کتاب صوتیمحتوای ویژه

کتاب صوتی آموزش خودهیپنوتیزم و تن آرامی

نام مربی: مریم رضایی

موضوع: از بین بردن درد و تن آرامی

تعداد قسمت: 2 قسمت

مدت زمان: 33 دقیقه

نوع محتوا: سمینار صوتی

زبان محتوا: فارسی

فرمت محتوا: MP3

حجم محتوا: 50 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

این فایل آموزشی در زمینه هیپنوتیزم و تن آرامی و از بین بردن درد در قسمت های مختلف بدن است. از طریق این فایل ذهن شما دوباره برنامه ریزی می شود، و شما از طریق ضمیرناخودآگاه خود قسمت های مختلف بدنتان را تحت کنترل می گیرید و قسمت هایی که درد دارند یا بیمار هستند به مرور زمان احیا می شوند و شما در زمینه هیپنوتیزم تسلط بیشتری خواهید داشت.

در این مقاله به صورت تخصصی در مورد تن آرامی بحث خواهیم کرد.

مرحله اول تن آرامی و از بین بردن درد

در ابتدا باید بدانیم چرا در بدنمان بیماری ایجاد می شود یا چرا قسمتی از بدن دچار درد می شود.

درباره وجود بیماری ها دانشمندان و روانشناسان بزرگ سال های زیادی است که در حال تحقیق هستند و همه آنها به یک نظریه مشترک رسیدند و ان این است که سر منشع تمام بیماری ها ذهن و افکار است زیرا افکار انسان بسیار قدرتمند است. وقتی شخصی فکر میکند چقدر زندگی سخت است و چقدر همه چی بی معنی و کسالت آور است صبح که از خواب بیدار می شود به جای اینکه پر از شادی و انرژی باشد می گوید دوباره صبح شد! و مطمئن باشید تا شب برایش کلی اتفاق های بد می افتاد.

چون از اول صبح ناراحتی ها را وارد ذهن خودش کرده و آنها را جذب کرده و اگر به همین روال ادامه دهد کنترل بدن و تن خود را از دست می دهد و کم کم بیمار می شود این موضوع برای تمامی افراد .

امروزه وقتی شخصی بیمار می شود و به نزد پزشک می رود پزشک می گوید همه چیز از اعصابت است و همه ما قبول می کنیم، اما در اصل ضمیر خودآگاه ما این حرف ها را می پذیرد یعنی در ذهن آگاهمان این موضوع را پذیرفته ایم ولی ذهن و یا ضمیر ناخود اگاه ما این موضوع را قبول نکرده است.

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دانلود کامل و نامحدود بهترین آموزش ها به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیک کنید
بستن