مصاحبه باب پراکتور با موضوع چطور برای موفقیت از قدرت ذهن استفاده کنیم


در حال بارگذاری
حجم فایل: 283 مگابایت
مصاحبه با: باب پراکتور
چطور برای موفقیت از قدرت ذهن استفاده کنیم
تعداد قسمت: 1 قسمت
مدت زمان: 69 دقیقه
زبان اصلی زیرنویس فارسی
۱۰,۵۰۰ تومان
خرید

قسمتی از مصاحبه با باب پراکتور با موضوع چطور برای موفقیت از قدرت ذهن استفاده کنیم به عنوان فایل نمونه برای شما در قسمت زیر قرار داده شده است:باب پراکتور در میان اکثر مردم به عنوان روانشناس موفقیت شناخته شده است.

علوم و اطلاعاتی که در کتاب ها و سمینارهای باب پراکتور آموزش داده میشود حاصل بیش از 50 سال تحقیقات وی است.

این سمینار مانند تمامی کتاب ها و سمینارهای باب پراکتور میتواند شما را به قله های موفقیت برساند؛ اما تفاوت این سمینار در این است که باب پراکتور زندگی نامه اش را به همراه راه هایی که او را از فقر و سختی نجات داده است را برای شما شرح میدهد و این میتواند فرصت بسیار خوبی برای شناخت راه و روش های عملی موفقیت در زندگی باشد.

پول این روزها فکر اکثر مردم را درگیر خود کرده و هرکس به نوع خودش به پول فکر میکند، اما به نظر شما چند درصد از این مردم فکرشان نسبت به پول درست است؟ باب پراکتور مانند اکثر مردم نگاهش به پول از نوع قرض و بدهی و یا گرفتن وام بود و به همین دلیل هم همیشه در قرض و بدهی و قسط وام بود. ولی واقعا این طرز فکر درسته؟

باب پراکتور در این سمینار اعتراف میکند که از زمانی که نوع فکرش را نسبت به پول عوض کرد، راه ها و فکرهای جدیدی برای پول در آوردن به سرش زد. البته تغییر نوع فکر و ایجاد طرز فکری جدید کار آسانی نیست! اما نگران نباشید چون در این سمینار باب پراکتور راه هایی که خود برای تغییر فکر و تحول زندگیش استفاده کرده را به شما آموزش خواهد داد.

اگر واقعا قصد متحول کردن زندگیتان را دارید باید بگویم این سمینار رو چند بار ببینید، این کار دقیقا مشابه همون کاریست که باب پراکتور 57 سال است به صورت روزانه انجام میدهد او یک کتاب را 57 سال است که هر روز میخواند و هنوز هم در حال خواندن همان کتاب است. این کار کمک زیادی به شما برای درک بهتر سمینار میکند و همچنین باعث میشود که شما هیچگاه آن را از یاد نبرید.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.