پشتیبانی در تلگرام

تماس تلفنی

استر هیکس - esther hicksقانون جذب و ارتعاش

سمینار استر هیکس (پرسش به پاسخ شرکت کنندگان قانون جذب)

نام مربی: استر هیکس

موضوع: پرسش و پاسخ شرکت کنندگان قانون جذب

تعداد قسمت: 6 قسمت

مدت زمان: 184 دقیقه

نوع محتوا: سمینار تصویری

زبان محتوا: زیرنویس فارسی

فرمت محتوا: MP4

حجم محتوا: 720 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

خرید محصول به صورت تکی

با خرید تکی محصول فقط به همین محصول دسترسی دارید و می توانید پس از خرید آن را دانلود نمایید

اغلب اوقات سوالاتی در زمینه قانون جذب برایمان پیش میاد که پاسخ هایی که به آنها داده میشود با هم فرق داره. استرهیکس این سمینار را برای پاسخ به سوالات قانون جذب برگزار کرده است. در این سمینار از نگاه استر هیکس به قانون جذب، به این سوالات پاسخ داده میشه و البته شما با این کار با قانون جذب استر هیکس هم آشنا میشید.

سوالاتی که در زمینه قانون جذب برایمان پیش می آید اکثرا شبیه به سوالات دیگر افراد در قانون جذب است؛ پس به جرأت میتوان گفت این سمینار میتونه به بیشتر از 80 درصد سوالات شما جواب کامل بدهد.

با قانون جذب استر هیکس بیشتر آشنا بشوید

استر هیکس در ابتدای این سمینار میگوید: هیچکس نمیداند که چه اتفاقاتی قراره بیافتد راستش خودم هم نمی دانم ولی این را میدانم که اتفاقات خوبی در راهه و این سوال مطرح میکند که شما میدانید چه چیزی میخواهد؟ خواسته ی شما دائما در حال تغییر است که البته این چیزی کاملا طبیعی است.

از نگاه استر هیکس یا بهتره بگیم در قانون جذب استر هیکس شما برای پیدا کردن خواسته اصلیتون باید از تضاد ها کمک بگیرید. بیشتر اوقات ارتعاش شما با خواسته هایتان مطابقت نداره؛ این کار باعث میشه یک تفاوت زیاد بین خواستتون و جایگاه فعلیتون ایجاد بشه.

اولین قدم اینه که قبول کنیم که یک موجود ارتعاشی هستیم و این کار ما را خیلی ساده تر می کنه. همچنین این باور برای شما ایجاد میشه که رابطه ای از جنس ارتعاش بین شما و خواسته هایتان ایجاد بشه.

در این سمینار استر هیکس به شما می آموزد که چطور با خواسته هایتان هم ارتعاش بشید؛ یا چطور خواسته هایتان را با تمام وجود احساس کنید که این کار روشی مؤثر برای دست یابی به خواسته هاتون به حساب می آید؛در ادامه به سوالات شرکت کنندگان که جزو سوالات شما هم هست پاسخ می دهد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن