کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر


در حال بارگذاری
حجم: 350 مگابایت
نویسنده: تی هارو اکر
کتاب صوتی اسرار ذهن میلیونر
11 قسمت
مدت زمان: 330 دقیقه
گوینده: سعید عسگری تهرانی
۱۲,۰۰۰ تومان

کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند تی هارو اکر یکی از پرفروش ترین کتاب ها در زمینه موفقیت فردی در حوضه مالی می باشد که این کتاب به صورت دوبله فارسی و بدون سانسور در سایت قدرت درون منتشر شده است.


بخش کوتاهی از کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر:


چرا دوره اسرار ذهن ثروتمند تی هارو اکر برترین دوره تولید ثروت است؟

تی هارو اکر در دوره اسرار ذهن ثروتمند طرز فکر ثروتمندان و فقرا و افراد متوسط جامعه را به طور کامل شرح میدهد به طوری که شما متوجه خواهید شد که چرا برخی افراد با وجود اینکه تمام تلاش خود را می کنند باز هم ورشکسته اند و یا چرا برخی افراد با اینکه درآمدشان بیشتر میشود ولی زندگیشان فرق آن چنانی نمیکند.

وقتی که شما قصد دارید چیزی برای خود بخرید و پول کافی برای خرید آن ندارید باید بدانید پول کافی نداشتن خود معلول است و علت آن اوضاع بیرونی و درونی زندگیتان است. اوضاع بیرونی همان منبع درآمد، حساب بانکی، طرز خرج کردنتان و یا پس اندازتان می باشد و اوضاع درونی که بسیار مهم تر از اوضاع بیرونی است طرز افکار و نوع باور هایتان نسبت به مسائل مالی است.

تی هارو اکر بر این معتقد است که اگر شما اوضاع درونی زندگیتان یعنی همان افکار و باورهایتان را درست کنید اوضاع بیرونی زندگیتان به طور خورکار تغییر بسیاری میکند.

تی هارو اکر در دوره اسرار ذهن ثروتمند به شما تمرین ها و جملات تاکیدی تاثیر گذاری را آموزش خواهد داد که با انجام آنها اوضاع درونی زندگیتان یعنی همان افکار و باورهایتان برای ثروتمند شدن آماده میشوند همچنین تی هارو اکر به شما آموزش خواهد داد که بخشی از ثروت خود را به دیگران ببخشید به گونه ای شما نفع بیشتری ببرید.

تی هارو اکر تلاش بسیار می کند تا به شما آموزش دهد که چگونه بر روی هدفتان تمرکز کنید و چطور باور های مخربتان را که قبل در ذهنتان کاشته شده است را شناسایی کرده و دور بریزید.

چرا باید به دوره اسرار ذهن ثروتمند تی هارو اکر گوش دهیم ؟

تی هارو اکر در دوران جوانی بر این باور بود که این شغل ماست که میتواند ما را به ثروت زیادی برساند به همین دلیل کارهای بسیار زیاد و متفاوت از هم را امتحان میکرد و حتی چند کار را همزمان با هم انجام میداد خب ولی نتیجه این همه کار و تلاش او را ثروتمند نکرد و حتی گاهی اوقات او مجبور میشد بخاطر بدهکاری ها و یا بی پولی هایش به منزل پدرش پناه ببرد.

زمانی که تی هارو اکر با دوست پدرش که فرد بسیار ثروتمندی بود صحبت میکرد میشنود که دوست پدرش میگوید اگر کارها آن طور که تو میخواهی پیش نمی روند حتما چیزی هست که تو نمی دانی همینطور ادامه می دهد که ثروتمندان پیرامون مسائل مالی درست شبیه به یک دیگر فکر میکنند و تو اگر بتوانی مانند آنان فکر کنی و مانند آنان عمل کنی میتوانی فرد ثروتمندی شوی.

تی هارو اکر با استفاده از همین تکنیک کوتاه و فوق العاده در عرض دو سال میلیونر میشود و میتواند زندگی رویایی خودش را بسازد همچنین او به این فکر می افتد که این راز را با دیگران به اشتراک بگذارد که دوره اسرار ذهن ثروتمند را منتشر میکند و باعث میشود هزاران نفر بتوانند میلیونر یا حتی میلیارد شوند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.