استر هیکس کیست؟ بیوگرافی کامل به همراه تمرینات قانون جذب او

استر هیکسEsther Hicks یک نویسنده و سخنران انگیزشی است، او در ۵ مارس ۱۹۴۸ در آمریکا متولد شد. استر هیکس دوره ها و کتاب های موفقیت و انگیزشی بسیاری را منتشر کرده و همینطور با طرح بی عیب و نقصی آبراهام هیکس آموزش و انتشار قانون جذب را راحت تر کرده است؛ استر هیکس در ارتباط با انتشار قانون جذب قدم های بسیاری برداشته است که یکی از آنها بازی در مستند راز است.

البته استر هیکس بعد از بازی در مستند راز بسیاری پشیمان شد؛ زیرا قسمت های اصلی از آن که در ارتباط با ارتعاش بود، از فیلم راز حذف شد. استر هیکس برای فهم و درک بهتر قانون جذب تمرین های قانون جذب کاربردی و مفیدی را ابداع کرده است؛ که با کمک آن ها میتوانیم تحت هر شرایط حس و حال خوبی را در خودمان ایجاد کنیم و جذب بهتری را انجام دهیم.

کتاب ها و سمینار های استر هیکس مدت زیادی است که در بین مردم دست به دست میشود این دوره ها عموما تأثیر مثبتی بر روی روابط و ثروت و… دارند، و به شما کمک میکنند که هر آنچه که دز طلبش هستید را بتوانید بدست بیاورید. 


زندگی نامه استر هیکس

Esther Hicks are wearing sunglasses and sitting in the open

استر هیکس در در ۵ مارس ۱۹۴۸ در شهر کوالویل، یوتا واقع در آمریکا متولد شد. او در اولین ازدواج خود ناموفق بود و با وجود یک دختربه نام تریسی از همسرش جدا شد. وی در سال ۱۹۸۰ با جری هیکس ازدواج کرد و به گفته استر زندگی او واقعا با جری هیکس عاشقانه و عالی بود تا اینکه جری هیکس در ۸ نوامبر سال ۲۰۱۱ فوت کرد.

استر و جری هیکس سمینار های زیادی را با هم برگزار کردند که یکی از معروف ترین آن ها سمینار استر و جری هیکس اولین ارتباطش با آبراهام هیکس است، استر هیکس خود را آبراهام به معنای هوش بدون مرز می داند.

[irp posts=”3568″ name=”استر هیکس و اولین ارتباطش با آبراهام هیکس + سمینار تصویری”]


استر هیکس در مستند راز

Esther Hicks Front stand in the curtain of the cream color

مستند و فیلم راز راندا برن در سال ۲۰۰۶  با هزینه ۳.۵ میلیون دلار تولید شد؛ این مستند در ارتباط با راز بزرگ دنیا است که چطور میشه ثروت و یا موفقیت و یا ارتباط خوب و… را داشته باشیم. مستند راز فوق العاده به صدها زبان ترجمه شد، و به دست میلیون ها نفر رسید و بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید داشته است، این دوره نتایج فوق العاده ای برای مردم داشت. یکی از علت های محبوبیت و فراگیر شدن این مستند وجود اساتیدی است که سالها خود در این زمینه به صورت جداگانه تحقیق داشته اند مانند: باب پراکتور، جو ویتالی و استرهیکس و… است.

استر هیکس در فیلم راز نقش بسیار مهمی داشت که البته این کار بعدها منجر به پشیمانی وی شد. این پشیمانی به این دلیل است که مفهوم ارتعاش از این مستند حذف شد. زیرا استر هیکس معتقد است قانون جذب یک قانون ثانویه است و اولین قانون ارتعاش است. همچنین در سمینار ارتعاش استر هیکس به این موضوع اشاره بسیاری میشود.

[irp posts=”3628″ name=”استر هیکس | سمینار قانون جذب -ارتعاش – احساس | ایتالیا“]


تمرین قانون جذب استر هیکس

 

A few cartoon characters with positive, negative thoughts.    

تمرین استر هیکس به شما برای بالا بردن ارتعاش و جذب بیشتر کمک میکند. این تمرین رو در زمان هایی مانند:

هنگامی که چیزی در اطراف شماست که احساس شما را منفی می کند، هنگامی که شما قصد کنترل عواطف و احساسات خود را دارید، هنگامی که آگاهید که دارید عواطف منفی را تجربه می کنید، هنگامی که می خواهید روحیه خوب خود را بیشتر و بهتر کنید، هنگامی که در حال رانندگی یا راه پیمایی هستید یا در صف ایستاده اید و می خواهید کار مفیدی انجام دهید، هنگامی که می خواهید روابط خود را با کسی بهبود بخشید، هنگامی که می خواهید احساس خوبی که دارید باقی بماند و حفظ شود، هنگامی که افکارتان یا حرفهای دیگران شما را به جهت منفی می کشاند و می خواهید اختیار جهت گیری احساساتتان را در دست داشته باشید و…

شما تمرین قانون جذب استر هیکس را می توانید هر کجا که هستید انجام دهید؛ افکار خوشایند را با استفاده از این تمرین قانون جذب در ذهن خود تکثیر کنید. اگر افکارتان را بر روی کاغذی بنویسید روند بهتری دارد اما الزامی نیست. در لحظه به اطراف خود نگاه کنید و چیزی را پیدا کنید که برای شما حس خوبی ایجاد کند.

[irp posts=”4199″ name=”سمینار استر هیکس (پرسش به پاسخ شرکت کنندگان قانون جذب)”]

توجه خود را بر آن موضوع معطوف کنید و سپس به زیبایی های آن فکر کنید، یا به یک خاطره ی خیلی خوش آیند فکر کنید به تمرکز خود ادامه دهید؛ به این ترتیب افکار مثبت شما زیاد می شود. بعد از این مرحله نوبت این است که به تغییرات فکر خود توجه کنید و از احساس خود تعریف و تمجید کنید. در این لحظه احساس خوب در شما تقویت می شود و باز هم به اطرافتان نگاه کنید و دوباره موضوعی پیدا کنید و از آن تعریف کنید و آنقدر این کار را انجام دهید تا در شما ارتعاشات نیرومند به وجود بیاید.

تمرین قانون جذب استر هیکس چه تأثیری داره؟

هر چه به چیزهای خوب بیشتر تمرکز و فکر کنید قانون جذب آن را به سمت شما می کشاند. همه چیزهای خوب را به سمتتان می آورد تا شما آنها را ببینید. در این حالت تعریف و تمجید شما ارتباط خود را با مبدا انرژی تقویت می کنید و مقاومت را در خود از بین می برید. و همچنین ارتعاش های تعریف و تمجید ارتباطی بسیار قدرتمند بین وجود مادی و وجود معنوی شما به وجود می آورد؛ و باعث می شود با وجود درونی خود ارتباط و الهام بگیرید و در امور راهنمایی شوید.

هر چقدر بیشتر تعریف و تمجید کنید و ارتعاشات خوب شما بیشتر می شود و مقاومت شما در مقابل عدم پذیرش نعمت ها کمتر می شود. و هر چقدر مقاومت شما کمتر شود زندگی شما خارق العاده تر می شود و همچنین به این  طریق حالت منفی بافی را کنار می گذارید.

با انجام این تمرین قانون جذب بعد از مدت زمانی حس نشاط و شادی همیشگی به سراغ شما می آید و در تجربه زندگی شما قرار می گیرد. روزانه ده الهی پانزده دقیقه این کار را انجام دهید. لازم نیست پشت سر هم باشد ولی جمع این تمرین همان پانزده دقیقه شود.

به طور مثال: میتونید بگین چقدر چمنکاری بلوار را قشنگ انجام داده اند. چقدر رفتار آن مادر با فرزندش خوب و دلنشینه. امروز چه روز خوبی است. چقدر ساختمان روبرو تمیز و قشنگ است. شما در حال رانندگی هستید: ماشینم و دوست دارم. چه باران زیبایی چقدر این هوا را دوست دارم. این بزرگراه جدید چقدر عالی است. شما همچنین میتوانید با مراقبه استر هیکس در دوره راه های نشاط در زندگی را تماشا کنید.

[irp posts=”4168″ name=”استرهیکس – راه های نشاط در زندگی”]


دوره ها و کتاب های استر هیکس

Esther Hicks took his microphone to a spectator at his seminar

استر هیکس حدود ۱۸ کتاب از سال ۲۰۰۶ تا سال ۲۰۰۹ منتشر کرد، معروف ترین این کتاب ها کتاب قانون جذب است که در سال ۲۰۰۶ در انتشارات آبراهام هیکس که توسط استر و جری هیکس تأسیس شده به چاپ رسید. البته تمامی این ۱۸ کتاب از نظر مفهوم و مطلب از برترین کتابهای قانون جذب به شمار می روند.

همینطور استر هیکس بیش از ۱۰۰ سمینار برگزار کرده است. البته لازم به ذکر است که پس از فوت جری هیکس، استر هیک به برگزاری سمینارهای خود ادامه داد و از عهده این کار به خوبی بر آمد. سمینار استر هیکس از غم و اندوه به شادی یکی از آن سمینار هاست که استر هیکس به تنهایی از عهده برگزاری آن بر آمد.

[irp posts=”3548″ name=”استر هیکس | سمینار تصویری از غم و اندوه به شادی ونشاط”]

قدرت درون
۲۵ دی ۱۳۹۷
1522 بازدید