تی هارو اکر | ویدیو آموزشی از صفر تا مولتی میلیونر شدن


در حال بارگذاری
278 مگابایت
تی هارو اکر
از صفر تا مولتی میلیونر شدن
1 قمست
mp4
زیرنویس فارسی
۹,۰۰۰ تومان
خرید

تی هارو اکر مردیست که در کمتر از دو سال از ورشکستگی به مولتی میلیونری رسیده او استراتژیهایی در مورد ثروتمند شدن آموزش می دهد و زندگی شما را به کلی تغییر می دهد.

لازمه ی یادگیری شما توجه کردن است پس این کلاس را جدی گرفته و به تمامی آموزشها عمل کنید تا تغییر را در وجود خود حس کنید. و تی هارو اکر معتقد است یکی از تفاوتهایی که بین افراد ثروتمند و افراد فقیر وجود دارد است که افراد فقیر همیشه یک کار را انجام می دهند و همیشه یک فکر دارند و زمانی که آنها کاری می کنند و ورشکسته می شوند برای بار بعدی هم دوباره همان کارها را می کنند و دوباره شکست می خورند اما افراد ثروتمند راههای مختلف را امتحان می کنند و از امتحان کردن هراسی ندارند.

 

تی هارو اکر اصول ثروتمند شدن

تی هارو اکر معتقد است برای ثروتمند شدن باید از نقطه امن خود خارج شوید و صاحب کسب و کار خودتان بشوید. وقتی که شما کسب و کاری دارید قوانین را خودتان تعیین می کنید و می توانید خلاقیت خود را در حرفه تان به کار ببرید. و در این صورت هیچ محدودیتی برای درآمد ندارید. این جمله را هر روز تکرار کنید تا ارتعاشی قوی بفرستید و با آنچه که می خواهید هماهنگ شوید. من صاحب کسب و کار خود هستم چون انتخاب کردم که پولدار باشم.

 

اصل تمرکز تی هارو اکر

 وقتی که شما به کاری مشغول شدید باید تمام توان و تمرکز و انرژی خود را بر روی آن کار بگذارید اگر در ابتدا به کارهای دیگر هم بخواهید فکر کنید پس انرژی بسیاری لازم دارید و این انرژی کافی وجود ندارد چون انرژی شما در این حالت پخش می شود. تمرکز خود را بر روی یک کار بگذارید و تمام توان و انرژیتان را وقف آن کنید. تا انرژی در یک جا پر قدرت و متمرکز بماند.

 

عاشق کارتان باشید

اصل بعدی تی هارو اکر : کاری را که بدان علاقه مند هستید انتخاب کنید چون وقتی کاری را دوست دارید استعدادهایتان در آن کار شکوفاتر می شود و هیچ گاه از انجام آن کار خسته و دلسرد نمی شوید چون از زندگی در حال لذت بردن هستید و هر روز هیجان و اشتیاقتان بیشتر می شود پس در نتیجه موفقیت حاصل می شود وقتی که شما مشتاق هستید انرژی شما در بالاترین حد ممکن قرار دارد و این انرژی به مشتری های شما منتقل می شود و آنها تشویق به خرید از شما می شوند.

 

از خودتان شروع کنید

 شما ریشه موفقیت خود هستید. عدم موفقیت شما مربوط به خودتان است و مشکل اصلی خودتان هستید. شما باید رفتارها و افکار و باورهای خود را مطالعه و بررسی کنید تا عدم موفقیت تان را ریشه یابی کنید و بفهمید که اشکال از کجاست. وقتی که اشکال خود را یافتید بر روی خود کار کنید و تغییرات درونی را ایجاد کنید. و مطمئن باشید که این زندگی را خودتان رقم زده اید پس خودتان هم می توانید تغییرش دهید. عادتهای گذشته را تغییر دهید تاموفق شوید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.