مایکل برنارد بکویت| همه جواب ها از قبل در درونتان هست


در حال بارگذاری
608 مگابایت
مایکل برنارد بکویت
همه جواب ها از قبل در درونتان هست
1 قسمت
55 دقیقه
زیرنویس فارسی
۹,۰۰۰ تومان
خرید

مایکل برنارد بکویت یک فیلسوف و نویسنده است و در مقام استادی در درسهای موفقیت جایگاه چشمگیری دارد.


 در این سمینار مایکل برنارد بکویت یکی از حاضرین در فیلم راز تلاش می کند تا به شما اطمینان دهد که جواب خودتان هستید.  . شاید بپرسید یعنی چه ؟ بدین معنی که هر اتفاقی در زندگیتان میوفتد چه خوب و چه بد دلیلش خودتان هستید. و با جستجو در خودتان می توانید جواب کارهای خود را بگیرید. اگر کمی انسان آگاهی باشید حتی باید خوشحال هم بشوید. چون دیگر جای نگرانی وجود ندارد و آنچه که شما را به چالش بکشد خودتان می توانید جوابی برای آن پیدا کنید.


چطور می توانم افکارم را مثبت کنم

بیشتر اوقات شما سوالهایی دارید از جمله اینکه چطور می توانم کنترل زندگیم را در دستانم بگیرم وقتی که جهان جای خوبی برای زندگی کردن نیست؟ چطور می توانم افکارم را مثبت کنم وقتی دورو برم همه چیز منفی هستند؟ بکویث به شما آموزش می دهد که چطور این کارها را انجام دهید و او به شما یاد می دهد که جواب این سوالها در درون خودتان است و او به شما می گوید که چطور ندای درونی خود را بخوانید. و بدانید که چطور می توانید به آزادی و آرامش برسید.

شما برای اینکه ندای درونی خود را بشنوید باید ابتدا خودتان را تغییر دهید. و بکویث به شما آموزش می دهد که چطور این کار را انجام دهید . مایکل برنارد بکویت در مورد انواع شکرگذاری صحبت می کند. حتی او می گوید وقتی اتفاق بدی برای شما می افتد شما در حال شکرگزاری آن بوده اید که آن را به زندگی خود دعوت کرده اید یعنی با توجه به آن نکته دوباره به گذشته برگشته اید و آن را خواسته یا خواسته در ذهنتان آورده اید و عملی کرده اید.

او به راحتی به شما می گوید که هر آنچه که بخواهید می توانید داشته باشید و همه چیز و همه قدرتها درونخود شماست. و شما به واسطه قدرتی که در درون خود دارید به همه آنچه که می خواهید می رسید به شرط آنکه این را بپذیرید. بله درست است شما فقط بپذیرید و آماده دریافت باشید و این آموزشها را یاد بگیرید و خواهید دید که به زودی تغییری اساسی در زندگیتان رخ می دهد. که سرشار از لذت و غرق در آرامش خواهید شد.

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.