استرهیکس – راه های نشاط در زندگی


در حال بارگذاری
780 مگابایت
استر هیکس - ester hicks
راه های نشاط در زندگی
6 قسمت
200 دقیقه
زیرنویس فارسی
۱۹,۵۰۰ تومان

استرهیکس به طور اختصاصی در این سمینار پیرامون موضوع بدست آوردن نشاط در زندگی به همراه تمرینات و مراقبه های خود صحبت میکند و طبق معمول سوال هایی که برای حاضرین در سمینار پیش می آید را پاسخ میدهد ، صحبت ها و تکنیک ها و همیچنین مراقبه استرهیکس همه ی افراد شنونده ی این دوره را شگفت زده میکند.

مراقبه استر هیکس در دوره راه های نشاط در زندگی

واقعیت زندگی ما توسط خود ما ساخته می شود؛ زیرا افکار ما تحت اختیار ماست ما انتخاب میکنیم که چه چیزی را جذب کنیم و به چه چیزی فکر کنیم، ولی خیلی از افراد ناخواسته یا به اشتباه ارتعاش یا جذب هایی  که نمی خواهند را میفرستند. به محض اینکه یک رویداد بدی اتفاق برای آن ها رخ میدهد، میگویند: ما شانس نداریم، مقصر والدین و جامعه است یا حرف هایی از این قبیل میزنند و بعد با دوستان و آشنایان خود در این رابطه گفت و گو میکنند.

 

قانون جذب همیشه بر طبق الگو های خود عمل میکند و خطایی ندارد. این از اختیارات شماست که بتوانید حس خوبی داشته باشید و آن حس خوب را تقویت کنید و از وضعیتی که دارید نگران یا ناراحت نباشید و  شاکر باشید و رغبت خوتان را برای رسیدن به آرزو ها و رویاهایتان بیشتر کنید، اینگونه در زندگی همیشه شاد هستید و نشاط را در زندگی های خود می آورید.

برخی از افراد بی توجه به افکارشان شروع به سخت تر تلاش کردن میکنند. آنان هر چه بیشتر تلاش میکنند فاصله ی بیشتری از رویاها و آرزوهایشان میگیرند. آن ها هیچوقت نمی فهمند که چرا از رویاهایشان فاصله گرفتند یا چرا چیزی که میخواستند انقدر دور از دسترس شان قرار گرفته تا زمانی که افکار خود را کنترل نکنند اوضاع به همین منوال پیش میرود. و این دلیلی میشود که آنان در زندگیشان شاد نباشند. 

اما حتما این سئوال هم برای شما پیش آمده است که چطور میتوان احساسات و افکارمان را کنترل کنیم؟ در این دوره تمرینات و مراقبه های استر هیکس به گونه ای توسط استر هیکس طراجی شده که شما به راحتی بتوانید کنترل احساسات و افکارتون را بدست بگیرید. تقریبا میتوان گفت این تمرینات و مراقبه ها برترین راه برای کنترل احساسات و افکار است. 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.