دکتر وین دایر | 7 درس تخصصی برای یک زندگی بهتر و عالی


در حال بارگذاری
886 مگابایت
وین دایر
7 درس برای زندگی بهتر
1 قسمت
90 دقیقه
زیرنویس فارسی
۱۲,۰۰۰ تومان
خرید

دکتر وین دایر  7 درس تخصصی برای یک زندگی بهتر و عالی  wayne dyer


این دوره شامل هفت درس از آموزشهای دکتر وین دایر است در این دوره صوتی وین دایر  آموزش میدهد که قانونی در جهان وجود دارد که هیچ تغییری نمی کند و همیشه همین گونه عمل می کند و آن این است که وقتی شما چیزی را خواستید آن مورد هم شما را می خواهد و به سمت شما می آید هیچ استثنایی وجود ندارد.

راه هایی برای یک زندگی بهتر وین دایر

شما هم جزئی از این جهان هستید و این قانون شامل حال شما نیز هست. درون شما نیروی معنوی از جهان وجود دارد که به توسط آن نیرو هر گاه مشکلی برای شما به وجود بیاید شما می توانید آن مشکل را حل کنید. فقط باید به قدرت درونی و انرژی درونی خود پی ببرید تا بتوانید از این نیرو به خوبی استفاده کنید.


دکتر وین دایر :  چطور بر روی افکار خود مسلط شوید و چطور بتوانید از انرژی که در جهان وجود دارد استفاده کنید تا به خواسته های خود برسید.  یکی از راههایی که شما را به موفقیت می رساند بخشش است و به شما دلیل اینکه چرا بخشش باعث احساسی خوب در شما می شود را می گوید. و او حتی به شما یاد می دهد که با چه روشی و چه رفتاری وزن خود را کاهش دهید. در این زمینه مثال جالبی هم میزند: کسی از نیش مار نمی میرید بلکه از زهری که در بدنش توسط مار جریان می یابد می میرد. شما هم از افکار منفی که در ذهن دارید ضربه می خورید و از زندگی جا می مانید.


همه چیز از عشق تشکیل شده و شما هم باید خود را غرق در آن کنید و از افکار منفی دوری گزینید. در این دوره صوتی او برای شما مثالهای میزند و داستانهای جالبی را می گوید تا به اصل موضوع  پی ببرید

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.