پشتیبانی در تلگرام

تماس تلفنی

معرفی و نقد کتاب

معرفی 7 تا از بهترین کتاب قانون جذب از نگاه مردم

قانون جذب در دهه اخیر بسیار همه گیر شده است و عده زیادی از مردم به دنبال یادگیری قانون جذب هستند که یکی از برترین روش های یادگیری در هر زمینه ای خواندن کتاب یا گوش دادن به کتاب صوتی و سمینار است.

ما قبلا در مقاله قانون جذب چیست؟ استفاده از قانون جذب سریع برای دستیابی به اهداف به صورت کلی مباحث اصلی قانون جذب را آموزش دادیم.

در این مقاله نیز قصد داریم 7 تا از بهترین کتاب قانون جذب را از نگاه مردم به شما معرفی کنیم.

(این لیست دائماً به اضافه شدن کتاب قانون جذب جدید بروز رسانی میشود)

بهترین کتاب قانون جذب

کتاب های بسیار زیادی در زمینه قانون جذب منتشر شده است به همین دلیل اکثر افرادی که به دنبال یادگیری قانون جذب و مطالعه کتاب های قانون جذب هستند دچار سردرگمی میشوند.

اینکه قانون جذب را از چه کسی می آموزید بسیار مهم است چراکه هدف بسیاری از نویسندگان از نوشتن کتاب در زمینه قانون جذب کسب درآمد میباشد نه آموزش این قانون!
فردی که کتابی در زمینه آموزش قانون جذب منتشر میکند باید بر این قانون تسلط کامل داشته باشد و از این قانون نتایج دلخواهش را دریافت کرده باشد.

7. کتاب ثروت و تن درستی و شادمانی رو جذب کنید اثر جری و استر هیکس

کتاب ثروت و تن درستی و شادمانی رو جذب کنید اثر جری و استر هیکس

کتاب ثروت و تن درستی و شادمانی رو جذب کنید کتاب بسیار فوق العاده ای است از چندین اثر!

این کتاب توسط کوین ترودو پیشنهاد شده و یکی از کتاب هایی است که کوین ترودو گفته است که افرادی که به دنبال موفقیت هستند باید این کتاب را بخوانند پس کتاب حاضر کتاب بسیار با اهمیتی است هم برای افرادی که به کوین ترودو علاقمند هستند و هم برای طرفداران استر و جی هیکس.

کدام یک از عنواین کتاب شما را به خود جلب کرده است: ثروت؟ تن درستی؟ شادمانی؟ یا قانون جذب؟ علت جذب شما برای جذب شدن به این کتاب هرچه که باشد این کتاب میتواند شما را به آن برساند. پیشنهاد میکنیم که این کتاب را حتما بخوانید.

6. کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جی شوارتز

کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جی شوارتز

در هر کدوم از فصل های کتاب جادوی فکر بزرگ از طریق روش های منطقی، طرز افکار بزرگان و یا مثال به شما ثابت میشود که با به کارگیری نیروی قدرتمند فکر میتوانید هر آنچه را که میخواهید بدست بیاورید فرقی نداره میتونید آرزوی ثروتمند شدن، داشتن یک همسر خوب یا قبولی در یک آزمون و… را برای خود محقق کنید.

هر آنچه که در این کتاب نوشته شده است واقعیت دارد به همین دلیل است که این کتاب به عنوان یکی از بهترین کتاب قانون جذب معرفی شده است چراکه این کتاب علاوه بر دانش چگونگی استفاده از دانش را هم به شما می آموزد.

6. کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جی شوارتز

کتاب تو ثروتمند زاده شده‌ای! اثر باب پراکتور

در کتاب تو ثروتمند زاده شده ای اثر باب پراکتور؛ شیوه ها و راز هایی را خواهید خواند که درصد موفقیت شما را در هر زمینه دلخواهی چندین برابر میکند.

این کتاب دقیقاً همان راهکار ها و روش هایی را به شما ارائه میدهد که باب پراکتور خود برای دستیبابی به ثروت استفاده کرده بود. شما متوجه خواهید شد که موفقیت تنها تلاش فیزیکی نیست بلکه موفقیت ماورای فیزیک است.

به اعتقاد باب پراکتور تمام انسان ها از بدو تولد ثروتمند هستند؛ این کتاب مانند چراغ جادویی میتواند تمام خواسته های شما را برایتان برآورده کند.

4. کتاب اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر

کتاب اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر

تی هارو اکر در کتاب اسرار ذهن ثروتمند طرز فکر ثروتمندان و فقرا و افراد متوسط جامعه را بررسی میکند.

این کتاب به شما آموزش میدهد که چرا برخی افراد با وجود اینکه تمام تلاش خود را می کنند باز هم ورشکسته اند و فقیر هستند یا چرا برخی افراد با اینکه درآمدشان بیشتر میشود ولی زندگیشان فرق آن چنانی نمیکند!

در بخش زیر قسمت کوتاهی از این کتاب صوتی 330 دقیقه ای تی هارو اکر را میشنوید:

دانلود کامل کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر

3. کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر

کتاب دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر عنوان بهترین کتاب قانون جذب

کتاب حکایت دولت و فرزانگی روایت جوانی 32 ساله است که در یک شرکت تبلیغاتی کار میکند.
او از شغل فعلی خود خسته شده است و به دنبال راهی برای دولتمند شدن می باشد!

در اولین اقدام تصمیم میگیرد برای گرفتن پول یا مشاوره در محضر عمویش که فردی ثروتمند است حاضر شود.

اما عمویش او را همراه با معرفی نامه ای به سمت فردی به نام دولتمند آنی می فرستد تا وی قوانین دولتمند شدن را بیاموزد.

بخش کوتاهی از کتاب صوتی دولت و فرزانگی مارک 200 دقیقه ای را در قسمت زیر برای شما آماده کرده ایم:

2. کتاب قوانین موفقیت در 16 درس اثر ناپلئون هیل

ناپلئون هیل یک روزنامه نگار محلی بود که قلم قدرتمندی داشت و به همین دلیل توانسته بود شهرت زیادی در میان روزنامه نگاران و خبرنگاران پیدا کند.

اندرو کارنگی سرمایه‌دار و بنیان گذار شرکت فولاد کارنگی تصمیم گرفت تا با ناپلئون هیل قراردادی ببندد تا طبق این قرداد ناپلئون هیل به کمک اندرو کارنگی با تمام ثروتمندان بنام جهان مصاحبه کند و راز موفقیت آنها را کشف کند. ناپلئون هیل طی 30 سال با بیش از 1000 نفر از افراد موفق و بنام مانند: هنری فورد (مالک کارخانه فورد)، البرت انشتین، و… مصاحبه کرد.

او نتیجه بدست آمده را در کتابی با نام قوانین موفقیت در 16 درس منتشر کرد. البته این کتاب در عرض کمتر از یک هفته توسط اعضای انجمن های برادری از بازار جمع آوری شد و با اعمال سانسور و با نام بیندیشید و ثروتمند شوید منتشر کردند.

بسیار از افراد معتقد هستند که اعضای انجمن برادری به دلیل اینکه نمیخواستند تا مردمان عادی به راز افراد ثروتمند پی ببرد اینکار را انجام دادند. البته ما در سایت قدرت درون یکی از کامل ترین نسخه های کتاب قوانین موفقیت در 16 درس را به زبان فارسی ترجمه و دوبله کرده ایم و در اختیار مشترکین ویژه خود قرار داده ایم. در قسمت زیر بخش کوتاهی از این کتاب صوتی 10 ساعت را مشاهده میکنید:

دانلود کامل کتاب صوتی 10 ساعته قوانین موفقیت در 16 درس

1. کتاب آرزوی تو دستور توست اثر کوین ترودو

کتاب آرزوی تو دستور توست اثر کوین ترودو به عنوان بهترین کتاب قانون جذب

دانلود کامل کتاب آرزوی تو دستور توست

کتاب آرزوی تو دستور توست یکی از برترین کتاب های آموزش قانون جذب است که توسط کوین ترودو منتشر شده است. کوین مارک ترودو یا همان کوین ترودو در سال 2010 جزو 10 مرد ثروتمند آمریکا معرفی شد. او بیش از 30 سال عضو جوامع برادری برادر هود، فراماسونری، پوست و استخوان و… بود.

کوین ترودو قانون جذب را در جوامع برادری آموخت و موفقیت هایی که در زمینه های مختلف زندگیش بدست آورده است را از دست آوردهای قانون جذب میداند.

کتاب آرزوی تو دستور توست پس از سمینار آرزوی تو دستور توست منتشر شد. سمینار آرزوی تو دستور توست به مدت 13 ساعت در کوه های آلپ سوئیس برگزار شد و سپس به صورت CD در میان مردم پخش شد. این سمینار به 50 زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از 100 کشور در میان مردم دست به دست میشود.

در زیر بخش کوتاهی از سمینار آرزوی تو دستور توست را مشاهده میکنید:

دانلود کامل سمینار 13 ساعت آرزوی تو دستور توست

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سال نو مبارک - میتوانید به کمک کد eyd در خرید اشتراک ویژه، 30 درصد تخفیف بگیرید.
+
بستن