استر هیکس | سمینار تصویری از غم و اندوه به شادی ونشاط


در حال بارگذاری
177 مگابایت
استر هیکس
از غم و اندوه به شادی
1 قسمت
60 دقیقه
زیرنویس فارسی
۹,۰۰۰ تومان
خرید

در این سمینار استر هیکس  به شما آموزش میدهد که چطور آنچه را می خواهید به دست آورید. وی می گوید شما در دنیای تناقض ها زندگی می کنید و این بسیار خوب هست چون در اصل می دانید که چه چیزی را می خواهید پس وقتی که خواسته ای را در ذهن خود شکل دادید آن را فرا خوانده اید و به این پروسه فراخوان می گویند.


سمینار تصویری استر هیکس


استر هیکس می گوید: همین که به جهان فرا خوان دادید آنچه که خواسته اید به سمت شما می آید.

حالا اینجا برخی می گویید که من خواستم اما به من داده نشد. در این سمینار استر هیکس به شما می گوید که چطور باید عمل کنید که آنچه که می خواهید را به دست آورید. شما همه در مسیری از انرژی در جریان هستید جای هیچ نگرانی نیست با آموزشهای استر هیکس بدانچه که می خواهید می رسید.

یکی از موضوعات مهم در این سمینار این است که استر هیکس در مورد احساسات شما صحبت می کند که اگر احساساتتان را تحت کنترل خود در بیاورید از انرژی که درونتان است به خوبی می توانید استفاده کنید و همیشه در جریان موفقیت باشید.

برخی از شما رویاهایی قبلا داشته اید که حالا وقتی به آنها فکر می کنید می بینید که اصلا آنها را فراموش کرده اید و به مرور زمان آنها را به کناری گذاشته اید استر هیکس به شما آموزش می دهد که چطور آنها را دوباره به خاطر بیاورید و همچنین به شما می گوید که چطور به آنها دست پیدا کنید. و به شما یاد می دهد که چگونه انگیزه خود را برای به دست آوردن خواسته هایتان زیاد کنید.

گاهی اوقات برخی از مردم دچار غمی فراوان می شوند و نمی دانند که چطور آن را کنار بگذارند و روز به روز با این غم دست و پنجه نرم می کنند به خصوص هنگام فوت یکی از نزدیکانشان . استر هیکس به شما آموزش می دهد که در چنین مواقعی چطور رفتار کنید تا از غم به شادی برگردید.

گاهی اوقات هم اتفاق ناگواری میفتد که در ارتعاشات جمعی تا مدتها می ماند و شما را نیز آزار می دهد که در این سمینار استر هیکس به شما می گوید چطور و چگونه در چنین مواقعی باید رفتار کنید.

همچنین با مشاهده ویدئو خواهید دید که سوال و جوابهای دیگری هستند آنها را خوب ببینید و مطالعه کنید چون ممکن است سوال خود شما هم باشد.

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.