فایل خود هیپنوتیزم صوتی ترک سیگار | مریم رضایی


در حال بارگذاری
19 مگابایت
مریم رضایی
ترک سیگار به کمک خود هیپنوتیزم
2 قسمت
28 دقیقه
زبان فارسی
۳۵,۰۰۰ تومان
خرید

اگر به این صفحه آمدید یعنی قصد ترک کردن سیگار را دارید، به شما تبریک می گویم.

اولین روز بدون سیگار شما می تواند برای شما بسیار سخت و دشوار باشد! اما ما قصد داریم با استفاده از هیپنوتیزم  این راه را برای شما آسان و هموار کنیم. اولین گام برای ترک سیگار خواستن است تا زمانی که شما نخواهید نمی توانید که سیگار را ترک کنید. گام دوم اطلاع داشتن از ضررهای سیگار است تا شما در راهی که پا گزاشته اید مسمم تر شوید (ضرر همیشه جسمی نیست). گام سوم شروع یک روند درمانی خوب است مسائلی مانند اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و یا سیگار را کم کنید و سپس ترک کنید کمکی به شما نخواهد کرد.

شما باید یک روندی را شروع کنید که شما را دلسرد نکند و به نوعی حوصله شما را سر نبرد. ما در سایت قدرت درون برای اولین بار ترک سیگار را به کمک فایل خود هیپنوتیزم برای شما آماده کرده ایم. خود هیپنوتیزم در کشور های جهان اول برای درمان بیماری و ترک عادت ها و از بین بار افکار منفی و… استفاده می شود در حالی که در ایران بیشتر برای خرافات مورد استفاده قرار میگیرد.

علاوه بر فایل خود هیپنوتیزم صوتی ترک سیگار برای شما یک مقاله آماده کرده ایم که در آن هر چیزی را که باید درباره سیگار و ترک سیگار بدانید به شما آموزش میدهیم.

چرا باید سیگار را ترک کرد؟

می توان گفت قانع کردن افراد سیگاری برای ترک سیگار از کار معدن سخت تر است.

آنان با حرف هایی مانند سلامتی می خواهیم چه کار!؟ از این کار لذت می بریم!؟ به کسی مربوط نیست و حرف هایی از این قبیل خود را قانع کرده اند. به همین دلیل اگر قصد قانع کردن کسی برای ترک کردن را دارید باید بگویم کار بسیار دشواری در راه دارید.

ولی اگر خودتان فردی سیگاری هستید و قصد به ترک کردن گرفته اید باید بگویم از افراد زیادی در این راه جلوتر هستید چرا که خودتان به این نتیجه رسیده اید.

در اینجا 2 دلیل قوی و مستحکم برای ترک سیگار را برای شما آماده کرده ایم که با خواندن این 2 دلیل مسمم تر خواهید شد.

1. شما فقط خودتان هستید؟

تقریبا همه ما می دانیم که سیگار سرطان زا است و بر روی اعصاب و دستگاه تنفسی و همچنین بر روی قلب و عروق تأثیر منفی میگذارد و توضیح این مسائل برای افراد سیگاری کاری بیهوده هست. چیزی که واضح است این است که افراد سیگاری خودشان را دوست ندارند زیرا اگر دوست داشتند با وجود این همه ضرر سیگار نمی کشیدند.

به همین دلیل پرسیدن این سوال که شما فقط خودتان هستید؟ می تواند بسیار تأثیر گذار باشد. زیرا افرادی که با افراد سیگاری زندگی می کنند بسیار بسیار بیشتر از خود فرد ضرر می بینند. به همین دلیل است که پس از ترک کردن سیگار علاوه بر سود اقتصادی آنان شاهد شاد شدن عزیزان خود می شوند و هیچ چیز زیبا تر از شادی عزیزان ما نیست.

2. دو دلیل بیاورید که سیگار میتواند مفید باشد!

دلایلی که برای کشیدن سیگار بیان می شود انقدر پیش پا افتاده است که حتی بچه های کوچک هم می توانند این دلایل را نقض کنند. دلایلی مانند آرومم می کند و یا بهم آرامش میدهد و از این قبیل دلایل افراد سیگاری است. 

با کشیدن سیگار در واقع شما در حال دادن پول برای از دست دادن سلامتی خود هستید به عبارت دیگه شما پول میدهید و هم سلامتی خود را از دست می دهید.

بهترین راه ترک سیگار چیست؟

راه زیادی برای ترک سیگار وجود دارد که همه آنها مناسب نیستند. برخی از راه های پیشنهادی برای ترک کردن سیگار بدتر شما را از ترک کردن سیگار منصرف می کند. اما واقعا بهترین راه برای ترک سیگار چیست؟ 

بهترین راه برای ترک سیگار آن راهی است که شما را از فکر کردن به سیگار کشیدن دور کند. افکار ما اعمال و رفتار ما را می سازند پس اگر شما فردی سیگاری باشید و مدام به سیگار فکر کنید نمی توانید آن را ترک کنید. دوره خود هیپنوتیزم برای ترک کردن سیگار می تواند کمک زیادی به شما بکند.

همچنین فرد سیگاری باید انگیزه کافی برای ترک کردن سیگار را داشته باشد زیرا اگر انگیزه کافی نداشته باشد هر راهی که به آنها پیشنهاد می شود یا بی فایده است و فقط وقت آنها را میگیرد. ما در طول زندگی باید ابتدا اهدافمان را مشخص کنیم و سپس با داشتن انگیزه به سمت آن حرکت کنیم.

فایل خود هیپنوتیزم می تواند یکی از بهترین روش های ترک سیگار برای شما باشد. دموی 7 دقیقه ای از کل فایل برای شما آماده شده است که راه شما را برای تصمیم گیری هموار تر می کند.

اگر سوال و یا پشنهاد و انتقادی داشتید می توانید از بخش نظرات آن را بیان کنید، پاسخ شما خواهد داده شد.

 

 

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.