سمینار استر هیکس (پرسش به پاسخ شرکت کنندگان قانون جذب)


در حال بارگذاری
720 مگابایت
استر هیکس
پرسش به پاسخ شرکت کنندگان قانون جذب
6 قسمت
185 دقیقه
زیرنویس فارسی
۲۴,۵۰۰ تومان

اغلب اوقات سوالاتی در زمینه قانون جذب برایمان پیش میاد که پاسخ هایی که به آنها داده میشود با هم فرق داره. استرهیکس این سمینار را برای پاسخ به سوالات قانون جذب برگزار کرده است. در این سمینار از نگاه استر هیکس به قانون جذب، به این سوالات پاسخ داده میشه و البته شما با این کار با قانون جذب استر هیکس هم آشنا میشید.

سوالاتی که در زمینه قانون جذب برایمان پیش می آید اکثرا شبیه به سوالات دیگر افراد در قانون جذب است؛ پس به جرأت میتوان گفت این سمینار میتونه به بیشتر از 80 درصد سوالات شما جواب کامل بدهد.

با قانون جذب استر هیکس بیشتر آشنا بشوید

استر هیکس در ابتدای این سمینار میگوید: هیچکس نمیداند که چه اتفاقاتی قراره بیافتد راستش خودم هم نمی دانم ولی این را میدانم که اتفاقات خوبی در راهه و این سوال مطرح میکند که شما میدانید چه چیزی میخواهد؟ خواسته ی شما دائما در حال تغییر است که البته این چیزی کاملا طبیعی است.

از نگاه استر هیکس یا بهتره بگیم در قانون جذب استر هیکس شما برای پیدا کردن خواسته اصلیتون باید از تضاد ها کمک بگیرید. بیشتر اوقات ارتعاش شما با خواسته هایتان مطابقت نداره؛ این کار باعث میشه یک تفاوت زیاد بین خواستتون و جایگاه فعلیتون ایجاد بشه.

اولین قدم اینه که قبول کنیم که یک موجود ارتعاشی هستیم و این کار ما را خیلی ساده تر می کنه. همچنین این باور برای شما ایجاد میشه که رابطه ای از جنس ارتعاش بین شما و خواسته هایتان ایجاد بشه.

در این سمینار استر هیکس به شما می آموزد که چطور با خواسته هایتان هم ارتعاش بشید؛ یا چطور خواسته هایتان را با تمام وجود احساس کنید که این کار روشی مؤثر برای دست یابی به خواسته هاتون به حساب می آید؛در ادامه به سوالات شرکت کنندگان که جزو سوالات شما هم هست پاسخ می دهد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.