پشتیبانی در تلگرام

تماس تلفنی

محتوای ویژهویدیو تصویری

دکتر جو ویتالی آموزش پاکسازی ذهن به روش دکتر هولن

نام مربی: جو ویتالی

موضوع: آموزش پاکسازی ذهن به روش دکتر هولن

تعداد قسمت: 1 قسمت

مدت زمان: 60 دقیقه

نوع محتوا: سمینار تصویری

زبان محتوا: زیرنویس فارسی

فرمت محتوا: MP4

حجم محتوا: 364 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

جو ویتالی به شما آموزش می دهد که ذهن شما مثل یک وایت بورد است پاک و سفید. به مرور زمان که به آن چیزهایی اضافه می کنید رفتارها و اعمال شما ساخته می شود. و اعتقادات شما شکل می گیرد. اما وی می گوید اگر می خواهید که موفق باشید باید این تخته وایت بورد را از هر آنچه که به آن برنامه داده اید پاک کنید و اجازه دهید که خداوند در آن نمایان شود.

جو ویتالی پاکسازی ذهن به روش دکتر هولن

جو ویتالی می گوید: یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که وقتی چیزی به ذهنتان رسید آن را عملی کنید چون فکری که در لحظه به سراغ شما می آید آن را خداوند و کائنات برای شما برنامه ریزی کرده است. اما بیشتر شما این کار را نمی کنید وقتی که فکر و ایده ای به ذهنتان رسید بر اساس برنامه ریزی هایی که ذهنتان دارد آن فکر را عملی نمی کنید با دیگران در موردش حرف می زنید و ترس به سراغتان می آید و شک می کنید و سرانجام آن ایده را فراموش می کنید.

یکی از کارهایی که اعتقادات منفی گذشته را از بین می برد پاک سازی است که در این ویدئو آموزشی جو ویتالی آن را به طور کامل توضیح می دهد. و یکی از اثرگذار ترین عواملی است که باعث از بین رفتن اتفاقات بد گذشته می شود.

جو ویتالی : وقتی شما پاکسازی می کنید باعث می شود که رفتار شما تغییر کند و در نتیجه ارتعاشات نیز تغییر می کند. و این یکی از راههای تغییر ارتعاشات شماست. که در رابطه با آن داخل ویدئو توضیح می دهد.

نکته ارزشمندی که می گوید این است شما باید الهام داشته باشید و چیزهایی که در لحظه خداوند در ذهن شما می آفریند را بدان عمل کنید چون این اعمال خدایی هستند و از طرف خداوند هستند. و برای شما جادویی عمل می کنند و یک زندگی خارق العاده را رقم می زنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سال نو مبارک - میتوانید به کمک کد eyd در خرید اشتراک ویژه، 30 درصد تخفیف بگیرید.
+
بستن