انتشار کتاب الکترونیکی در قدرت درون

[vc_row][vc_column][vc_column_text]


انتشار کتاب الکترونیکی در قدرت درون


چطور میتوانم کتاب صوتی در سایت قدرت درون منتشر کنم؟

ما در قدرت درون افتخار این را داشته ایم که در چند سال اخیر با ناشران و مولفان کتاب‌ها، مجلات و کتاب‌های صوتی زیادی همکاری کنیم.
از ناشران، مولفین، مترجمین، گوینده ها، سایت ها و افراد تولید کننده کتاب الکترونیک دعوت به همکاری میکنم، بدون هیچ هزینه ای و با دریافت 70 درصد از فروش آثار خود می توانید محتوای خود را در سایت قدرت درون منتشر کنید.

تسویه حساب ها 15 الی 30 روز بعد از درخواست تسویه صورت میگیرد.

چرا انتشار کتاب صوتی؟ از نظر زمان و هزینه برای علاقمندان به کتاب و صاحب اثر به صرفه تر می باشد؛ همچنین آسیبی به محیط زیست زده نخواهد شد. حمل کتاب ها آسان تر خواهد شد و کاربران می توانند دستگاه الکترونیک خود را به یک کتابخانه کامل تبدیل کنید.

چطور می توانیم از تعداد فروش کتاب مطلع شویم؟ پس از ثبت نام به عنوان فروشنده در سایت قدرت درون می توانید جدول آمار فروش آثار خود را در حساب کاربریتان مشاهده کنید. (بخش داشبورد فروشنده در منوی کشویی همکاری با قدرت درون در قسمت درآمدها)

چطور میتوانیم محصولات خود را منتشر کنیم؟ پس از ثبت نام به عنوان فروشنده در سایت قدرت درون می توانید از طریق داشبورد فروشنده در منوی کشویی همکاری با قدرت درون در قسمت افزودن محصول، محصول خود را منتشر کنید.

در صورت تمایل همکاری با سایت قدرت درون، به کمک دکمه زیر حساب کاربری فروشنده را ایجاد کنید.

(همچنین می توانید از طریق راه های ارتباطی با پشتیبانان سایت قدرت درون پرسش هایتان را مطرح کنید یا مشاوره رایگان بگیرید.)

ساخت حساب کاربری فروشنده در سایت قدرت درون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بستن
بستن