دکتر جو ویتالی | آموزش پاکسازی ذهن به روش دکتر هولن


در حال بارگذاری
364 مگابایت
جو ویتالی
پاکسازی ذهن به روش دکتر هولن
1 قسمت
mkv
زیرنویس فارسی
۹,۰۰۰ تومان
خرید

جو ویتالی به شما آموزش می دهد که ذهن شما مثل یک وایت بورد است پاک و سفید. به مرور زمان که به آن چیزهایی اضافه می کنید رفتارها و اعمال شما ساخته می شود. و اعتقادات شما شکل می گیرد. اما وی می گوید اگر می خواهید که موفق باشید باید این تخته وایت بورد را از هر آنچه که به آن برنامه داده اید پاک کنید و اجازه دهید که خداوند در آن نمایان شود.

جو ویتالی پاکسازی ذهن به روش دکتر هولن

جو ویتالی می گوید: یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که وقتی چیزی به ذهنتان رسید آن را عملی کنید چون فکری که در لحظه به سراغ شما می آید آن را خداوند و کائنات برای شما برنامه ریزی کرده است. اما بیشتر شما این کار را نمی کنید وقتی که فکر و ایده ای به ذهنتان رسید بر اساس برنامه ریزی هایی که ذهنتان دارد آن فکر را عملی نمی کنید با دیگران در موردش حرف می زنید و ترس به سراغتان می آید و شک می کنید و سرانجام آن ایده را فراموش می کنید.

یکی از کارهایی که اعتقادات منفی گذشته را از بین می برد پاک سازی است که در این ویدئو آموزشی جو ویتالی آن را به طور کامل توضیح می دهد. و یکی از اثرگذار ترین عواملی است که باعث از بین رفتن اتفاقات بد گذشته می شود.

جو ویتالی : وقتی شما پاکسازی می کنید باعث می شود که رفتار شما تغییر کند و در نتیجه ارتعاشات نیز تغییر می کند. و این یکی از راههای تغییر ارتعاشات شماست. که در رابطه با آن داخل ویدئو توضیح می دهد.

 نکته ارزشمندی که می گوید این است شما باید الهام داشته باشید و چیزهایی که در لحظه خداوند در ذهن شما می آفریند را بدان عمل کنید چون این اعمال خدایی هستند و از طرف خداوند هستند. و برای شما جادویی عمل می کنند و یک زندگی خارق العاده را رقم می زنند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.