کتاب صوتی

قدرت درون مرجع کتاب صوتی و کتاب

محبوب ترین کتاب صوتی ها

کتاب آرزوی تو دستور توست اثر کوین ترودو (PDF)

میلیونها کتاب روزانه در سرتاسر جهان چاپ میشود اما تنها …

آرزوی تو دستور توست اثر کوین ترودو دوبله فارسی و زیرنویس فارسی

قسمت کوتاهی از سمینار آرزوی تو دستور توست کوین ترودو: …

کوین ترودو | موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد

این دوره به شما کمک میکند که اصول پایه قانون جذب را یاد بگیرید و همچنین کمک میکند به هدف هایتان برسید و موانعی که نمیگذارند شما موفق شوید را شناسایی کنید و آنها را از سر راهتان بردارید.

کوین ترودو | راز های موفقیت از طریق القا به ذهن

نکته: سمینار راز های موفقیت از طریق القا به ذهن …

آخرین کتاب صوتی ها

پکیج محصولات کوین ترودو به صورت کامل

کوین ترودو بیش از ۲۰ سال برای یادگیری مفاهیمی که …

کتاب صوتی خودت باش دختر + pdf اثر ریچل هالیس

در بخش زیر قسمت کوتاهی از کتاب صوتی خودت باش …

کتاب صوتی دنیای خدای ما اثر جول اوستین

بخشی از کتاب صوتی دنیای خدای ما اثر جول اوستین: …

کتاب صوتی خودت باش اثر جول اوستین

بخشی از کتاب صوتی خودت باش اثر جول اوستین: در …

سوالات متداول

کتاب صوتی چیست؟

تبدیل شدن کتاب نوشتاری به کتاب گفتاری یا همان کتاب صوتی باعث شده است مردم علاقه ای بیشتری نسبت به کتاب ها پیدا کنند زیرا کتاب صوتی همیشه در دسترس است و حمل آن بسیار آسان تر است و همچنین هزینه کمتری و وقت کمتری نیاز دارد و آسیب کمتری نسبت به کتاب های نوشتاری به محیط زیست وارد میکند.

از همین رو ما در سایت قدرت درون در تلاش هستیم تا کتابخانه کاملی از کتاب های صوتی برای علاقه مندان به کتاب تهیه کنیم تا راحت تر و آسان تر به کتاب مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

چرا خرید کتاب صوتی از سایت قدرت درون؟

بخش عمده ای از کتاب های صوتی قرار گرفته شده در سایت قدرت درون توسط مرکز های انتشاراتی، نویسندگان، گویندگان، سایت ها و تولید کنندگان کتاب صوتی به صورت همکاری در فروش و قراردادی میباشد و بخش از این کتاب صوتی ها نیز توسط عوامل خود سایت قدرت درون تولید شده است.

این یعنی شما با خرید هر کدام از این کتاب های صوتی از نویسنده و یا مترجم آن حمایت کرده اید زیرا خرید از سایت قدرت درون کاملا قانونی انجام میگیرد.

چگونه میتوان با سایت قدرت درون همکاری کرد؟

ما در قدرت درون افتخار این را داشته ایم که در چند سال اخیر با ناشران و مولفان کتاب‌ها، مجلات و کتاب‌های صوتی زیادی همکاری کنیم.
از ناشران، مولفین، مترجمین، گوینده ها، سایت ها و افراد تولید کننده کتاب الکترونیک دعوت به همکاری میکنم، بدون هیچ هزینه ای و با دریافت ۷۰ درصد از فروش آثار خود می توانید محتوای خود را در سایت قدرت درون منتشر کنید.

با کلیک بر روی اینجا میتوانید اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

چطور میتوان از کتاب صوتی ها استفاده کرد؟

پس از پرداخت لینک دانلود کتاب صوتی خریداری شده برای شما به نمایش در خواهد آمد و همینطور میتوانید لینک های دانلود را از طریق ایمیلی که قبل از مرحله پرداخت وارد کرده اید یا هنگام ساخت حساب کاربری وارد کرده اید دریافت کنید.