پشتیبانی در تلگرام

تماس تلفنی

استر هیکس - esther hicksقانون جذب و ارتعاش

استر هیکس سمینار تصویری از غم و اندوه به شادی ونشاط

نام مربی: استر هیکس

موضوع: از غم و اندوه به شادی، قانون جذب

تعداد قسمت: 1 قسمت

مدت زمان: 68 دقیقه

نوع محتوا: سمینار تصویری

زبان محتوا: زیرنویس فارسی

فرمت محتوا: MKV

حجم محتوا: 176 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

خرید محصول به صورت تکی

با خرید تکی محصول فقط به همین محصول دسترسی دارید و می توانید پس از خرید آن را دانلود نمایید

در این سمینار استر هیکس  به شما آموزش میدهد که چطور آنچه را می خواهید به دست آورید. وی می گوید شما در دنیای تناقض ها زندگی می کنید و این بسیار خوب هست چون در اصل می دانید که چه چیزی را می خواهید پس وقتی که خواسته ای را در ذهن خود شکل دادید آن را فرا خوانده اید و به این پروسه فراخوان می گویند.


سمینار تصویری استر هیکس


استر هیکس می گوید: همین که به جهان فرا خوان دادید آنچه که خواسته اید به سمت شما می آید.

حالا اینجا برخی می گویید که من خواستم اما به من داده نشد. در این سمینار استر هیکس به شما می گوید که چطور باید عمل کنید که آنچه که می خواهید را به دست آورید. شما همه در مسیری از انرژی در جریان هستید جای هیچ نگرانی نیست با آموزشهای استر هیکس بدانچه که می خواهید می رسید.

یکی از موضوعات مهم در این سمینار این است که استر هیکس در مورد احساسات شما صحبت می کند که اگر احساساتتان را تحت کنترل خود در بیاورید از انرژی که درونتان است به خوبی می توانید استفاده کنید و همیشه در جریان موفقیت باشید.

برخی از شما رویاهایی قبلا داشته اید که حالا وقتی به آنها فکر می کنید می بینید که اصلا آنها را فراموش کرده اید و به مرور زمان آنها را به کناری گذاشته اید استر هیکس به شما آموزش می دهد که چطور آنها را دوباره به خاطر بیاورید و همچنین به شما می گوید که چطور به آنها دست پیدا کنید. و به شما یاد می دهد که چگونه انگیزه خود را برای به دست آوردن خواسته هایتان زیاد کنید.

گاهی اوقات برخی از مردم دچار غمی فراوان می شوند و نمی دانند که چطور آن را کنار بگذارند و روز به روز با این غم دست و پنجه نرم می کنند به خصوص هنگام فوت یکی از نزدیکانشان . استر هیکس به شما آموزش می دهد که در چنین مواقعی چطور رفتار کنید تا از غم به شادی برگردید.

گاهی اوقات هم اتفاق ناگواری میفتد که در ارتعاشات جمعی تا مدتها می ماند و شما را نیز آزار می دهد که در این سمینار استر هیکس به شما می گوید چطور و چگونه در چنین مواقعی باید رفتار کنید.

همچنین با مشاهده ویدئو خواهید دید که سوال و جوابهای دیگری هستند آنها را خوب ببینید و مطالعه کنید چون ممکن است سوال خود شما هم باشد.

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن