پشتیبانی در تلگرام

تماس تلفنی

محتوای ویژهویدیو تصویری

کوین ترودو سمینار درمان های طبیعی که نمیخواهند تا شما بدانید

نام مربی: کوین ترودو

موضوع: درمان های طبیعی که نمیخواهند بدانید

تعداد قسمت: 8 قسمت

مدت زمان: 300 دقیقه

نوع محتوا: سمینار تصویری

زبان محتوا: دوبله فارسی

فرمت محتوا: MP4

حجم محتوا: 2 گیگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

در این بخش از سایت قدرت درون امکان تهیه و دانلود کامل سمینار درمان های طبیعی که نمیخواهند تا شما بدانید با سخنرانی کوین ترودو به مدت 5 ساعت و دوبله فارسی برای شما قرار داده شده است.

در این سمینار داروهایی که توسط سازمان غذا و دارو یا همان FDA مورد تأیید قرار میگیرد ارزیابی میشود و از همین طریق علت و دلیل همه گیر شدن بسیاری از بیماری ها آشکار میشود.
کوین ترودو بر این باور است که شرکت های دارو سازی، دارویی را تولید نمیکنند تا شما بهبود پیدا کنید! آنان فقط داروهایی را به فروش میرسانند که سود زیادی برای آنان داشته باشد و باعث شود تا شما به آن دارو و سایر دارو ها وابسته شوید.

در این سمینار کوین ترودو روشهای طبیعی را برای درمان و پیشگیر انواع بیماریها را خواهید آموخت.

درباره سمینار درمان های طبیعی که نمیخواهند تا شما بدانید کوین ترودو

کوین ترودو به شدت طرفدار درمان به روش طبیعی است.
کوین ترودو از تجربه شخصی خود در گروه های مخفی مانند: فراماسونری و… برای شما خواهد گفت که چگونه کسب کارهای بزرگ به نوعی محصولات خود را تبلیغ میکنند که مردم احساس کنند به آن نیاز دارند. این محصولات هر چیزی میتواند باشد؛ حتی دارو که خیلی از بیماران باور دارند که بهبودشان در گرو آن داروها است.

کوین ترودو بیشتر وقت خود را صرف وب سایت Naturalcurs میکند تا آموزش در زمینه درمان های طب طبیعی را ترویج دهد؛ این کتاب در سال 2006 متشر شد که مردم با خواندن این کتاب بسیاری از بیماری های خود را درمان کردند. و شکایات زیادی بر علیه شرکت های دارو سازی کردند.

به همین علت شرکت های دارو سازی و پزشکان زیادی از کوین ترودو شکایت کردند و به او تهمت های مختلفی زدند و یکی از دلایل زندانی شدن و توقف دارایی او همین سمینار می باشد.

آموزش هایی که در این دور خواهید آموخت هیچ کجا حتی درباره آن نشنیده اید. کوین ترودو یکی از دلایل بیماری های گوناگون را ساخت محصولات غذایی که کشورها بدون رعایت استاندارد تولید میکنند می داند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سال نو مبارک - میتوانید به کمک کد eyd در خرید اشتراک ویژه، 30 درصد تخفیف بگیرید.
+
بستن