سمینار دارن هاردی _ قدرت و تأثیر برنامه های روزانه


در حال بارگذاری
224 مگابایت
دارن هاردی
قدرت برنامه های روزانه
1 قسمت
90 دقیقه
زیرنویس فارسی
۱۴,۰۰۰ تومان
خرید

 اگر در این صفحه هستید یعنی می خواهید یک تحول بزرگ در زندگی خود ایجاد کنید؛ و سمینار قدرت و تأثیر برنامه های روزانه اثر دارن هاردی را دانلود کنید.

در این سمینار دارن هاردی معتقد است که حتی اگر به کاری که می کنید علاقه ندارید میتوانید در کارتان به موفقیت برسید زیرا افرادی وجود دارند که به کارشان علاقه ای ندارند ولی در آن موفق می شوند و از همان کار میلیونها یا شاید میلیاردها پول به دست می آورند. شما می دانید اشکال کار از کجاست؟ میدانید فرق این افراد موفق با افراد ناموفق چیست؟ در این سمینار دارن هاردی به این سوالات پاسخ خواهد داد.

 

باید قبول کرد که بهانه هایی که میسازیم قابل قبول نیست و شکست های گذشته دلیلی برای باز شکست خوردن نیست همه ما افرادی را میشناسیم که شکست های زیادی خورده اند و شرایط بسیار بدتری نسبت به ما داشتند ولی توانستند موفق شوند، آنها هیچ فرقی با ما ندارند آنها فقط از ذهن و توانایی های خود استفاده کرده اند. طبق گفته دارن هاردی بیشتر افراد حتی از نصف توانایی هایشان هم استفاده نمیکنند به همین دلیل او در این سمینار به ما آموزش خواهد داد که چطور از توانایی های خود استفاده کنیم.

با گذشت زمان برای برخی از کارهایی که در گذشته انجام داده ایم و یا برخی از کارهایی که در گذشته میتوانستیم انجام بدهیم و ندادیم حسرت میخوریم و آرزو میکنیم که به گذشته برگردیم و کار بهتری را انجام دهیم، چرا این حسرت ها و پشیمانی ها به سراغمان می آیند؟ شاید اگر در آن زمان کار بهتری انجام میدادیم الان موفق تر بودیم و حالا حس بهتری داشتم.

در این سمینار دارن هاردی به ما خواهد آموخت که در طول زمان بتوانیم کارهایمان را به گونه ای انجام دهیم که پشیمانی و حسرت برای ما نداشته باشند همچنین او به ما آموزش خواهد داد که موفقیت را جذب کنیم زیرا لازمه موفق بودن داشتن توانایی برای جذب آن است.

اما آیا شما فکر میکنید که همه افرادی که موفق هستند موفقیت را جذب کرده اند؟ باید بگویم تمامی افراد موفق، موفقیت را جذب کرده اند شاید حتی خیلی از آن ها خبر نداشته باشند و یا اصلا ندانند که چطور میتوان موفقیت را جذب کرد ولی آنان به صورت ناخودآگاه موفقیت را جذب کرده اند.

در این سمینار دارن هاردی به طور کامل درباره تمامی سوالات و توضیحاتی که در بالا پرسیده و گفته شد صحبت میکند و آنها را به صورت کامل برای شما شرح میدهد.

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.