کتاب صوتیمحتوای ویژه

کتاب صوتی امواج ذهنی شفابخش (مبتدی)

نام مربی: سعید عسگری تهرانی

موضوع: امواج مغزی (سابلیمینال)

تعداد قسمت: 4 قسمت

مدت زمان: 65 دقیقه

نوع محتوا: سمینار صوتی

زبان محتوا: فارسی

فرمت محتوا: MP3

حجم محتوا: 395 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

خرید محصول به صورت تکی

با خرید تکی محصول فقط به همین محصول دسترسی دارید و می توانید پس از خرید آن را دانلود نمایید

خرید تکی محصول 19 هزارتومان

امواج ذهنی شفابخش – پکیج مبتدی، ابزاری بسیار قدرتمند و موثر برای رسیدن به وضعیت جسمانی و ذهنی بی نقص و همچنین تعادل روحی و روانی است که به شما کمک می کند تا منابع بینهایت وجودی خود را بشناسید و از آن ها استفاده های بیشماری کنید.

در این بخش دوره و مقاله ای برای شما آماده کرده ایم که بتوانید امواج مغزی یا همان امواج ذهنی را به طور کامل درک کنید.

امواج ذهنی شفابخش چیست؟

با استفاده از تحقیقات مفصل ما در شش سال گذشته و امتحان کردن بسیاری از فایل های صوتی شرکت های مختلف و قرار گرفتن در به روز ترین تحقیقات روز دنیا، به توسعه فایل های امواج ذهنی شفابخش دست زدیم که مجموعه ای است کامل و بینظیر از بهترین های روز دنیا و فایل های امواج مغزی کاملا ایرانی، که برای اولین بار به شکل تخصصی و کاملا علمی دوبله و تهیه شده است.

آیا میدانید افرادی که از روش های مدیتیشن استفاده می کنند بسیار شاد تر و سلامت تر از باقی افراد جامعه هستند؟ این یک حقیقت است! این افراد خود را از تنش های این روز ها به دور نگه داشته و عمر بیشتری را خواهند داشت، به قولی زندگی به کام افراد با آرامش است. نیازی به گفتن نیست که هزاران مقاله نشان دهنده قدرت بی حد و حصر مدیتیشن در کاهش انواع بیماری ها  می باشد.

مزایای امواج ذهنی

اما مزايا امواج ذهنی به اینجا ختم نمی شود. تحقیقات نشان داده که افرادی که مدیتیشن را به صورت حرفه ای انجام می دهند که به عمیق ترین سطوح  آرامش ذهنی دست پیدا می کنند قادر هستند تا از ذهن خود استفاده های کنند که دیگران در حالت عادی توان انجام آن را ندارند؛ قابلیت هایی که در درون همه ما نهفته است و شاید جوابی بر راز زندگی ما باشد. تنها تفاوت این است که چه کسی از آن استفاده میکند؟

با مطالعه مغز افرادی که مدیتیشن می کنند و به نوعی در این بحث یک حرفه ای محسوب می شوند به این نتیجه نایل شدیم که مغز این افراد غالبا تجزیه و تحلیل به مراتب بهتری نسبت به افراد عادی با آی کیو مشابه دارند. در حقیقت اگر تحقیق کنید متوجه می شوید که بسیاری از مخترعین بزرگ، فیلسوف ها و دانشمندان ایده های انقلابی و افکار بزرگ خود را در حالات این چنینی بدست آورده اند.

یکی از دلایل شاد بودن و سلامت زیستن افرادی که مدیتیشن انجام می دهند تولید چندین ماده شیمیایی نشاط آور در مغز است. مدیتیشن این اجازه را میدهد تا این مواد شیمیایی به صورت پیوسته تولید شوند و در شما نشاط برقرار شود.

افرادی که مدیتیشن انجام می دهند بسیار راحت تر از افراد دیگر به خواب می روند و خواب بهتری را هم تجربه می کنند. حتی نشان داده شده که این افراد خواب کمتری در شبانه روز نیاز دارند چرا که بدن و فکر آن ها در طول دوره ها به اصطلاح معروف دائما رفرش شده و نیازی به خواب اضافه ندارند. مدیتیشن حتی در بسیاری از موارد بسیار قوی تر از چیزی عمل میکند که ما به آن می گوییم.

همچنین مدیتیشن برای کسانی که به سطوح فوق العاده ای دست پیدا میکنند؛ توانایی های ذهنی فراتر از حالت عادی و همچنین حالت های خاص ناخودآگاه را فراهم می کند. این چیزی نیست مگر هماهنگی مغزی کامل و بازگشت به اصل سلامتی انسانیت.

این افراد غالبا به دلیل سلامتی ذهنی، روحی و بدنی دوستان قوی تری دارند و روابطه بسیار سالمی در اجتماع و از همه مهم تر در خانواده خود دارا هستند.

مدیتیشن چیست؟

به دلیل نداشتن آگاهی نسبت به مدیتیشن اکثر مردم تصور می کنند که مدیتیشن نوعی پرستش و یا دعا و یا یک نوع فعالیت مذهبی به شمار می رود برخی از افراد به چشم تفریح و گذراندن وقت به بهترین شکل به آن نگاه می کنند. که هیچ یک از اینها درست نیست!

مدیتیشن به معنای ساده یعنی راهی برای پاکسازی ذهن که ما را به اصل خود هدایت می کند (اصلی که به دلیل وجود کار و مشغله های بسیار آن را فراموش کرده ایم). در حالت مدیتیشن دست و گاها عمیق ما می توانیم به اصل واقعی خود که همان طبیعت ما است برگردیم. بهترین حضور که می توانید در زندگی تجربه کنید چه از نظر هارمونی وچه از نظر شکوفایی تعادل است.

مزایای مدیتیشن

به صورت دائم استرس، اضطراب، دلهره ودلواپسی را به ایده های نو، جوانی و شادی و اعتماد به نفس تبدیل می کند. مدیتیشن راهی برای تقویت خواب و غلبه بر بیخوابی و افزایش انرژی است. راهی برای رسیدن به خود عرفانی و طبیعت خود و زندگی در لحظه حال است. از بین برنده عادات بد و ترس ها و همچنین اشتباه و کمبود اعتماد به نفس است. مدتیشین راهی برای افزایش آگاهی و البته بیداری ناخوداگاه است!

افزایش تعادل احساسات روانی و رسیدن به هارمونی ذهنی با افزایش غرایض طبیعی شما و پاکسازی انرژی های منفی جذب آرزو های شما و راهی فوق العاده موثر برای تصویر سازی توصیه شده توسط بسیاری از اساتید موفقیت علی الخصوص برایان تریسی افزایش قدرت یادگیری، حافظه، و تمرکز ذهنی باز و ایجاد شرایط آلفا و تتا برای جذب بیشتر و دریافت از کائنات.

خب دلیل اول این است که روش های مدیتیشن قدیمی در طولانی مدت جواب می دهند. همینطور نیاز به تلاش و تمرکز بالایی است که در روزگار امروز کمتر پیدا می شود. پس انجام دادن هر روزه آن مشکل است. گاها حتی سال ها طول می کشد و تمرین میطلبد تا به عمیق ترین سطوح دست پیدا کنید. همینطور مراحل یادگیری برای بعضی افراد خسته کننده خواهد بود و دقیقا مانند بسیاری از چیز های دیگر فقط افراد خاصی می توانند در مدتی کوتاه به تمام قابلیت های ذکر شده دست پیدا کنند. اگر شما هم مثل اکثر مردم فکر میکنید وقت کافی برای انجام تمام تمارین مدیتیشن را ندارید.

اما چه می شود اگر ما به شما بگوییم که فقط با فشار دادن یک دکمه ساده می توانید به عمیق ترین سطوح، با بالاترین درجه لذت و مدیتیشن اصولی  دست پیدا کنید و از مزایا آن در همان لحظه دقت کنید در همان لحظه لذت ببرید بدون این که سال ها تلاش صرف کنید؟ دقیقا همان نتایج را دریافت کنید! نکته جالب اینکه اگر مدیتیشن کار باشید، سفر هایی را با امواج شفابخش خواهید داشت که در بهترین لحظات نیز تجربه نکرده اید.

خب بگذارید مطلب را خلاصه کنیم ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا با امواج شفا بخش به راحتی به عمیق ترین و بهترین حالات مدیتیشن تنها با گوش دادن دست پیدا کنید.فقط چند دقیقه از کل روزتان نیاز است تا برای همیشه زندگیتان را تغییر دهید.

امواج شفابخش ما مجموعه ای کامل و بینظیر است که تمامی نیاز های ذکر شده را در لحظه برآورده می کند.

در سال 1839 دکتر هنریش ویلهلم که یک روانشناس خبره بود کشف کرد که صدا های با فرکانس خاص در هر گوش میتواند الگو های خاصی را برای انسان فراهم کند. او این الگو های خاص را حالات امواج مغزی نام گذاری کرد. در سال 1973 تحقیقات دکتر جرالد استر سبب شد تا شاخه ای بسیار قوی با پایه ی هزاران تحقیق انجام شده به شاخه های درمانی و خودشناختی انسان اضافه شود. با استفاده از تحقیقات گسترده و مشورت ها و گردآوری مقالات مختلف، حالا امواج شفابخش بعد از حدود 6 سال آزمون و خطا در اختیار شما قرار گرفته است.

بسیاری از روانشناسان، دکتر ها، معلمان، و حرفه ای های مسائل مختلف از این امواج استفاده می کنند که متاسفانه در حال حاضر در ایران نه تنها استفاده نشده، بلکه کاملا ناشناخته است! این تکنولوژي و پیشرفت علم هم مانند بسیاری از پیشرفت های دیگر متاسفانه بسیار دیر به دست هموطنان عزیز ما رسیده اما انشالله با استفاده اصولی و هدایت شده و همینطور کسب نتایج بدست آمده شاهد استفاده بیشتر آن در سطح جامعه باشیم.

تکنولوژی که مارا مقدور ساخته تا شاهد هماهنگ سازی کل مغز باشیم.

مدیتیشن اصولی و عمیق با امواج ذهنی شفا بخش باعث می شود تا سیستم عصبی شما فضای فوق آرامی را فراهم کند تا بدن و مغز شما احساس مثبتی را داشته باشند. درواقع چیزی که اتفاق می افتد مانند وقتی است که شما به بدن فیزیکیتان تمرین بیش از حد میدهید تا قدرتمند تر شود، این پروسه هم دقیقا مشابه بوده و حتی گاها موجب خستگی ذهن هم میشود، امام همانطور که یک عضله بعد از خستگی بسیار قدرتمند تر است مغر نیز اینگونه عمل میکند. حالا پاسخ ذهن چگونه است؟ تبدیل و سازماندهی در سطحی بسیار بالاتر از حالت عادی!  راه جدیدی برای مسیر های عصبی. ارتباط عمیق تر بین دو نیمکره چپ و راست که بارها مورد آزمایش و اسکن قرار گرفته است.

مغز دو نیمکره دارد : چپ و راست کارکرد نیمکره چپ دنباله وار، خطی، منطقی، ریاضی گونه و بر اساس زمان است. در حالی که کارکرد نیمکره راست غیر خطی، غریضی، موهومی، با تمرکز بر تصویر بزرگ تر، خلاقانه و بر اساس مکان است. اکثر افراد با استفاده بیشتر از یک نیمکره نوعی عدم هماهنگی بین دو نیمکره را تجربه می کنند.

آزمایشات الکترومیوگرافی نشان داده است که بزرگترین فیلسوفان، مخترعان، هنرمندان و بزرگ اندیشان تاریخ از دو نیمکره به اندازه قابل قبولی یکسان استفاده میکرده اند. برنامه هماهنگ و دقیق موج های شفا بخش باعث هماهنگی بین دونیمکره و ایجاد هارمونی می شود دانشمندان به این پدیده هماهنگ سازی کل مغز میگویند!

امواج شفابخش کمک میکند تا بتوانید پتانسیل های خود را آزاد نموده و به شخصی خاص و استثنایی با قابلیت های برتر تبدیل شوید. از کجا میدونید شاید شما نابغه بعدی نسل خود باشید! ما میدانیم که افرادی که از هماهنگی کامل مغزی برخوردار بوده و هستند قابلیت های فوق عجیبی را داشته اند.

چگونه امواج مغزی زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهند؟

مغز شما سلول های عصبی دارد که سيگنال های الکتريکی را با حالت های مختلف به شکل امواج مغزی منتشر می کند. این الگو ها به شکل عجیبی به افکار، احساسات و حالات بدنی شما و هرچیز و کاری که انجام میدهید مرتبط هستند.

به دلیل اینکه  امواج ما تهیه شده تا شما را به حالت های مختلف امواج مغزی برساند، میتوانید از خاصیت آن ها در تمامی حالت ها و برای تمامی موارد استفاده کنید از آنجایی که اکثر ما تمام یا بخش عمده روز خود به غیر از خواب را در حالت بتا سپری میکنیم، اکثر امواج ما مربوط به الگوهای، آلفا، تتا و دلتا می باشد و تنها تعداد اندکی از امواج بتا که در فرکانس های بسیار نزدیک به آلفا می باشند و در شرایط بسیاری به شما انرژی خوب و سر حال بودن را تزریق می کنند در پکیج های ما جا میگیرند.

فرکانس امواج بتا بین 13 تا 40 هرتز

مواج مغزی بتا فرکانس بیداری و هوشیاری کامل ماست، در واقع هنگامی که کاملا هوشیار هستیم فعالیت و آگاهی کامل به دنیای بیرون داریم.

امواج مغزی بتا عمدتا در طول استرس، پارانویا، ترس و نگرانی و ناراحتی پدیدار میشوند  همچنین هنگام گرسنگی، دپرس بودن، عدم تعادل و حال بد امواج بتا با فرکانس بالا را داریم بیخوابی نتیجه تولید بیش از حد امواج مغزی بتا می باشد.

توجه داشته باشید تمامی این موارد مربوط به امواج بتا با فرکانس های بالا تر از 15 یا 20 می باشد فرکانس های بتا در محدوده 13 تا 15 و گاها 15 تا 20 مفید و نرمال می باشد. بودن در امواج بتا بیش از اندازه موجب تضعیف سیستم ایمنی می شود. امواج بتا ذهن خودآگاه ما را بیش از اندازه به خود مشغول میکند.

امواج مغزی آلفا بین 7 تا 40 هرتز

حالت آلفا جایی است که مدیتیشن و ریلکسیشن شروع می شود. جایی که جریان های خلاقانه در مغز در حالت خودآگاه ما آغاز می شود.بیدار اما به شدت ریلکس و آرام.

تحقیقات نشان دهنده این است که حالت آلفا به بیشترین کارایی انسان مربوط است قهرمانان ورزشی میزان زیادی از امواج مغزی آلفا را همیشه با خود به همراه دارند. اما ورزشکاران مبتدی بیشتر دارای امواج مغزی با فرکانس بالای بتا که موجب اضطراب می شود، هستند.

در حالت آلفا ما یاد میگیریم، تجزیه و تحلیل میکنیم، به یاد میسپاریم و اطلاعات بسیار زیادی را در زمان کم جمع آوری کرده  و با تاثیر بسیار بالا تحویل میدهیم.

افراد خلاق اکثرا دارای  هجوم امواج مغزی آلفا در زمان دادن ایده های بکر هستند.

گفته می شود امواج آلفا باعث میشود مغز جوان شده و در این حالت ترس، عادات غلط و فوبیا ها به فراموشی سپرده شود. امواج مغزی آلفا حالی راحت، در هارمونی و فوق العاده را رقم میزنند. بهترین امواج برای یادگیری سریع و فوق العاده هستند.

حالت آلفا اولین لایه از ذهن ناخودآگاه ما می باشد که درگاهی است به سوی حالت های آگاهانه عمیقتر از خود وجودیمان.

امواج مغزی تتا بین 4 تا 40

هرتزاین امواج بسیار اهمیت پیدا میکنند وقتی که  ما در مدیتیشن عمیق تر شده و به حالت ترنس برسیم. این حالت کاهش فعالیت مغز تا زمان رسیدن به حالت خواب آلود است. یکی از حالات وصف ناپذير که  میتوانیم آن را کشف کنیم.

حالت تتا جرقه های تصور خلاقانه را در یک تصویر واقع گرایانه به ما تحویل می دهند. در این حالت ما احساس بسیار بازتر و متصل تر به باقی مردم احساس میکنیم. مردم گاهی احساس معلق بودن را در حالت تولید امواج مغزی تتا دارند. امواج مغزی تتا به این معروفند که حالتی از ESP یا قابلیت های سایکیک را در ما فعال می کنند. حالت تتا مهارت های حل مسئله را تقویت میکند.

داشتن امواج مغزی تتا به معنی داشتن بینش و بصیرت است. امواج تتا  دارای حالت انگیزشی و با بصیرت فوق العاده هستند. گاهی حافظه طولاني مدت را به یاد ما می آورند کودکان امواج مغزی تتای بسیار زیادی را دارند که قابلیت یادگیری بسیار زیادی را به آنان داده است. میزان کمی از موج دلتا را می توان در زمانی که به خواب رفته یا از خواب بر میخیزیم تجربه کنیم.

حالت تتا حالت ضمیر ناخودآگاه مغز است. در این حالت اکثر تصویر سازی ها برای جذب بیشتر توصیه شده و حالت مورد علاقه بسیاری از اساتید موفقیت است.

امواج مغزی دلتا بین 0 تا 40 هرتز

عمیق ترین سطح مدیتیشن است.حالت دلتا مربوط به هنگام فکر نکردن در زمان خواب سنگین است. امواج مغزی دلتا بسیار سودمندند.گفته شده که دلتا حالت کامل واقعیتی به جز حالت جسمی فیزیکی ماست. حالتی ضروری برای جوانی، تازگی و شادابی بیشتر در حالت دلتا سیستم ایمنی بدن بسیار تقویت می شود. حالت دلتا، حالت ناخودآگاه و فوق خود آگاه مغز است.  حالت دلتا  بر عقیده بسیاری از دانشمندان مفید ترین حالت ممکن برای بدن ماست.   درمانی برای استرس، اضطراب، اعتیاد و فوبیا ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تهیه اشتراک به سایت جدید ما جادوی باور مراجعه کنید مشاهده جادوی باور
+
بستن