سمینار باب پراکتور (چطور برای موفقیت از قدرت ذهن استفاده کنیم)


در حال بارگذاری
283 مگابایت
باب پراکتور
چطور برای موفقیت از قدرت ذهن استفاده کنیم
1 قسمت
83 دقیقه
زیرنویس فارسی
۱۹,۰۰۰ تومان
خرید

نام باب پراکتور برای اکثر مردمی که او را میشناسند برابر اسطوره موفقیت است. اطلاعاتی که در کتاب ها و سمینارهای باب پراکتور به شما داده میشود حاصل بیش از 50 سال تحقیقات باب پراکتور است. این اطلاعات اول از همه باب پراکتور را از فقر و سختی نجات داد و بعد میلیون ها انسانی که به او گوش دادند.

این سمینار مثل تمامی کتاب ها و سمینارهای باب پراکتور میتواند شما را به قله های موفقیت برساند؛ اما تفاوت این سمینار در این است که باب پراکتور زندگی نامه اش را به همراه راه هایی که او را به موفقیت رسانده را برای شما توضیح خواهد داد، و این میتواند فرصت بسیار عالی برای شناخت راه و روش های عملی موفقیت در زندگی باشد.

پول این روزها فکر اکثر مردم را درگیر خود کرده و هرکس به نوع خودش به پول فکر میکند، اما به نظر شما چند درصد از این مردم فکرشان نسبت به پول درست است؟ باب پراکتور مانند اکثر مردم نگاهش به پول از نوع قرض و بدهی و یا گرفتن وام بود و به همین دلیل هم همیشه در قرض و بدهی و قسط وام بود. ولی واقعا این طرز فکر درسته؟

باب پراکتور در این سمینار اعتراف میکند که از زمانی که نوع فکرش را نسبت به پول عوض کرد، راه ها و فکرهای جدیدی برای پول در آوردن به سرش زد. البته تغییر نوع فکر و ایجاد طرز فکری جدید خیلی هم کار آسانی نیست اما نگران نباشید چون در این سمینار باب پراکتور راهی که خودش برای تغییر فکر و تحول زندگیش استفاده کرده را به شما آموزش خواهد داد.

 اگر واقعا قصد متحول کردن زندگیتان را دارید باید بگم این سمینار رو چند بار ببینید، این کار دقیقا مشابه همون کاریست که باب پراکتور 57 سال است به صورت روزانه انجام میدهد او یک کتاب را 57 سال است که هر روز میخواند و درحال حاضر هم به این کارش ادامه میدهد. این کار کمک زیادی به شما برای درک بهتر سمینار میکند و همچنین باعث میشود که شما هیچگاه آن را از یاد نبرید.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.