تی دی جیکس سمینار رهایش کن

تی دی جیکس سمینار رهایش کن

تاریخ آخرین بروزرسانی: 23 سپتامبر 2020

نویسنده: قدرت درون


چکیده مطلب:

توماس دکستر جیکس یا تی دی جیکس یک کشیش آمریکایی-آفریقایی تبار است که سخنرانی های انگیزشی-مذهبی او توسط مردم سرتاسر جهان دیده میشود. در این بخش از سایت قدرت درون علاوه بر امکان دانلود کامل سمینار رهایش کن از تی دی جیکس به مدت 75 دقیقه، خلاصه ای از این سمینار نیز قرار داده شده […]


توضیحات

توماس دکستر جیکس یا تی دی جیکس یک کشیش آمریکایی-آفریقایی تبار است که سخنرانی های انگیزشی-مذهبی او توسط مردم سرتاسر جهان دیده میشود.

در این بخش از سایت قدرت درون علاوه بر امکان دانلود کامل سمینار رهایش کن از تی دی جیکس به مدت 75 دقیقه، خلاصه ای از این سمینار نیز قرار داده شده است.

خلاصۀ سمینار رهایش کن از تی دی جیکس

در بخشی از این سمینار تی دی جیکس میگوید: مشکلی که دشمنان تو دارند این است که فکر میکنند که از تو بهتر هستند و حتی ممکن فکر کنند که از ابتدا بهتر از شما آفریده شده اند.

اگر در راه رضایت خدا قدم بردارید خدا میتواند یک برنامه رو در زندگی شما اجرا کند که بطور فراطبیعی شما را درون یک جایگاهی که تا حالا نبودید قرار بدهد و شما متفاوت تر از دیگران میشوید و شما حتی نمی دانید چطور به این جایگاه رسیده اید ولی خدا میتونه شما رو به بالاتر هم پرتاب کند.

من تمام کسانی که سخنرانی هایم را میشنوند را نمیشناسم ولی بهشون میگم که آماده باشید تا به یک جایگاه و موقعیتی پرتاب بشین که ورای درک انسان است.
به این دلیل است که شما نباید اجازه بدهید تلاطم زمانها، شرارت اطرافتون، مشکلات و دوستانتون مانع سرنوشت شما بشوند.

شما باید در روح و دل خود احساس کنید که یک مسیر و هدف دارین و میخواهید علی رغم دغدغه هاتون با اون هدف زندگی کنید در اینجاست که خدا خودش را نمایان میکند خدا چیزی دارد که خودش را نمایان می کند او ورای درک آدمی است.
اگه بتونین شرحش بدین، پس خدا نیست خدا یک معماست او معمایه که هر وقت میخواد با تو ارتباط برقرار کنه خودش رو به شکلی کوچیک میکنه که بتونی درکش کنی چون اگه به شکل کاملی که هست به دیدنت بیاد باعث میشه که مغزت منفجر بشه، ذهن شما نمیتونه درک کند.


دسته بندی: محتوای ویژه ویدیو تصویری


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2020 قدرت درون
تمامی حقوق وب سایت متعلق به قدرت درون می باشد.