پشتیبانی در تلگرام

تماس تلفنی

جول اوستین - joel osteenخودشناسی

جول اوستین سمینار تصمیم بگیرید خداوند حمایت میکند

نام مربی: جول اوستین

موضوع: تصمیم بگیرید خداوند حمایت میکند

تعداد قسمت: 1

مدت زمان: 27

نوع محتوا: سمینار تصویری

زبان محتوا: فارسی

فرمت محتوا: MKV

حجم محتوا: 130mb

خداوند قدرت بی کران دارد و برای خداوند مهم نیست که شما که هستید و چقدر پول دارید یا چه مدرک تحصیلی دارید یا سر چه کاری هستید . رحمت خداوند همیشه شامل حال شماست اما  باید در حالت پذیرش باشید تا این نعمتها وقتی به سمت شما می آیند آنها را دریافت کنید. و این بستگی به خود شما دارد. جول استین می خواهد به شما آموزش دهد که چطور در حالت پذیرش قرار بگیرید تا آنچه که می خواهید را دریافت کنید.

به قدرت خداوند تکیه کنید تا حتی دشمنانتان هم روزی برای شما کارهایی انجام دهند که شما می خواسته اید انجام شود. جول استین : گاهی اوقات شما سرنوشت خود را به دست دیگران می سپارید و هر چه که آنها می گویند بدانها عمل می کنید و نتیجه اش سرخوردگی و شکست است ولی شما باید به یاد بیاورید که این خداوند است که شما را آفریده و اوست که فرمان می دهد و جهان آنچه که شما می خواهید را به شما می دهد.

شما کنترل زندگی خود را باید به دست خداوند بسپارید و اوست که شما را سربلند می کند و اوست که خالق است و شما از دستان اوست که رحمت و برکت را می گیرید نه از خالقهای دیگر.

چیزی که جول استین بر آن تاکید می کند این است که درست است که وضع اقتصاد خراب می شود یا درست است که بچه ای بدون مادر در پرورشگاه بزرگ می شود یا درست است که گاهی ورشکست می شوید اما خداوند که بالای دست شماست و همه چیز بر عهده اوست هیچ گاه این مشکلات را ندارد. پس وقتی که در شرایط بد از او می خواهید که به شما کمک کند او از قبل در حال کمک به شماست و این شما هستید که باید یاد بگیرید و آموزش ببینید که چطور آماده پذیرش باشید و آن را چطور دریافت کنید.

 

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن