قانون جذب چیست؟ استفاده از قانون جذب سریع برای دستیابی به اهداف

قانون جذب چیست؟ استفاده از قانون جذب سریع برای دستیابی به اهداف

تاریخ آخرین بروزرسانی: 11 اکتبر 2020

نویسنده: قدرت درون


چکیده مطلب:

چیجوری قانون جذب رو به صورت کامل یاد بگیریم؟ چطور هر چیزی رو که آرزوش رو دارم جذب کنم؟ چطور میتونم طرز فکر اقتصادی افراد ثروتمند و موفق جهان رو پیدا کنم؟ میخوام از برترین اساتید جهان که قانون جذب و ارتعاش رو یاد میدن آموزش ببینم؟ چطور میتونم زندگی بهتری برای خودم بسازم؟ اگر […]


توضیحات

 • چیجوری قانون جذب رو به صورت کامل یاد بگیریم؟
 • چطور هر چیزی رو که آرزوش رو دارم جذب کنم؟
 • چطور میتونم طرز فکر اقتصادی افراد ثروتمند و موفق جهان رو پیدا کنم؟
 • میخوام از برترین اساتید جهان که قانون جذب و ارتعاش رو یاد میدن آموزش ببینم؟
 • چطور میتونم زندگی بهتری برای خودم بسازم؟

اگر سوالاتی مثل سوالهای بالا ذهن شما رو مشغول کرده و حداقل به یکی از سوالات بالا پاسخ مثبت دادید، یعنی شما پتانسیل کامل رو برای یادگیری قانون جذب دارید.

اما برای شروع یادگیری قانون جذب باید چیکار کرد؟ بیش تر از 300 ساعت سمینار و دوره آموزشی از بهترین اساتید قانون جهان که به زبان فارسی ترجمه شده است در سایت ما قرار دارد که برای دانلود تمامی این محتواها فقط کافیه یک عضویت ویژه که قیمت آن از قیمت یک کتاب کمتر است تهیه کنید.

قانون جذب به زبان ساده به ما میگوید: همه چیز از انرژی است. افکار مثبت و منفی شما انرژی های مثبت و منفیای هستند که شما آن ها را آزاد میکنید. این انرژی ها باعث بروز اتفاقات مثبت و منفی برای شما در زندگیتان می شود. اما برخی از سوالات هست که به طور طبیعی در ذهن معتقدان به قانون جذب پیش می آید. سوالاتی مثل: چرا قانون جذب جواب نمی دهد؟ یا چطور با قانون جذب سریع به پول و عشق مان برسیم؟ و… در ادامه مقالهای برای شما آماده کرده ایم که به تمامی آنها پاسخ خواهد داده شد.

ابتدا شما باید به این باور برسید که قانون جذب عشق و قانون جذب ثروت هر دو زیر شاخه هایی از قانون جذب هستند. شما با یادگیری کامل قانون جذب میتوانید در زمینه عشق و ثروت هم موفق باشید.

قانون جذب چیست؟ (تعریف کاربردی از قانون جذب)

یادگیری قانون جذب (law of attraction) جایی برای شما آسان خواهد شد. که شما اقرار کنید: همه چیز از انرژی است. افکار شما انرژی هایی در سراسر جهان آزاد خواهد کرد. و کائنات جواب شما را متناسب با همان انرژی که آزاد کرده اید خواهد داد. انرژی مثبت از تمرکز بر روی افکار مثبت و انرژی منفی از تمر کز بر روی افکار منفی آزاد خواهد شد. همینطور اتفاقات منفی در اثر انرژی منفی شما و اتفاقات مثبت در اثر انرژی مثبت شما در زندگیتان رخ خواهد داد. این تعریف ساده قانون جذب را ذهنتان ثبت کنید. تا مانع ورود افکار منفی به ذهنتان شوید.

شما باید قبول کنید که هر آنچه در زندگیتان رخ می دهد را خود جذب کرده اید. اگر در این فکر هستید که من که اصلا بر روی تصادف ماشینم تمرکز نکرده بودم که بخواهم جذب کنم. یا من اصلا بر روی بدهکاری تمرکز نکرده بودم که بخواهم آن را جذب کنم. باید به شما با یقین بگویم که همه آن اتفاقات را شما جذب کرده اید.

قانون جذب چیست؟ (تعریف کاربردی از قانون جذب)

قانون جذب امروز و دیروز!

اگر قبول کنید که هر چه برای شما رخ می دهد را خودتان جذب کرده اید کار راحتی در ادامه خواهید داشت. این اتفاقات نتیجه افکار شماست و شما خود آن ها را جذب کرده اید. و اما این نکته مهم را فراموش نکنید که قانون جذب امروز و یا قانون جذب دیروزی وجود ندارد قانون جذب همیشه یکی است.

این قانون همان قانونی است که فرمانرو ها هزاران سال پیش برای ادامه حکومتشان و کنترل کشورشان استفاده میکردند. دانشمندان و مخترعین از این قانون برای کشف و حل مشکلاتشان استفاده میکردند. این همان قانونی است که راندا برن در سال 2006 مستند راز و یا همان فیلم راز و کتاب راز را متناسب با این قانون منتشر کرد. این همان قانونی است که ناپلئون هیل تمام زندگی خود را صرف یادگیری آن کرد. این قانون هیچ تغییری نکرده و نمی کند و نخواهد کرد.

 آیا قانون جذب صحت داره؟

 برای شما چند مثال شفاف و واضح میزنم تا یقین پیدا کنید قانون جذب صد در صد کار میکند. تا به حال در مورد بلیت های بخت آزمایی آمریکا شنیده اید؟ برندگان این بلیت ها تا یک میلیارد دلار جایزه برنده میشوند. تمامی آنها بعد از برنده شدن در این مسابقه در مصاحبه های تلوزیونی اظهار دارند که زندگیشان زیر و رو میشود. و از همه لحاظ تأمین میشوند.

اما بیش از 99 درصد این برندگان طی دو سال تمامی این جوایز بزرگ و ثروت عظیم را از دست میدهند. در خیلی از موارد حتی به زندان می افتند و یا وضع مالی خیلی بدتری نسبت به قبل پیدا میکنند. واضح است که این وضعیت نمی تواند بدشانسی یا یک اتفاق باشد. زیرا 99 درصد از این افراد همین بلا برسرشان می آید. ولی به نظر شما اشکال از کجاست؟ جواب به این سوال بسیار ساده است. مشکل از باورها و افکار این افراد است گستره ذهنی و فکری این افراد در حد این مقدار از ثروت نیست.

این افراد سطح افکار و باورهایشان در حد همان زندگی قبلی و در حد همان مقدار پول و دارایی است. که قبل از بردن این جوایز داشتند. شما فکر میکنید که چرا یک درصد از مردم دنیا 96 درصد ثروت دنیا را در اختیار دارند. آیا این هم یک اتفاق است؟ باید بگویم خیراین اتفاق نیست. زیرا تحقیقات نشان داده که اگر آنان ثروت خود را از دست بدهند کمتر از دو سال دیگر همان مقدار ثروت را به دست میاورند.

چرا قانون جذب جواب نمیدهد؟

چگونگی بکار گیری قانون جذب در زندگی مهم ترین عامل است. خیلی از ما نحوه به کارگیری این قانون را در زندگی نمی دانیم و برخی اصلا معنای واقعی این قانون را هم نمی دانند و تنها با خواندن چند کتاب قانون جذب فکر میکنیم که این قانون را به صورت کامل آموخته ایم.

کارکرد قانون جذب بستگی به نوع استفاده از آن دارد. خیلی از ما این قانون را به اشتباه در زندگی به کار میگیرم و بعد میگوییم: چرا قانون جذب جواب نمی دهد؟

در زمانی که میخواهیم به چیزی دست پیدا کنیم و یا آرزوهایمان را برای خودمان محقق کنیم. ابتدا باید جوری به آرزوها و رویاهایمان فکر کنیم که باعث ایجاد انرژی مثبت در ما شود. اگر در حین فکر کردن به آرزوها و اهدافتان، افکاری مانند: کاش الان داشتمش و یا آخه چی جوری من میخوام به آن دست پیدا کنم من که نمی توانم و… دور باشید؛. زیرا این افکار در شما حس ناتوان، حسرت و… ایجاد میکند. و این افکار منفی باعث منفی شدن کلی افکار شما و در نهایت فراموش کردن و کنار گزاشتن اهدافتان و یا دور شدن از این اهداف میشود.

به طور کلی اگر میخواهید که موقع فکر کردن به اهداف و آرزوهایتان حسرت نداشتن و ناتوانی دست یابی به آن و… را پیدا نکنید. باید به گونه ای در ذهنتان آن را تجسم کنید که انگار  آرزو و یا هدفتان را در حال حاضر دارید. به طور مثال اگر هدف شما ماشین است تجسم کنید که آن ماشین را دارید و داخلش نشسته اید و در حال رانندگی در سطح شهر هستید.

چرا قانون جذب جواب نمیدهد؟

چگونه قانون جذب را در زندگیمان به کار بگیریم؟

شیری را فرض کنید که بسیار سرحال و درنده است. حال این شیر را در قفسی بی اندازید. آیا زمانی که این شیر در قفس است میتوان گفت: این شیر حیوانی ضعیف و ناتوان است؟

مسلماٌ شما می دانید که این شیر یک حیوانی قوی و درنده است. فقط مشکل آن این است که در قفس گیر افتاده است. این مثال دقیقا مانند ذهن ماست ذهن شما بسیار قدرتمند است. فقط مشکلش این است که با باورها و افکارهایتان محدود شده و در قفس گیر کرده. کافی است این باور ها و افکارهای محدود کننده را به کنار بگذارید. آنگاه است که ذهن شما آزاد میشود و می تواند هر مشکل و هرمانعی که به جلویش سبز میشود را کنار بزند. اینگونه راحت تر میتوانید قانون جذب را در زندگیتان به کار بگیرید.

 همینطور کوین ترودو در ارتباط با قانون جذب، و دستیابی به اهداف از طریق قانون جذب دوره ای را با نام آرزوی تو دستور توست را منتشر کرد. که این دوره سر و صدای زیادی را به پا کرد و میلیون ها نفر توانستد با کمک این دوره از قانون جذب برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنند. قسمت کوتاهی از این سمینار 13 ساعت را در قسمت زیر برای شما آماده کرده ایم:

تمرین پاکسازی قانون جذب

پاکسازی یکی از برترین روش های از بین بردن افکار منفیای است که در طول روز به ذهن شما می رسد. این تمرین گونهای طرحی شده است که شما در هرکجا که باشید میتواند با استفاده از آن افکار منفی را از ذهنتان پاک کنید. همینطور این تمرین قانون جذب بسیار بسیار ساده ولی کاربردی است. هرگاه که افکار منفی وارد ذهن شما شد و احساس شما را منفی کرد. با خود بگویید: متأسفم منو ببخش متشکرم دوست دارم. چندین بار این ذکر قانون جذب را تکرار کنید و با خود بگویید تا افکار منفی کامل از ذهن شما خارج شوند.

استفاده سریع از قانون جذب برای دستیابی به اهداف

چگونه از قانون جذب سریع استفاده کنیم؟ این سوال یکی از پرتکرار ترین سوالات در زمینه قانون جذب است. اگر بدن شما را مانند یک کشور در نظر بگیریم مغز شما نقش دولت آن را دارد. هر چه دولت قدرتمندتر و قویتری داشته باشید پیشرفت بیشتری میکند.

اگر بخواهید تمامی افکاری که در طول روز به ذهنتان میرسد را کنترل کنید. کار بسیار دشواری خواهید داشت. ولی ممکن است؛ شما میتوانید با استفاده از احساساتتان به راحتی افکار مثبت و منفی را تشخیص دهید. برخی از احساس ها مانند ترس، نا امیدی، حسادت علایم افکار منفی هستند. برخی دیگر از احساسات هم مانند شادی علایم افکار مثبت شما هستند.

این نکته را در نظر داشته باشید که قدرت افکار مثبت هزار برابر افکار منفی است. اما باید بدانید که قانون جذب ذهنی است یعنی قانونی است برای ذهن که تمامی زندگی شما را پوشش میدهد. مهم نیست شما آدم خوبی باشید یا آدم بدی.

آدم منفوری باشید یا محبوب به هر حالی این قانون برای همه کار میکند. هر چه تجسم تان قوی تر و انرژی مثبت بیشتر به کائنات برای دست یابی به اهدافتان ارسال کنید. جواب داده شده به خواسته یتان زودتر به سراغتان خواهد آمد.

اصول قانون جذب

هر قانونی برای خود اصول و قواعدی دارد که قانون جذب از این قاعده جدا نیست. به طور کلی میتوان گفت اصول قانون جذب این است که هر آنچه که باعث ایجاد حس بد یا حس ناخوشایند و یا افکار منفی از شما میشود از خود دور کنید. برخی از افراد نگرانی این موضوع را دارند که دیگران هم موفق شوند و از ثروت و خوشی غنی شوند. آنها معتقد هستند که اگر همه ثروتمند و غنی شوند دیگر برای دیگران ثروتی نمی ماند. و یا خوشی دیگر معنایی نخواهد داشت. باید بگویم ما بیشتر از نیاز ثروت در این دنیا وجود دارد. و بیشتر از نیاز خوشی در این دنیا داریم این دنیا پر از زیبایی هاست، و هیچگاه تمام نخواهد شد.

به دیگران کمک کنید، احساس خوبی در خودتان ایجاد کنید. نگذارید هیچ چیز شما را از دست یابی به اهداف و آرزوهایتان ناامید کند. هیچگاه به چگونی دست یابی فکر نکنید ولی به اینکه به آن دست پیدا خواهید کرد ایمان داشته باشید. راه های زیادی برای دستیابی به اهدافتان هست که شما از آن خبر ندارید. هیچکدام از ما نمی دانیم فردا چه اتفاقی قرار است برایمان رخ دهد.

نتیجه

اگر فکر میکنید این قانون نمی تواند واقعیت داشته باشد. سعی کنید که این قانون را به عنوان یک تمرین یا یک بازی در زندگیتان استفاده کنید. به دور از اینکه این قانون جذب میتواند آرزوها و اهدافتان را محقق کند.

میتواند دنیا را برای شما جایی بهتری کند و کمک کند در زندگی فردی بهتر باشد. پیشنهاد میکنم که مستند یا فیلم راز را حتما ببینید. در اینجا راز همان قانون جذب است و اگر شما این مستند راز یا مستند قانون جذب را ببینید میتوانید قانون جذب را کامل تر یاد بگیرید. با دیدن این مستند همه چیز را یاد نخواهید گرفت ولی میتوانید  اصول پایه قانون جذب را یاد بگیرید.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


دسته بندی: قانون جذب


6 پاسخ به “قانون جذب چیست؟ استفاده از قانون جذب سریع برای دستیابی به اهداف”

 1. جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

  • power inside گفت:

   سلام دوست من
   اگر به یادگیری قانون جذب علاقه دارید. میتونید با خرید یک عضویت ویژه تمامی محتویات سایت رو که بیش از 300 ساعت سمینار و کتاب صوتی از برترین اساتید موفقیت جهان است را به طور کامل دانلود نمایید.

 2. جایینو گفت:

  از سایت خوب تان ممنونم ! جالب بود !

 3. قاسمی گفت:

  سلام و عرض ادب ممنون و سپاسگزار بابت مطالب و سایت کاربردی و عالی تون خدا قوت

  • power inside گفت:

   سلام دوست من
   اگر به یادگیری قانون جذب علاقه دارید. میتونید با خرید یک عضویت ویژه تمامی محتویات سایت رو که بیش از 300 ساعت سمینار و کتاب صوتی از برترین اساتید موفقیت جهان است را به طور کامل دانلود نمایید.

 4. مریم گفت:

  من واقعا از وقتی از قاانون جذب و تلقین استفاده کردم توی اکثر کارام موفق بودم واقعا تاثیر داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2021 قدرت درون
تمامی حقوق وب سایت متعلق به قدرت درون می باشد.