باب پراکتور (درک قانون جذب)


در حال بارگذاری
335 مگابایت
باب پراکتور
درک قانون جذب
1 قسمت
40 دقیقه
زبان اصلی زیرنویس فارسی
۹,۰۰۰ تومان
خرید

در این دوره آموزشی باب پراکتور شما معنا و مفهموم قانون جذب را از زبان باب پراکتور خواهید آموخت. باب پراکتور یک سخنران و نویسنده انگیزشی محبوب است که در فیلم راز حضور داشته است. او تلاش میکند تا به مردم این آموزش را بدهد که برای خود زندگی راحت تری را بسازند.

باب پراکتور میگوید ذهن و ارتعاش دو چیز از هم جدا هستند.

که اگر شما بتوانید تفاوت و ویژگی آن ها را درک کنید آنگاه میتوانید  کنترل زندگیتان را در دست بگیرید، این خارق العاده نیست؟!

شما توانایی انجام این کار را دارید یعنی این توانایی به شما داده شده. شما فقط باید این آموزش را ببیند که چطور میتوان این کار را انجام داد. (که یکی از اهداف این دوره آموزشی باب پراکتور همین موضوع است.) 

سوألی جالب که باب پراکتور در این دوره آموزشی مطرح میکند این است که: چطور از جایی که هستیم به جایی که میخواهیم برویم؟(منظور مسیر زندگی تا رویاهتان است.)

باب پراکتور ادامه میدهد که در اینجا قانون جذب وارد کار میشود به عبارت دیگه از اینجا بعد بر عهده جهان غیر فیزیکی است. سپس او به کمک مثال ها و توضیحاتش جواب این سوال را به شما میدهد. در بالا چند دقیقه از این دوره آموزشی باب پراکتور را برای شما به صورت رایگان قرار داده ایم.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.