کوین ترودو | راز های موفقیت از طریق القا به ذهن


در حال بارگذاری
500 مگابایت
کوین ترودو
راز های موفقیت از طریق القا به ذهن
15 قسمت
360 دقیقه
دوبله فارسی
۴۹,۰۰۰ تومان ۳۸,۰۰۰ تومان

نکته: سمینار راز های موفقیت از طریق القا به ذهن دومین مرحله از مراحل یادگیری کوین ترودو است در صورتی که مرحله اولیه یعنی سمینار آرزوی تو دستور توست را هنوز مشاهده نکرده اید این سمینار یعنی سمینار موفقیت از طریق القا به ذهن برای شما نامفهوم خواهد بود.


قسمت اول سمینار رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن اثر کوین ترودو  به عنوان فایل نمونه و به صورت رایگان در اختیارتان قرار داده ایم:


درباره سمینار راز های موفقیت از طریق القا به ذهن

با گذر زمان و انجام آزمون و خطا انسان ها به این نکته پی بردند که عامل موفقیت تنها تلاش و زحمت شبانه نیست بلکه عومل درونی مانند فکر، احساس، ذهن و… نیز دخیل هستند.

کوین ترودو در سمینار راز های موفقیت از طریق القا به ذهن هر آنچه که برای موفقیت در زمینه های مختلف نیاز دارید را به ضمیرناخودآگاه شما القا می کند به همین دلیل شما فقط باید به این دوره از کوین ترودو گوش کنید.
بله درست متوجه شدید کار دیگری نباید کرد فقط گوش باید کرد و مدام تکرار و تکرار کنید.

فقط با گوش کردن به سمینار رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن می توانید تحول بزرگی را در زندگی خود ایجاد کرد. انسان ها به دنبال موفقیت های گوناگونی مانند موفقیت مالی و موفقیت تحصیلی و موفقیت در کسب و کار و در روابط و… هستند؛ دستیابی به هر کدام از این موفقیت ها راه و روش متفاوتی دارد و برای هر فرد متفاوت تر از فرد دیگری است!

اما کوین ترودو چطور می تواند موفقیت در هر زمینه ای را به ما آموزش دهد؟ باید بدانید که دستیابی به موفقیت  دارای چهار چوب هایی است که شما بدون علم به آن چهار چوب ها و قوانین حتی نمی توانید به موفقیت فکر کنید. این چهارچوب ها در افکار، احساسات، باورها و ذهن و… خلاصه شده است.

هدف سمینار راز های موفقیت از طریق القا به ذهن این است که اصول و قوانین موفقیت را بخشی از وجود و غریزه و حتی دی ان ای شما بکند تا شما بتواتید تصمیم های درست بگیرید و آرزوهای خود رو محقق کنید و همواره یک زندگی رویایی داشته باشید.

به طور مثال وقتی کسی سوالات زیر را از شما میپرسد چه واکنش نشان می دهید و چه جوابی میدهید؟

نام شما چیست؟
نام پدرتان چیست؟
غذای مورد علاقه شما چیست؟
چه میوه ای رو دوست دارید؟

آیا برای جواب دادن به سوالات بالا دچار مشکل شدید؟ قطعا خیر؛ چرا که پاسخ این سوالات مدام در ذهن شما تکرار می شود و شما پاسخ سوالات بالا رو بر اساس ذات و غریزه خودتان به سرعت جواب می دهید. یعنی وقتی اسمتان از شما پرسیده می شود به سرعت جواب میدهید؛ چرا؟ زیرا این اسم جزیی از وجود شما شده است و برای جواب دادن به این پرسش نیاز به فکر کردن ندارید. این همان دانشی است که باید در راه رسیدن به آرزوها و خواسته هایمان تکمیلش کنیم تا بتوانیم به آنها برسیم و موفقیت را بخشی از وجودمان کنیم.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی محتوا و محصولات موجود در سایت قدرت درون به صورت اختصاصی ترجمه و دوبله شده است.