست که کامل و دقیق و بدون اشتباه باشید.
 4. نا آگاهی و شایستگی: این مرحله به تمرین زیادی نیاز دارد.
  و به این معناست که شما بدون اینکه اطلاع داشته باشید در حال انجام  کاری به طور صحیح و درست هستید.
  برای اینکه مرحله ی آخر رو به طور کامل متوجه بشید میتونم به بستن بند کفشتون اشاره کنم.

سمینار آرزوی تو دستور توست را از کوه های آلپ بشنوید.

رشته کوه آلپ در 7 کشور قرار گرفته است. رشته کوه الپ 5 آب و هوای مختلف را داراست و دارای تنوع گونه های حیوانی و گیاهی مختلف است. کوین ترودو به دلیل طولانی بودن زمان سمینار تصمیم گرفت دوره را به یک گردش علمی 2 روزه تبدیل کند.

کوین ترودو سمینار آرزوی تو دستور توست را در آلپ سویس برگزار کند؛ تا این دوره جذابیت بالا و همچنین متفاوت تر از باقی سمینارهای برگزار شده در سراسر جهان باشد.

البته این کار کوین ترودو با هزینه زیادی مواجه شد که کوین تردود مجبور شد هزینه ورود هر شرکت کننده به این دوره را حدود 10000 دلار تأیین کند که چیزی حدود 120 میلیون ما میشود که همین امر موجب شد که افراد در طبقه های متوسط و فقیر در جامعه نتوانند در این دوره شرکت کنند.

کتاب آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو پس از انتشار سمینار آرزوی تو دستور توست تصمیم گرفت بخشی از آموزش های این سمینار را به صورت کتاب منتشر کند.

کتاب آرزوی تو دستور توست چندان مورد استقبال قرار نگرفت زیرا در این کتاب نکته بیشتر از سمینار آموزش داده نمیشد اما با خواندن کتاب آرزوی تو دستور توست آنها تمامی مفاهیم آموزش داده شده در سمینار به ذهن شما القا میشود.

کتاب کوین ترودو بیشتر به عنوان کتاب تمرین یاد میشد زیرا این کتاب تمرکز زیادی بر پرسش و پاسخ دارد.

 

 


دسته بندی: کتاب صوتی محتوای ویژه ویدیو تصویری


10 پاسخ به “دوره صوتی آرزوی تو دستور توست اثر کوین ترودو”

 1. امیر محمد حسین پور گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم تشکر کنم بابت دوره آرزوی تو دستور توست که دوره ای عالی و کامل از اقای کوین ترودو هست.

  • power inside گفت:

   سلام دوست گرامی
   خیلی خوشحالیم که تونستید از این دوره استفاده کنید. بهتون پیشنهاد میدم باقی دوره های کوین ترودو که در سایت قرار دادیم رو هم دانلود کنید در حال حاضر بیش از 50 ساعت سمینار و دوره ترجمه شده از کوین ترودو در سایت قرار دادیم که میتوانید با تهیه یک عضویت ویژه علاوه بر دوره های کوین ترودو سایر محتویات سایت رو نیز به طور کامل دانلود نمایید

 2. aliii mohamadi گفت:

  سلام وقت بخیر
  باید مدتی همه مطالعات رو کنار گذاشت ودریک کلام باید با سمینار آرزوی تو دستور توست زندگی کرد .تشکر از سایت قدرت درون
  خصوصا این فایلهای صوتی که درهرجا میشه ازشون استفاده کرد.. هزینه ای که ما دراین دوره پرداخت می کنیم نه تنها ناچیزه بلکه یک سرمایه گذاری ماندگاره. فقط یک کلام می توانم بگویم تشکر تشکر هزاران سپاس….

  • power inside گفت:

   سلام دوست عزیز
   دوره آرزوی تو دستور توست دوره مقدماتی هست پیشنهاد میکنم دوره های سطح 3 و 4 دوره های کوین ترودو رو هم مشاهده کنیدبا خرید یک عضویت ویژه علاوه بر تمامی دوره های کوین ترودو (در حال حاضر بیش از 9 سمینار از کوین ترودو در سایت موجوده) میتونید تمامی محتویات سایت رو که بیش از 300 ساعت سمینار و کتاب صوتی از برترین اساتید موفقیت جهان است را به طور کامل دانلود نمایید.

 3. امیر حسین گفت:

  یک دنیا ممنونم بابت این دوره فوق العاده، تشکر میکنم بابت این همه زحمتی که کشیدید دوره آرزوی تو دستور توست کمک بزرگی به من کرده و تونسته برای من اتفاقات خوبی رو رقم بزنه.

  • power inside گفت:

   سلام دوست من
   اگر به دوره های کوین ترودو علاقه دارید میتونید با خرید یک عضویت ویژه علاوه بر تمامی دوره های کوین ترودو (در حال حاضر بیش از 9 سمینار از کوین ترودو در سایت موجوده) میتونید تمامی محتویات سایت رو که بیش از 300 ساعت سمینار و کتاب صوتی از برترین اساتید موفقیت جهان است را به طور کامل دانلود نمایید

 4. محمد گفت:

  سلام ایا دوره فارسیه بعد هزینه کاملش چقدره

  • سلام دوست من
   با خرید یک عضویت ویژه علاوه بر تمامی دوره های کوین ترودو (در حال حاضر بیش از 9 سمینار از کوین ترودو در سایت موجوده) میتونید تمامی محتویات سایت رو که بیش از 300 ساعت سمینار و کتاب صوتی از برترین اساتید موفقیت جهان است را به طور کامل دانلود نمایید.

 5. ناهید گفت:

  عالیه من خیلی لذت میبرم ممنونم که دوبله کردین و ما میتونیم استفاده کنیم

  • power inside گفت:

   سلام ناهید عزیز
   به شما پیشنهاد میکنم دوره موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد و سمینار رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن هم گوش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2020 قدرت درون
تمامی حقوق وب سایت متعلق به قدرت درون می باشد.