کتاب صوتیمحتوای ویژه

کتاب صوتی چگونه ذهن خود برای رسیدن به آرزوهایتان تمرین دهید ارل نایتینگل

نام مربی: ارل نایتینگل

موضوع: چگونه ذهن خود برای رسیدن به آرزوهایتان تمرین دهید

تعداد قسمت: 1 قسمت

مدت زمان: 101 دقیقه

نوع محتوا: سمینار تصویری

زبان محتوا: دوبله فارسی

فرمت محتوا: MP3

حجم محتوا: 93 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

ارل نایتینگل یکی از بزرگترین اساتید در زمینه موفقیت فردی و قانون جذب است او معتقده که هرکاری که انجام میدهیم چه خودآگاه و چه ناخوداگاه از طریق ذهن ما دستور داده میشود.

در این بخش از سایت قدرت درون امکان دانلود کامل سمینار “چگونه ذهن خود برای رسیدن به آرزوهایتان تمرین دهید” از ارل نایتینگل به صورت دوبله صوتی و به مدت 101 دقیقه قرار داده شده است.

چرا دوره ارل نایتینگل چگونه ذهن خود برای رسیدن به آرزوهایتان تمرین دهید مهم است؟

ارل نایتینگل اعتقاد دارد هر انسان فقط و فقط کمتر از 10 درصد از مغز خود استفاده میکند تأکید میکنم فقط کم تر از 10 درصد، حتی دانشمندان و افرادی که ما اعتقاد داریم از هوش بسیار بالایی برخوردارند فقط کمی بیشتر از 10 درصد استفاده میکنند.

همچنین ارل نایتینگل ادامه میدهد که طبق تحقیق دانشمندان اگر ما از 50 درصد مغزمان استفاده کنیم میتوانیم 40 زبان را در یک ماه یاد بگیریم.

حالا سؤال اینه که چطور بتوانیم از این سلاح پر قدرتی که خداوند به ما داده است بیشترین استفاده را بکنیم؟ تا بتوانیم زندگی راحت تری داشته باشیم و زندگیمان را آن طور که میخواهیم شکل بدهیم و مانند افراد موفق مشکلاتمان را به راحتی برطرف کنیم و از حل مشکلاتمان باز نمانیم.

حالا ما دریافتیم که اگر کمی بیشتر از پتانسیل های مغزمان استفاده کنیم تحولی عظیمی در ما رخ میدهد فکرش را بکنید در شغلی که داریم به چه جایگاهی خواهیم رسید؟ در برابر درس هایمان و مشکلات زندگی چه برخوردی خواهیم داشت؟ در برخورد با دیگران یا در برخورد با خانواده خودمان چطور خواهیم بود؟ به راحتی میتوان فهمید که زندگیمان جدید و بهتری برایمان خلق خواهد شد.

ارل نایتینگل به شما خواهد آموخت که چطور از پتانسیل های مغزتان بیشترین استفاده را بکنید در این صورت میتوانید تصمیم های خارق العاده بگیرید تا نتیجه های بزرگ برایتان رخ بدهد. وقتی که شما به داشتن چیزی فکر میکنید یا آن را تجسم میکنید همیشه نگرانی ها از این که چطور میتوانیم به آن برسیم؟ و یا ترس از این دارید که به آن نرسید ولی باید بدانید که همین نگرانی ها و ترس ها باعث می شود که از هدفتان دور تر شوید.

انتخاب هدف

تا حالا بدان فکر کردید که چرا انسان های موفق موفق تر و انسان های فقیر فقیر تر میشوند؟ انسان های موفق چیز فراتری از دیگران دارند؟ آیا آنان چیزی در درونشانم دارند که دیگران ندارند؟ یا شاید هم آنان میدانند که چه میخواهند و به کجا می روند ولی دیگران نمی دانند.

انتخاب هدف از آنچه که فکرش را میکنید مهم تر است زیرا به وضوح مشخص کرده اید که چه میخواهید و به کجا قرار است بروید. تصور کنید شما سوار بهترین ماشین هستید ولی نمی دانید کجا قرار است بروید و بی دلیل فقط حرکت میکنید حالا سرعتتان را بیشتر کنید و بهتر رانندگی کنید اتفاقی خواهد افتاد؟ شما هنوز نمی دانید کجا قرار بروید هر چقدر هم که تند حرکت کنید باز فرقی ندارد.

حالا تصور کنید سوار ماشینی هستید که خیلی هم عالی نیست ولی میدانید به کجا قرار است بروید مقصد هر کجا هم که باشد میدانید که به آن خواهید رسید ولی مدتش متفاوت خواهد بود این مثال دقیقا مانند زندگی ماست که میتوانید اهمیت هدف را در آن درک کنید.

شما دقیقا همانی میشوید که بدان فکر میکنید جمله ای معروف از ارل نایتینگل است که اگر دقت کنید مثالش در زندگیتان به وضوح اتفاق افتاده به طور مثال حتما شنیده اید که میگویند از همونی چیزی که میترسیدم اتفاق افتاد سرم آمد یا میدونستم فلان اتفاق می افته و هزاران مثال مانند این جملات.

شما به هر آنچه که فکر کنید آن را به سمت خود خواهید کشید برخی از افراد به طرز صحیحی به فکر پول و ثروت هستند و به همین دلیل پول و ثروت زیادی را دارند شاید خود هم خبر نداشته باشند که طرز فکرشان باعث موفقیت آنان شده و برخی از افراد ذهن و فکرشان را بدهی و فقر تسخیر کرده و به همین دلیل همیشه دچار فقر و بدهی هستند و احتمال زیاد خودشان هم خبر ندارند که به دلیل طرز فکرشان در این وضع و اوضاع گرفتار شده اند.

به کمک این دوره از ارل نایتینگل میتوانید افکار و احساساتتان را کنترل کنید و از انچه که فکرش را میکنید راحت تر به موفقیت برسید.

بیوگرافی ارل نایتینگل

ارل نایتینگل در ۱۲ مارس سال ۱۹۲۱در شهر لس آنجلس آمریکا متولد شد. خانواده ارل نایتینگل از نظر مالی وضع خوبی نداشتند به همین دلیل ارل نایتینگل از کودکی طعم فقر را چشید؛ زمانی که ارل نایتینگل 12 ساله بود پدرش او و مادرش را رها کرد و رفت.

ارل نایتینگل به مطالعه علاقه بسیار زیادی داشت و سوالات زیادی می پرسید به همین دلیل همیشه در کتابخانه محله بود و کتاب هایی درباره نحوه کارکرد جهان میخواند و سعی میکرد راز زندگی را درک کند.

در 7 دسامبر 1941 ارل نایتینگل به ارتش پیوست و در جنگ پرل هاربر (Pearl Harbor) شرکت کرد. در جنگ آریزونا هزار مرد جنگی کشته شدند و ارل نایتینگل یکی از صد نفری بود که جان سالم به در برده بود.

پس از جنگ ارل نایتینگل به محله زندگی خود بازگشت و با دیدن اوضاع اقتصاد بد مردم و همچنین فقر مردم محله، ارل نایتینگل  به این فکر افتاد که چرا برخی از افراد باید برای خانواده خود ثروت و آرامش مهیا کنند و برخی افراد که از نظر ظاهر و حتی هوش برابر با افراد ثروت مند هستند توان کسب ثروت و مهیا کردن آرامش را برای خانواده خود ندارند.

ارل برای یافتن پاسخ به این سوال شب و روز نمی شناخت و بی وقفه به دنبال پاسخ این سوال بود. وی سپس در رادیو فونیکس و بعد در شیکاگو کار می کرد او همچنین شرکت بیمه خود را تأسیس کرد و توانست میلیون ها دلار برای خو ثروت تولید کند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دانلود کامل و نامحدود بهترین آموزش ها به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیک کنید
بستن