محتوای رایگان

کتاب صوتی شفای زندگی لوییز هی

نام مربی: لوییز هی

موضوع: شفا زندگی

تعداد قسمت: 16 قسمت

مدت زمان: 260 دقیقه

نوع محتوا: کتاب صوتی

زبان محتوا: فارسی

فرمت محتوا: MP3

حجم محتوا: 200 مگابایت

 لوییز هی (Louise Hey ) یک نویسنده، یک سخنران انگیزشی، یک مربی درمانی و یا یک سازنده تفکری نو میباشد. وی در 8 اکتبر سال 1926 در آمریکا متولد شد و در 30 اوت سال 2017 درگذشت. کتاب شفای زندگی لوییز هی پر مخاطب ترین کتاب در زمینه های درمانی، افزایش اعتماد به نفس و خودشناسی و همینطور پزشکی می باشد. لوییز هی در جوانی به سرطان مبتلا شد و توانست بدون کمک از دارو ها و پزشکان خود را بهبود ببخشد.

وی در سال 1982 تصمیم به نوشتن کتاب شفای زندگی گرفت. پس از دو سال یعنی در سال 1984 توانست این کتاب را به پایان برساند و منتشر کند. این کتاب شامل 16 فصل می باشد. پس از انتشار کتاب شفای زندگی لوییز هی مردمان زیادی توانستند با این کتاب خود را از درمان کنند. و یکی از دلایل اصلی همه گیر شدن این کتاب هم همین موضوع است.

لوییز هی در ابتدا کتاب شفای زندگی میگوید: ما صد در صد در برابر تمامی تجربه هایمان مسئول هستیم. هر اندیشه ای که از ذهن ما میگذرد آینده ما را می آفریند. عذاب هر کس به دلیل انزجار خویشتن و احساس گناه است. اگر شما در این فکر هستید که با دانلود کتاب شفای زندگی ناگهان مشکلاتان برطرف میشود. و یا بیماریتان بهبود پیدا میکند؛ سخت در اشتباه هستید.

در مقدمه کتاب شفای زندگی لوییز هی میگوید: من شفا دهنده نیستم. من فقط به شما کمک خواهم کرد تا خود را بهبود دهید. پس شما با خواندن این کتاب فقط یاد خواهید گرفت که چطور خود را از شر افکار مزاحم و بیماری ها خلاص شوید. شما فقط یاد خواهید گرفت. و اگر می خواهید که زندگی راحت تری داشته باشید باید این آموزش ها را در زندگی خود به کار بگیرید.

دانلود کتاب صوتی شفای زندگی:

به کمک دکمه های دانلود زیر میتوانید کتاب صوتی شفای زندگی را به صورت کامل دانلود کنید

دانلود قسمت اول قسمت دوم قسمت سوم قسمت چهارم قسمت پنجم قسمت ششم قسمت هفتم قسمت هشتم قسمت نهم قسمت دهم قسمت یازدهم قسمت دوازدهم قسمت سیزدهم قسمت چهاردهم قسمت شانزدهم

 

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دانلود کامل و نامحدود بهترین آموزش ها به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیک کنید
بستن