کتاب صوتیمحتوای ویژه

رویاهای بزرگ داشته باشید اثر کوین ترودو

نام مربی: کوین ترودو

موضوع: رویاهای بزرگ داشته باشید

تعداد قسمت: 2 قسمت

مدت زمان: 120 دقیقه

نوع محتوا: سمینار تصویری

زبان محتوا: زیرنویس فارسی

فرمت محتوا: MP4

حجم محتوا: 960 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

خرید محصول به صورت تکی

با خرید تکی محصول فقط به همین محصول دسترسی دارید و می توانید پس از خرید آن را دانلود نمایید

خرید تکی محصول 14 هزارتومان

به اعتقاد کوین ترودو سخنران سمینار رویاهای بزرگ داشته باشید یا همان خلق رویا به شما کمک میکند تا قوانین و قواعد روانشناسی موفقیت را بهتر و کاملتر درک کنید. تهیه و دانلود سمینار رویاهای بزرگ داشته باشید به مدت 2 ساعت با سخنرانی کوین ترودو به صورت زیرنویس فارسی از طریق سایت قدرت درون امکان پذیر است.

درباره ی سمینار رویاهای بزرگ داشته باشید کوین ترودو

کوین ترودو در اولین سخنان خود این سمینار را با نام “ورکشاپ سطح اول دوره تسلط بر روانشناسی موفقیت” خطاب میکند.
شرکت در این سمینار یا خواندن کتاب های مرتبط باعث میشود تا شما بتوانید در ارائه اصول موفقیت به دیگران و یا استفاده از اصول موفقیت در زندگیتان مهارت بیشتری پیدا کنید. در سمینار رویاهای بزرگ داشته باشید تمرکز بسیار زیادی بر روی روابط وجود دارد زیرا روابط مهم ترین نیاز هر فرد است روابط مانند چسبی مستحکم است که همه جوانب زندگی را در کنار یکدیگر نگاه میدارد.

اگرچه مدت این سمینار زیاد نیست و در 2 ساعت محدود شده است اما شما باید زمان زیادی را صرف کنید تا به درک کاملی از آموزه های این سمینار برسید. در ابتدا باید بدانید که تماشای این سمینار باید به صورت مداوم باشد و با یک باز تماشا کردن درباره محتوای این سمینار قضاوت نکنید!

در سرفصل این سمینار آموزش پایه های استادی روانشناسی موفقیت وجود دارد و زیر آن آموزشهای شنیداری هستند بعد از دوره پرسشنامه ها هستند که برای خواندن طراحی شده اند.

نکاتی مهم از این سمینار:

این سمینار بیشتر به کارگاه عملی موفقیت شهرت دارد چراکه افراد حاضر در این سمینار تشکیل گروه میدهند و پس از مطرح شدن سوالات متفاوت گروه ها نیز پاسخ های متفاوتی میدهند و در آخر کوین ترودو پاسخ صحیح و کامل این سوالات را میدهد.

برخی از اصول و قواعد این سمینار به ظاهر ساده و ابتدایی می آیند اما دقت کنید که این فقط ظاهر ماجراست!

درک کامل این سمینار ضمانتی است تا شما را به رویاهایتان خود برساند پس تلاش کنید این سمینار را به گونه ای تماشا کنید که گویی در آینده امتحانی سخت از مباحث این سمینار خواهید داشت.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

    1. سلام دوست من
      بخشی از آموزش کوین ترودو به نوع لحن و بیانشون برمیگرده که به همین دلیل ما اکثر دوه های ایشون رو هم به صورت زیرنویس فارسی و هم به صورت دوبله فارسی ترجمه میکنیم که این دوره رو هم در آینده دوبله فارسی خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تهیه اشتراک به سایت جدید ما جادوی باور مراجعه کنید مشاهده جادوی باور
+
بستن