جیمز آلن | انسان اندیشه است |شاهکار قرن


در حال بارگذاری
67 مگابایت
جیمز آلن
انسان اندیشه است
1 قسمت
55 دقیقه
زیرنویس فارسی
۹,۰۰۰ تومان
خرید

جیمز آلن در این دوره ی آموزشی پیرامون قدرت افکار انسان حرف میزند این دوره ی آموزش حدود ۹۰ سال قبل منتشر شده و به دلیل مطالب فوق العاده ای که گفته می شود به شاهکار قرن لقب گرفته است.


قدرت فکر انسان


هر عملی که انجام می دهید نشانه ی یک فکر است. جیمز آلن

  چطور افکار خود را از ناخالصی ها پاک کنید ؟  چرا باید حتما این کار را انجام دهید. که اگر ذهن شما از ناخالصی ها پاک نشود چه بر سر شما می آید. جیمز آلن آموزش میدهد که چطور از ذهن و فکر خود استفاده کنید تا بتوانید قصری از شادی و سلامتی و آرامش بسازید.

شما نویسنده زندگینامه خودتان هستید و در اینجا مثالهای بسیار ارزشمندی وجود دارد که جیمز آلن آنها را به روشنی برای شما بازگو می کند تا به عمق موضوع پی ببرید.

 

شما همه اهدافی دارید اما به توسط افکار منفی خود که همخوانی با اهداف تان ندارند باعث از بین رفتن آن هدف می شوید و ناکام می مانید. جیمز آلن به شما توصیه هایی در همین زمینه دارد که به شما کمک می کند که چطور افکار خود را در کنترل خود بگیرید تا به همه آرزوها و اهداف خود برسید. و از همه مهمتر زندگی شادی داشته باشید.

 در صورت داشتن عادت های مختلف که نشات گرفته از افکار خودتان است چه سرنوشتی در مقابلتان قرار دارد. و به شما می گوید که چطور باید رفتار کنید تا به آزادی برسید.

 اگر بدن سالم می خواهید و می خواهید که از سلامت برخوردار باشید این موضوع رابطه مستقیم با افکار شما دارد و به شما آموزش می دهد که چه رفتاری باید داشته باشید تا بدن سالم و سلامت ارمغان شما باشد.

 

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.