پشتیبانی در تلگرام

تماس تلفنی

بیوگرافی

جیمز آلن کیست؟ بیوگرافی کامل به همراه کلیپ سخنرانی

بیوگرافی جیمز آلن و تمامی اساتید موفقیت و همچنین دوره های موفقیت و قانون جذب و حتی کلیپ های انگیزشی را در سایت قدرت درون مشاهده کنید. ما قبلا در مقاله قانون جذب چیست؟ استفاده از قانون جذب سریع برای دستیابی به اهداف، به طور کامل قانون جذب را بررسی کردیم و به آموزش این قانون طبیعی پرداختیم.

در ادامه قصد داریم به بیوگرافی جیمز آلن  بپردازیم تا مختصری از زندگینامه نویسنده معروف کتاب تو همانی که می اندیشی را بخوانید.

تولد جیمزآلن

جیمز آلن در ۲۸ نوامبر سال ۱۸۶۴ در شهر لستر واقع در کشور انگلستان به دنیا آمد او در خانواده ای چهار نفره از طبقه ی فوق ضغیف جامعه زندگی میکرد جیمز آلن دو برادر کوچکتر از خود داشت و  مادر او مارثا آلِن حتی توانایی خواندن و نوشتن هم نداشت.

پدر او ویلیام آلن در یک کارخانه کارگری می کرد تا در سال 1879 بعد از برشکستی برخی از کارخانجات پدر جیمز آلن نیز از کار  بی کار شد و مدتی هم به دنبال کار گشت که برای او بی ثمر بود و سر انجام با پیشنهاد وسوسه برانگیز دوستانش مبنی بر حقوق زیاد در کشور آمریکا به تنهایی به کشور آمریکا سفر کرد.

او به قصد پیدا کردن کار و ساخت زندگی جدیدی برای خانواده اش به آمریکا سفر کرده بود که پس از دو روز خبر فوت پدر جیمز آلن 15 ساله بر اثر دزد گیری و سرقت به گوش او میرسد جمیمز آلن که مجبور بود خرج مادر و دو برادر کوچکتر خود را بدهد مجبور به ترک تحصیل شد.

دوران جوانی جیمز آلن

او چند سالی را کارگری می کرد و خانواده ی خود را بر دوش می کشید تا اینکه در سال 1890 او توانست در چند شرکت خصوصی کار کند. او به روزنامه نگاری و تهیه ی گزارش علاقه ی زیادی داشت تا اینکه توانست در سال 1893 به لندن و به دنبال آن به جنوب ولز نقل مکان کند و به علاقه ی خود یعنی روزنامه نگاری و تهیه گزارش بپردازد.

در سال 1895 با لیلی لوییزا ارام آشنا شد و در همان سال با او ازدواج کرد او تواست در مجله عصر طلایی استخدام شود و طی گزاراشت خود توانست از راز ذهن مطلع شود و اولین کتاب خود را به نام از فقر تا قدرت را منتشر کند که سر و صدای زیادی  را بر پا کرد و  به عنوان برترین ها در مجله ی عصر طلایی معرفی شود.

دوره جیمز آلن انسان اندیشه است

جیمز آلن با انتشار دوره انسان اندیشه است در بین مردم محبوبیت زیادی کسب کرد این دوره به مدت 55 دقیقه توسط معاون جیمز آلن ضبط شد و به صورت صوتی انتشار پیدا کرد. به جرئت میتوان گفت هنوز هم این دوره یکی از برترین دوره ها در زمینه قانون جذب است.

تقریبا حدود 90 سال از این دوره گذشته است و هنوز این دوره طرفداران زیادی دارد جیمز آلن برای این دوره نام را انسان اندیشه است را انتخاب کرد ولی مردم به این دوره لقب شاهکار قرن را داده اند

در سالهای پس از آن  او توانست دوره ها و سمینار های زیادی را برگزار کند که از معروف ترین این دوره ها ، دوره ی جیمز آلن انسان اندیشه است می باشد .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سال نو مبارک - میتوانید به کمک کد eyd در خرید اشتراک ویژه، 30 درصد تخفیف بگیرید.
+
بستن