مصاحبه اختصاصی با دن لاک | فقر تا ثروت


در حال بارگذاری
241 مگابایت
دن لاک
از فقر تا ثروت
1 قسمت
61 دقیقه
زیرنویس فارسی
۱۴,۰۰۰ تومان
خرید

دن لاک (Dan Lok) متولد 1981 در چین است وی به فروشنده اقلام گرانبها معروف است. دن لاک یکی از گران ترین مشاوران مالی در جهان محسوب می شود وی در سن 30 سالگی لقب میلیونر را به خود گرفت. والدین دن لاک در سن 17 سالگی او از هم جدا شدند و او به همراه مادر خود از هنگ کنگ به آمریکا مهاجرت کرد.

به گفته دن لاک، او و مادرش در یک خانه کوچک در یک محله بد آمریکا ساکن بودند و اوضاع مالی آنها بسیار بد بود. در این مصاحبه اختصاصی با دن لاک علاوه آشنایی بیشتر با بیوگرافی دن لاک،تکنیک هایی که او برای ثروتمند شدن استفاده کرده را نیز آموزش میبینید.

به طور کلی وی نمونه بارز یک فرد سرسخت است همچنین وی خود را سرسخت نایاب می نامند زیرا معتقد است افرادی مانند او در جهان بسیار کم هستند. او معتقد است در راه ثروتمند شدن و کسب ثروت و همینطور کسب موفقیت در هر زمینه ای داشتن یک مربی کارآمد بسیار مهم است زیرا او می تواند رشد و پیشرفت شما را زود تر از هر کس تشخیص دهد.

دن لاک می گوید با دیدن چند ویدیو و سمینار از یک فرد او نمی تواند تبدیل به مربی شما شود مربی و شاگرد درست باید مانند مربی رزمی و شاگردش باشد یعنی آنان باید توان صحبت کردن و مشاوره گرفتن از یک دیگر را داشته باشند.

دن لاک از همان ابتدا برای خود مربی های کار آمد و برتری انتخاب می کرد و همین موضوع رو یکی از اصلی ترین دلایلی که او را به ثروت رسانده می داند. در چند سال اخیر وی بیش از صد سمینار و مصاحبه انجام داده است ولی معتقد است این مصاحبه یکی راز برترین مصاحبه های وی است.

دن لاک بدون پشتوانه مالی و سرمایه و حتی بدون پدر توانست تا قبل از 30 سالگی لقب میلیونر را به خود بگیرد و خود را به یکی از برترین مشاوران مالی در جهان تبدیل کند.

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.