کوین ترودو سمینار چگونه ماشین پول ساز همیشگی خلق کنیم؟


در حال بارگذاری
حجم فایل: 3 گیگابایت
کوین ترودو - Kevin Trudeau
چگونه ماشین پول ساز همیشگی خلق کنیم؟
13 قسمت
مدت زمان: 13 ساعت
زیرنویس فارسی تصویری
۳۹,۰۰۰ تومان

سمینار چگونه ماشین پول ساز همیشگی خلق کنیم؟ تاکید بسیار زیادی بر روی بازاریابی شبکه ای و یا نتورکینگ دارد.

کوین ترودو در این سمینار درباره مشاغل اینترنتی و کسب درآمد بر اساس بازاریابی آموزش میدهد. این سمینار به همه ی افراد پیشنهاد نمی شود این سمینار تنها مناسب افرادی است که یک کسب و کار اینترنتی دارند و یا در زمینه بازاریابی شبکه ای فعالیت میکنند.

در این بخش از سایت قدرت درون علاوه بر تهیه و دانلود سمینار چگونه یک ماشین پول سازی خلق کنیم؟ از کوین ترودو میتوانید اطلاعات کامل و خلاصه ای از این سمینار بدست بیاورید.


قسمت کوتاهی از سمینار “چگونه یک ماشین پول سازی خلق کنیم؟” از کوین ترودو را به عنوان فایل نمونه برای شما قرار داده ایم:درباره سمینار چگونه ماشین پول ساز همیشگی خلق کنیم؟

سمینار چگونه یک ماشین پول سازی همیشگی بسازیم؟ از کوین ترودو علاوه بر این که اصول بازاریابی شبکه ای را آموزش می دهد برای تمام افرادی که صاحب شغل هستند و نیاز به آگاهی دارند مناسب است.

افرادی که با دوره های یادگیری کوین ترودو آشنایی دارند میدانند که او واقعا فراتر از یک استاد است چرا که از طریق همین آموزش ها شاگردان زیادی را از فقر کامل به ثروت های کلانی رسانده است و به همین دلیل دوره های آموزشی کوین ترودو برای افرادی که قصد دارند از صفر شروع کنند و حتی هیچ آشنایی با قوانین جهان ندارند می تواند سکو پرتابی به سوی موفقیت باشد. هیچ مورد مشابهی از حرف های که در سمینار های کوین ترودو گفته می شود در هیچ جایی دیگری وجود ندارد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.