0

کوین ترودو کیست ؟

دسته بندی ها : بیوگرافی 9 آذر 1397 power inside 64 بازدید
kevin trudeau

کوین مارک ترودو شخصیت محبوبی است که امروزه کمتر کسی وجود دارد که او را نشناسد ولی همیشه سوالاتی راجب کوین ترودو وجود دارد که برای خیلی ها بی پاسخ مانده است .

اینکه کوین ترودو واقعا کیست؟ دلیل اینکه کوین ترودو در زندان افتاد چیست؟ چرا او میخواهد قوانینی که سالهاست فقط افراد ثروتمند میدانند را به همه آموزش بدهد؟ او چه سودی از این کار میبرد؟ همیشه مطرح بوده است. 

kevin trudequ seminars


تولد کوین ترودو

Kevin Trudou speaks and cigar in her hand

کوین مارک ترودو – Kevin mark trudeau در 6 فوریه سال 1963 در شهر لین واقع در ماساچوست آمریکا متولد شد پدر او رابرت ترودو یک جوشکار بود و خرج خانواده آنها از یک مغازه کوچک جوشکاری تامین می شد و همین امر موجب شده بود که خانواده کوین ترودو وضع مالی بسیار خوبی نداشته باشند.

کوین ترودو به درس علاقه بسیاری داشت و مطالعات زیاد او سبب شده بود که او از نظر ذهنی از هم سن و سال های خود برتری پیدا کند و در سال 1981 به عنوان شاگرد برتر در مدرسه ی خود معرفی شود.


دوران جوانی کوین ترودو

کوین ترودو در سن 17 سالگی به بازار خرید و فروش ماشین های دست دوم پا میگذارد وی با اینکه در شغل خرید و فروش ماشین موفق بود و در آمد قابل توجهی را بدست می آورد ولی تصمیم میگیرد کلاس های تقویت حافظه برگزار کند به گفته کوین ترودو این کلاس ها اولین گام او در عرصه موفقیت فردی و قانون جذب است.

کوین ترودو برای کسب درآمد بیشتر در سال 1993 وارد نت ورکینگ (شبکه ارتباطی) می شود و با استفاده از قوانینی که توانسته بود با مطالعات فردی و تحقیق های فردی اش بدست آورد در این شغل موفقیت های مالی بسیاری بدست می آورد و  ثروت قابل توجهی را از شغل نت ورکینگ بدست بیاورد .

کوین ترودو به واسطه یکی از دوستانش فعالیت خود را در تلوزیون شروع میکند او برای شرکت های مختلف تیزر های تبلیغاتی میسازد و همچنین به ساختن تبلیغات کوتاه تلویزیونی مشغول میشود.


ورود کوین ترودو به جوامع مخفی

او به سبب اطلاعاتی که از طریق مطالعات فردی اش در زمینه قانون جذب و موفقیت های فردی بدست آورده بود و به سبب دوستان ثروتمند و پرنفوذ اش توانست به بیشتر جوامع مخفی راه یابد و از این جوامع و افراد ثروتمندی که در این جوامع وجود دارند آموزش های زیادی ببیند او به گروه هایی مانند برادر هود ، فراماسونری ، اسکال اند بونز و… توانست دست یابی پیدا بکند. 

به گفته کوین ترودو هدف این گروه ها فقط آموزش این اطلاعات به افراد خانواده خودشان و افرادی که  توانایی دیدن این آموزش ها را دارند بود و در این گروه ها چیز دیگری آموزش داده نمی شد همچینین افراد درون این گروه ها تا 33 لول ، لول بندی شده بودند.و هر کس در هر لولی که بود برای خود استادی داشت تا بتواند سوالات و مشکلات خود را برطرف کند.

کوین ترودو تکنیک ها و رمز و رازهایی که در جوامع مخفی به او آموزش داده بودند را فرا گرفت و در زندگی خود به این اطلاعات عمل کرد و توانست با استفاده از همین تکنیک ها یک میلیارد خودساخته شود و زندگی ا که آرزویش را داشت برای خود بسازد.


دوره آرزوی تو دستور توست

Kevin Trudo talking to the microphone

دوره آرزوی تو دستور توست یکی از پربازدید ترین و معروف ترین دوره های کوین ترودو است این دوره به مدت 13 ساعت در کوه های آلپ برگزار شد و طبق گفته های کوین ترودو و افرادی که در این دوره حضور داشتند افراد ثروتمند و مشهور و همچنین سیاستمداران زیادی از آمریکا و سرتاسر جهان در این دوره وجود داشتند.

ولی این افراد حاضر نبودند که مردم از وجود آنان در این دوره با خبر بشوند به همین دلیل کوین ترودو نامی از آنان در این دوره نمی برد و این دوره را نیز به صورت صوتی انتشار میدهد که هیچ تصویری و ویدیویی از این دوره انتشار پیدا نکند.

دوره آرزوی تو دستور توست به این دلیل توسط کوین ترودو نام گذاری شده زیرا وی قصد دارد تا این دوره به ما آموزش دهد که چطور غول چراغ جادوی خودمان را داشته باشیم و هر آنچه را که آرزویش را داریم به او دستور بدهیم برایمان برآورده کند اگر با قانون جذب آشنا نباشید این جملات برایتان مفهومی ندارد و احتمالا باور نخواهید کرد

ولی باید به شما بگویم این قوانین واقعا کار میکند زیرا کوین ترودو و بیشتر افرادی که این دوره را مشاهده کرده اند نتایج دلخواهشان را از این دوره گرفته اند و توانسته اند به طور کلی فرد بهتری در زندگی خود باشند و از نظر مالی و اجتماعی به سطح دلخواهشان برسند. 

این مدرس قانون جذب اعتقاد دارد ما به هر آنچه که آرزویش را داریم میتوانیم برسیم به عبارت دیگر آرزوهای مان به سادگی میتوانند محقق شوند فقط کافی است ما باور داشته باشیم که به آن میرسیم دوره آرزوی تو دستور توست به صورت کامل و بدون سانسور و همچینین ترجمه شده هم دوبله فارسی و هم زیرنویس فارسی در سایت قدرت درون موجود است که شما میتوانید این دوره را تهیه کنید.

[irp posts=”3579″ name=”کوین ترودو | آرزوی تو دستور توست | دوبله صوتی”]


محصولات کوین ترودو و نتایج آن

kevin trudeau aised two hands

کوین ترودو در دوره درمان های طبیعی که نمی خواهند شما بدانید به درمان های طبیعی اشاره میکند که در زمان های قدیم پزشکان از آنان برای درمان بیمارهایشان استفاده میکردند این دوره در سال 2009 منتشر شد. 

در این دوره روش های بدون دارو را برای از بین بردن بیماری های ساده و حتی لاعلاج را به شما معرفی میکند، به همین علت بسیاری از شرکت های دارو سازی و پزشکان از او شکایت کردند. زیرا کوین ترودو هیچ مدرک معتبری در زمینه پزشکی ندارد، و همینطور با پخش این دوره دید مردم نسبت به جامعه پزشکی تغییر پیدا کرده بود. شکایت زیاد بر علیه کوین ترودو باعث شد تا او مدتی زندانی شود و مقدار زیادی جریمه نقدی پرداخت کند.

[irp posts=”3907” name=”کوین ترودو | درمان های طبیعی که نمیخواهند بدانید | دوبله تصویری”]

کوین ترودو در دوره های خود سعی میکند به مردم کمک کند تا احساسات و اتفاقات زندگیشان راکنترل کنند و آنها را به هر آنچه که رویایش را دارند برساند. کوین ترودو این قوانین و قواعد را از جوامع مخفی که در آنها حضور داشته است آموزش دیده  وی این اطلاعات را که سالیان سال است فقط در بین افراد ثروتمند میچرخد راهمگانی کرد و آن را به طور کامل توضیح داد.

در این دوره کوین ترود با استفاده از مهارت خود شما را به صورت ماهرانه ای وارد بازی ثروت می کند و از شما میخواهد که هر آنچه که میخواهید را در نزدیک خود ببینید زیرا او راهی میشناسد که شما را به ارزویتان می رساند. 

به طور کل از مهم ترین دوره های کوین ترودو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
• دوره ی ارزوی تو دستور توست
• دوره ی موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
• دوره ی چگونه یک ماشین خلق پول همیشگی بسازیم؟
• دوره ی درمان های طبیعی که نمی خواهند شما بدانید


مراحل یادگیری کوین ترودو

kevin trudeau is talking

کوین ترودو در دوره های آموزشی خود همیشه بر این موضوع تاکید دارد که هر فرد باید آموزش پذیری بالایی داشته باشد و  این مقدار آموش پذیری را با این معیار اندازه گیری میکند که شما برای یادگیریحاضر به انجام چه کارهایی هستید؟ آِیا حاضر هستید از کارهایی را که دوست دارید انجام دهید بگذرید و زمانش را صرف یادگیریتان کنید؟ آیا حاضرید به جای آنکه با دوستانتان بیرون بروید به پای آموزش ها بنشیند؟ حالا با این توصیف ها شما به آمادگی یادگیری خودتون از 1 تا 10 چه نمره ای میدهید؟

موضوع دیگری که کوین ترودو در بحث یادگیری به آن اشاره دارد این است که شما به چه کسی گوش میدهید؟ شما برای آنکه به موفقیت برسید از حرف های چه کسی پیروی میکنید؟ به گفته کوین ترودو بسیاری از مدرسین قانون جذب از تکنیک های خود پیروی نمیکنند و زندگی خودشان را نتوانستد به زندگی دلخواهشان تبدیل کنند .

این مدرسین فقط به این خاطر دوره برگزار میکنند که از دوره هایشان پول بدست آورند و حرف هایشان صرفا فقط زیباست و واقعیت ندارد همینطور گوش کردن و عمل به حرف هایشان کمکی به ما نمی کند.

کوین ترودو سپس ادامه میدهد که ما باید به خودمان گوش دهیم ما باید به حسمان گوش دهیم و به حسمان اعتماد داشته باشیم.  مراحل یادگیری کوین ترودو را به 4 دسته زیر میتوان تقسیم کرد:

• مرحله ی اول نا آگاهی و ناشایستگی به این معناست که شما اطلاع ندارید که چه چیزهای رو نمی دونید به همین دلیل هم سزاوار استفاده از اون نیستید (نمی دونید که چه چیزهایی رو نمی دونید)

• مرحله ی دوم آگاهی و ناشایستگی به این معناست که شما اطلاع دارید که از چه چیزی مطلع نیستید ولی هنوز سزاوار استفاده نیستید (میدونید که چه چیزهایی رو نمی دونید)

•مرحله ی سوم آگاهی و شایستگی به این معناست که شما در حال آنجام دادن آن هستید و سعیتون بر این هست که کامل و دقیق و بدون اشتباه باشید.

•مرحله ی چهارم نآگاهی و شایستگی که این مرحله به تمرین زیادی نیاز دارد  و به این معناست که شما بدون اینکه اطلاع داشته باشید د ر حال آنجام به طور صحیح و درست هستید .
برای اینکه مرحله ی آخر رو به طور کامل متوجه بشید میتونم به بستن بند کفشتون اشاره کنم که شما پس از رسیدن به مرحله چهارم به طور ناخودآگاه بند کفشتون 
رو میتونید بدون دقت زیاد درست و کامل ببندید.  

 


 کوین ترودو در زندان

کوین ترودو در آن مدت زیادی که در بین ثروتمندان و جوامع مخفی بود تمام اطلاعات و اصول آنها را به طور کامل آموخت و  توانست با استفاده از همین اطلاعات 60 شرکت  تاسیس کند و روزانه میلیون ها دلار بدست بیاورد.

سپس این اطلاعات را در دوره های خود آموزش داد تا عموم مردم بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند ولی او. را به دلیل فاش کردن این اطلاعات 10 سال زندانی کردند و همین دلیلی شد تا بسیاری از مردم از صحت این اطلاعات اطمینان پیدا کنند.

او توانست زندگی میلیون ها نفر را به درجات بالاتری ببرد و توانست اثبات کند که قانون جذب کار میکند دوره های او به نفع جوامع مخفی و ثروتمندان نبود و همین سبب شد تا او دوباره به دادگاه ها راه پیدا کند و در سال 2014 کوین ترودو جریمه ی مالی سنگینی را پرداخت میکند.


نتیجه گیری

کوین ترودو ثروت زیادی را از 60 شرکت خود و همچنین مغازه های خود بدست می آورد واضح است که کوین ترودو برای کمک به مردم قوانین موفقیت فردی و ثروت را به آنها آموزش میدهد و به پولهای حاصل از این دوره ها و کتاب ها نیازی ندارد. سخنان و آموزش های کوین ترودو  پیش تر توسط خود کوین ترودو در زندگی اش به کار رفته است و او از صحت این قوانین اطمینان کامل را بدست آورده است.

kevin terudeau with his wife

 

محمدرضا محمدزاده
power inside

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  1. سلام چگونه دوره آرزوی تو دستور توست را بخرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!