پشتیبانی در تلگرام

تماس تلفنی

کتاب صوتیمحتوای ویژهویدیو تصویری

ناپلئون هیل سمینار اصول طلایی موفقیت

نام مربی: ناپلئون هیل

موضوع: اصول طلایی موفقیت

تعداد قسمت: 2 قسمت

مدت زمان: 177 دقیقه

نوع محتوا: سمینار تصویری

زبان محتوا: زیرنویس فارسی

فرمت محتوا: MP4

حجم محتوا: 311 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

خرید محصول به صورت تکی

با خرید تکی محصول فقط به همین محصول دسترسی دارید و می توانید پس از خرید آن را دانلود نمایید

خرید تکی محصول 12 هزارتومان

اصول طلایی موفقیت ناپلئون هیل |زیرنویس فارسی

در این ویدئو   ناپلئون هیل اصول موفقیت  رو آموزش میدهد و معتقد است که وقتی آنها را مطالعه کنید به موفقیت واقعی دست پیدا می کنید. و همچنین در طول ویدئو تمریناتی  به شما می دهد که با انجام آنها به آنچه که می خواهید نزدیکتر می شوید. و تمامی این اصول با قوانین طبیعت جهان هستی سازگار هستند.

اصل هدف گذاری

ناپلئون هیل معتقد است اولین مورد از  اصول موفقیت ناپلئون هیل تعیین هدف قطعی شماست وی می گوید: شما به طور قطعی باید بدانید که در زندگی چه چیز را می خواهید سپس آن را بر روی کاغذی بنویسید اما قبل از آن باید بدانید که هر آنچه که ذهن شما بتواند تصور کند و باور کند بدان چه که می خواهد می رسد. و در این مورد هیچ آموزشی وجود ندارد و این بسیار ساده است.

وقتی که هدف خود را بر روی کاغذ نوشتید همیشه به آن نگاه کنید و سپس آن را تجسم کنید و در نهایت آنچه که خیلی مهم است این است که شما باید آمادگی دریافت آنچه که می خواهید را داشته باشید شما قدرت این را دارید که ذهن خود را کنترل کنید و به سوی آنچه که می خواهید ببرید.

نکته مهم در مورد هدف گذاری این است که شما هیچ محدودیتی ندارید و بدانید که محدودیت ها آن چیزی هستند که خودتان و دیگران برای ذهنتان تعریف کرده اند اما در تجسمی که شما از خواسته تان دارید هیچ محدودیتی وجود ندارد.

اصل فراذهن

دومین اصل از اصول موفقیت ناپلئون هیل : فرا ذهن است. که شامل تعدادی از افراد می باشد که کاری را به صورت هماهنگ و همسو با یکدیگر انجام می دهند. وقتی شما با کسانی که با شما هماهنگ هستند کاری را انجام می دهید از تجربه و قدرت نفوذ آنها استفاده می کنید و در پیشرفت کار بسیار تاثیرگذار می باشد. ناپلئون هیل معتقد است وقتی از فرا ذهن استفاده می کنید غیر قابل شکست می شوید.

فقط یک کم بیشتر

اصل سوم از اصول موفقیت ناپلئون هیل : عادت به رفتن یک مایل اضافه یعنی ارائه سرویس بیشتر و بهتر که با نگرش ذهنی مثبت انجام می شود. کیفیت و کمیت سرویسی که ارائه می دهید بسیار مهم است و پاداشی که شما دریافت می کنید برای نحوه ی انجام کارتان دریافت می کنید.

وقتی که شما عادت کنید فقط به جلو بروید دیگران به شما بسیار اهمیت می دهند و برایشان قابل احترام هستید همین طور قوه تخیل ذهنتان فعال تر می شود و از همه مهمتر اینکه کارها را هیچ گاه به تعویق نمی اندازید و در این حالت هیچ گاه بی هدف نیستید.

اصل ایمان و باور

اصل چهارم از اصول موفقیت ناپلئون هیل : ایمان عملی . شما از طریق ایمان تان می توانید از ترسها و نگرانی ها و شک ها دوری کنید. قبل از آنکه شما ذهن خود را کنترل کنید و به خواسته هایتان برسید باید به ایمان کاربردی عمل کنید . شما باید به خواسته خود ایمان و باور داشته باشید تا بتوانید اصول موفقیت را طی کرده و به خواسته خود برسید در غیر این صورت نتیجه فقر و شکست می باشد چطور ممکن است که فردی باور و ایمان به خواسته خود نداشته باشد اما آن را بر روی کاغذ بنویسد و هر روز آن را بخواند و هر روز هم بگوید که من به خواسته ام نمی رسم پس براساس قوانین طبیعت هدفش با شکست روبرو می شود چون همین را خواسته است….

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سال نو مبارک - میتوانید به کمک کد eyd در خرید اشتراک ویژه، 30 درصد تخفیف بگیرید.
+
بستن