نقد و بررسی کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس

نقد و بررسی کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس

تاریخ آخرین بروزرسانی: 9 فوریه 2020

نویسنده: قدرت درون


چکیده مطلب:

نقد و بررسی کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس


توضیحات

خلقت انسان به گونه ای است که توانایی دستیبابی به هر آنچه که فکرش را میکند دارد. خداوند توانایی بخشیدن تمامی آرزوها و یا رویاهای ما را دارد؛ تنها باید بین، ارتعاشات ذهنمان و خواسته هایمان یک هماهنگی بوجود بیاوریم!

خوشبختي، كاميابي و اتفاقات خوب از جانب خداوند به صورت مداوم به سمت ما جاری است. تنها دلیلی که باعث میشود ما نتوانیم به تمامی این صفات و اتفاقات نیکو دست یابیم مقاومتی است که با ذهنمان در برابر آنها ایجاد میکنیم.

كتاب بخواهيد تا به شما داده شود اثر استر هیکس به شما آموزش میدهد که مقاومت ذهنتان را در برابر دریافت خوشبختی و کامیابی از جانب خداوند از بین ببرید.

در این بخش به نقد و بررسی کتاب یا کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود می پردازیم ؛ پس در ادامه با قدرت درون همراه باشید.

دانلود و نمایش لیست آثار استر هیکس | کلیک کنید

استر هیکس کیست؟ (درباره نویسنده کتاب)

استر هیکس در ۵ مارس ۱۹۴۸ در یوتا واقع در آمریکا متولد شد. استر هیکس حدود 18 کتاب از سال 2006 تا سال 2009 منتشر کرد، یکی از معروف ترین کتاب های استر کتاب بخواهید تا به شما داده شود است که در سال 2004 به چاپ رسید.

استر هیکس در فیلم راز نقش بسیار مهمی را ایفا کرد که البته بعدها منجر به پشیمانی وی شد زیرا مفهوم ارتعاش از این مستند حذف شد. استر هیکس معتقد است قانون جذب یک قانون ثانویه است و اولین قانون ارتعاش است.

اطلاعات کتاب بخواهید تا به شما داده شود

کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود توسط استر و جری هیکس در 1 اکتبر سال 2004 منتشر شده است. این کتاب پیرامون آموزه های غیر فیزیکی از ابراهام هیکس است.

با خواندن کتاب بخواهید تا به شما داده شود متوجه خواهید شد که روابط، سلامتی، امور مالی، نگرانی های شغلی و موارد دیگر تحت تأثیر قوانین جهان هستی هستند. در این کتاب فرآیند قدرتمندی را خواهید آموخت که به شما کمک میکند خواسته ها و رویاهایتان را محقق کنید.

هر انسانی از هنگام تولد حق دارد تا زندگی ای مملو از شادی و نشاط داشته باشد این کتاب به شما آموزش می دهد که چگونه به حقی که خداوند به شما داده است دستیابید.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود توسط انتشارات ابراهام هیکس چاپ شد. انتشارات آبراهام هیکس توسط استر و جری هیکس بنیان گذاری شده است.

خلاصه ای از کتاب بخواهید تا به شما داده شود:

اکنون خود را آماده کنید تا مهم ترین و ضروریترین بخش زندگی خود را درک کنید. مهم تر از بخش مادی وجود هر کس ، وجود ارتعاشی اوست!
وقتی کسی به شما نگاه میکند شما را با چشمانش می بیند و صدای شما را با گوشش می شنود. اما در حقیقت شما خود را به او و به کل عالم با روشی مؤثرتر از دیدن و شنیدن معرفی می کنید: شما علایم وجودی خود را در هر لحظه از حیاتتان به همه سو پراکنده می کنید.

 


دسته بندی: معرفی و نقد کتاب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2020 قدرت درون
تمامی حقوق وب سایت متعلق به قدرت درون می باشد.