محتوای ویژهویدیو تصویری

وجودی از خدا هستیم اثر وین دایر

نام مربی: وین دایر

موضوع: هستی انسان و اینکه ما وجودی از خدا هستیم

تعداد قسمت: 1 قسمت

مدت زمان: 72 دقیقه

نوع محتوا: سمینار تصویری

زبان محتوا: فارسی

فرمت محتوا: MP4

حجم محتوا: 285 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

وین والتر دایر یا همان وین دایر نویسنده و سخنران در زمینه روانشناسی موفقیت و قانون جذب است وی اهل ایالات متحده آمریکاست اما شهرتی جهانی دارد.
از برترین و معروف ترین کتاب های وین دایر میتوان به کتاب قلمرو اشتباهات شما اشاره کرد که بیش از 30 میلیون نسخه از این کتاب به فروش رفت.

در این بخش از سایت موفقیت قدرت درون امکان دانلود سمینار “ما وجودی از خدا هستیم” از وین دایر را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

خلاصۀ سمینار ما وجودی از خدا هستیم

وین دایر در قسمتی از این سمینار میگوید: در زمان کودکی من، ما یک تلوزیون کوچک سیاه سفید داشتیم و هر شب مینشستیم دور ااین تلوزیون و به آن نگاه میکردیم در آن زمان تنها 3 شبکه تلوزیونی وجود داشت.

در یکی از این شبکه ها، برنامه ای نمایش داده میشد آقای بیشاپ فولنچین در آن برنامه صحبت میکرد من و پدر خوانده ام خیلی دوست داشتیم که به حرف هاش گوش کنیم.
من اون زمان 13 سالم بود و برنامه میلتون باول رو در زمان های آگهی های برنامه آقای بیشاب فولنچین تماشا میکردم چون بیشاب من رو انقدر میخکوب میکرد که با خودم یادداشت میاوردم و حرف هاش رو یادداشت میکردم.
اسم اون برنامه “زندگی، ارزش زندگی کردن داره” بود در همه 41 کتابی که نوشته ام هدفم همین جمله بود که ثابت کنم زندگی، ارزش زندگی کردن رو داره.

درون همه ما چیزی عمیق وجود داره که به ما اجازه میدهد بدانیم که زندگی، ارزش زندگی کردن را دارد و اینکه ما میتونیم در این دنیا تفاوتی را ایجاد کنیم.
هر چیزی که به ما احساس خوب بده و این مفهوم را به ما بدهد که زندگی ارزش زندگی کردن را دارد در واقع اتصال ما به خداست.

موکدناندا راهب بزرگ هندی وقتی مردم به معبدش می آمدند و وقتی مردم میخواستند وارد معبد بشوند ازشون میپرسید میدانید فرق بین “خوب” و “خدا” چیست؟

و اگر مردم میگفتند نمیدانیم! دستش رو به حالت عدد صفر در می آوررد و میگفت فرق خوب و خدا صفره است پس هر چیزی که باعث بشه حس خوب داشته باشید در واقع همون خدا است.

ما وجودی از خدا هستیم پس خوشحالی و خوشنودی ما باعث میشود تا خداوند نیز خوشحال و خشنود شود.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تهیه اشتراک به سایت جدید ما جادوی باور مراجعه کنید مشاهده جادوی باور
+
بستن