کوین ترودو درمان های طبیعی که نمیخواهند بدانید | دوبله تصویری


در حال بارگذاری
2 گیگابایت
کوین ترودو - Kevin Trudeau
درمان های طبیعی که نمی خواهند تا شما بدانید
8 قسمت
5 ساعت
دوبله فارسی
۴۹,۰۰۰ تومان ۳۹,۰۰۰ تومان

درمان های طبیعی کوین ترودو به شدت به این موضوع تأکید دارد. که دارو هایی که توسط سازمان غذا و دارو یا همان FDA مورد تأیید قرار میگیرد بسیار مضر استکوین ترودو بر این باور است که شرکت های دارو سازی، دارویی را به شما نمی دهند تا شما بهبود پیدا کنید. آنان فقط داروهایی را به فروش میرسانند که سود زیادی برای آنان داشته باشد. در دوره درمان های طبیعی کوین ترودو روشهای طبیعی را برای درمان و پیشگیر انواع بیماریها را خواهید آموخت.

دوره درمان های طبیعی کوین ترودو چه دوره ای است؟

کوین ترودو به شدت طرفدار درمان های طبیعی است. کوین ترودو از تجربه شخصی خود در گروه های مخفی برای شما خواهد گفت. که چگونه کسب کارهای بزرگ به نوعی محصولات خود را تبلیغ میکنند که مردم احساس کنند به آن نیاز دارند. این محصولات هر چیزی میتواند باشد؛ حتی دارو که خیلی از بیماران باور دارند که بهبودشان گرو آن داروها است. ولی باید بگویم اینطور نیست.

کوین ترودو بیشتر وقت خود را صرف وب سایت Naturalcurs میکند تا آموزش در زمینه درمان های طب طبیعی را ترویج دهد؛ این دوره بعد از کتاب درمان های طبیعی که نمی خواهند بدانید کوین ترودو برگزار شد. این کتاب در سال 2006 متشر شد که مردم با خواندن این کتاب بسیاری از بیماری های خود را درمان کردند. و شکایات زیادی بر علیه شرکت های دارو سازی کردند.

به همین علت شرکت های دارو سازی و پزشکان زیادی از کوین ترودو شکایت کردند و به او تهمت های مختلفی زدند. دوره درمان های طبیعی کوین ترودو بعد از کتاب وی و کاملتر از کتاب منتشر شد. این بار کوین ترودو را به زندان انداختند و او را میلیون ها دلار جریمه کردند. دوره درمان های طبیعی به شما درمان های طبیعی کم هزینه و بدون نیاز به داروی خاصی را آموزش میدهد. 

 آموزش هایی که در این دور خواهید آموخت هیچ کجا حتی درباره آن نشنیده اید. کوین ترودو یکی از دلایل بیماری های گوناگون را ساخت محصولات غذایی که کشورها بدون رعایت استاندارد تولید میکنند می داند. او در راهکارهایی طبیعی برای پیش گیری و درمان انواع بیماری های ریز و درشت را به شما می آموزد.


  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.