پشتیبانی در تلگرام

تماس تلفنی

کتاب صوتیمحتوای ویژه

کتاب صوتی ناپلئون هیل سمینار 17 اصل طلایی موفقیت

نام مربی: ناپلئون هیل - Napoleon Hill

موضوع: 17 اصل طلایی موفقیت

تعداد قسمت: 2 قسمت

مدت زمان: 122 دقیقه

نوع محتوا: سمینار صوتی

زبان محتوا: دوبله فارسی

فرمت محتوا: MP3

حجم محتوا: 290 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

خرید محصول به صورت تکی

با خرید تکی محصول فقط به همین محصول دسترسی دارید و می توانید پس از خرید آن را دانلود نمایید

خرید تکی محصول 18 هزارتومان

ناپلئون هیل |Napoleon Hill نویسنده ای است. که آثار او را به عنوان (پدر ادبیات انگیزشی) در سرتاسر جهان می نامند. که 17 اصل طلایی موفقیت ناپلئون هیل یکی از مشهور ترین و پرطرفدارترین اثر اوست. او با ادبیات اختصاصی خود شما را با اصول موفقیت آشنا میکند؛ ناپلئون هیل اصول موفقیت و قانون جذب را زمانی که در مجله های کوچک و بزرگ کار میکرد. با افرادی مانند توماس ادیسون، اندرو کارنگی، هنری فورد و دیگر افرادی که موفقیت های زیادی را در زندگی خود داشته اند مصاحبه میکرد آموخت.

ناپلئون هیل اولین الگو موفقیت را با ادبیات مدرن انگیزشی ساخت، و افراد زیادی با پیروی از این الگو به موفقیت رسیدند. در این دوره ناپلئون هیل شاه کلید موفقیت را به شما میدهد؛ برخی از افراد با یک بار دیدن این دوره از این شاه کلید باخبر می شوند و برخی دیگر با 100 بار دیدن این دوره به شاه کلید پی می برند.

ناپلئون هیل به طور کامل به این سؤالات که:چه اصولی ما را به موفقیت می رساند؟ پاسخ میدهد. چیزی که بیشتر مردم از ما می پرسند این است که چرا باید به سخنان ناپلئون هیل گوش دهیم؟ جواب سؤال بسیار واضح است زیرا ناپلئون هیل یکی از موفق ترین افراد جهان است. سخنانش از سخنان افراد موفق زمان خود که الگوی خیلی از ما هستند سرچشمه میگیرد.

ناپلئون هیل کیست و دوره او چیست؟

ناپلئون هیل در ۲۶ اکتبر سال ۱۸۸۳ در روستای پوند ویرجینیای آمریکا متولد شد. وی نوسیندگی را در سن 13 سالگی با لقب خبرنگار کوهستانی برای مجله های کوچک شهر خود آغاز کرد. وی با این کار خرج تحصیل خود را میداد. او در دانشگاه رشته حقوق را انتخاب کرد ولی نتوانست از پس هزینه های این رشته بر باد به همین دلیل بر سرکار قدیمی خود یعنی نویسندگی برگشت.

ناپلئون با همکاری  20 ساله خود با اندرو کارنگی توانست از طریق مصاحبه با بیش از 200 نفر از افراد موفق و پر آوازه به اصول موفقیت پی ببرد. یک قدم جلوتر از تمامی نویسندگان آن را با ادبیات مدرن و اختصاصی خود در قالب کتاب و دوره به مردم بیاموزد. کتاب های او در بین پر فروش ترین کتاب های جهان قرار دارد. ناپلئون هیل نویسنده و مربی انگیزشی بی رغیب است.

که نویسندگان کتاب های موفقیت فردی و برگزار کنندگان و سخنرانان دوره های انگیزشی و موفقیت از او به عنوان معلم یاد میکنند.  برترین کتاب و پرفروش ترین کتاب وی که در لیست پرفروش ترین کتاب های جهان قرار دارد. کتاب بی اندیشید و ثروتمند شوید می باشد که در سال 1937 منتشر شد.

دوره 17 اصل طلایی موفقیت از زبان ناپلئون هیل

ناپلئون هیل میگوید: اگر شما بتوانید چیزی که واقعا در طلب آن هستید و هدف اصلی شماست، را پیدا کنید. آن را در برگه ای بنویسید به طوری که قابل خواندن باشد میتوانم به شما آموزش بدهم که آن را برای خودتان محقق کنید. اما چطور به نظر شما ناپلئون هیل قصد دارد به شما سحر و جادو بیاموزد؟

چیزی که ناپلئون هیل به شما خواهد آموخت حتی از سحر و جادو هم زودتر شما را به خواسته هایتان خواهد رساند. اصول طلایی موفقیت ناپلئون هیل برگرفته از بیش از 20 سال تحقیق و مصاحبه با افرادی همچون توماس ادیسون و اندرو کارنگی و … است. این اصول طی یک شب نوشته نشده، این اصول هزاران ساله که مورد استفاده افراد موفق قرار میگیرد.

ناپلئون هیل فقط در این 20 سال توانسته به این اصول پی ببرد او این اصول را اختراع نکرده است! او فقط این اصول را کشف کرده و در 17 اصل تقسیم بندی کرده و آنها را به انتشار رسانده. البته همین کار، کار کوچکی نیست. افراد زیادی با استفاده از این اصول توانسته اند خواسه هایشان را محقق کنند.

یکی از دلایلی این که کتاب و دوره وی بعد از گذشت چندین سال هنوز بین مردم دست به دست میشود. این است که این اصول واقعا کار میکند.

کلید طلایی ناپلئون هیل برای موفقیت: 17 اصل طلایی موفقیت

دوره 17 اصل طلایی موفقیت از دوره های کلاسیک ناپلئون هیل است.  که از طرف بنیاد ناپلئون هیل توصیه به تماشای این دوره  شده است. این دوره میتواند زندگی شما را به طور کامل تغییر دهد. 17 اصل موفقیت گفته شده در این دوره بنای اصلی موفقیت است و پیروان این اصول را به موفقیت می رساند.

ناپلئون هیل به عنوان محبوب ترین مربی انگیزشی آمریکایی در جهان شناخته شده است. معروف ترین کتاب وی  کتاب بی اندیشید و ثروتمند شوید است که یکی از پر فروش ترین کتابهای جهان است. ناپلئون هیل موسسه آموزشی غیرانتفاعی ناپلئون هیل را تاسیس کرد.

که ماموریت آن آموزش به مردم برای دستیابی به موفقیت است. این دوره به شما اسرارهایی می آموزد که میتواند موفقیت را برای شما به ارمغان بیاورد. شما با انجام تمرینات ساده و البته اصولی که در این دوره وجود دارد میتوانید به راز موفقیت واقعی و پایدار پی ببرید. افکار و احساسات ما به طور ناخودآگاه در شبانه روز در حال فعالیت هستند.

شما میتوانید از طریق کنترل آنها به هر آنچه که میخواهید برسید. حالا این خواسته ها هر انچه که می خواهند میتوانند باشند. مانند دوست واقعی، ثروت زیاد، داشتن رابطه عالی با خانواده و … و تمامی این موارد و موارد دیگر میتواند یک صلح و آرامش ذهنی و فکری را برای شما بسازد.

همه افرادی که این اصول را میدانند آماده اند تا هر چه که میخواهند را برای خود بسازند. به یاد داشته باشید که همانطور که دوره را نگاه میکنید. آن را با واقعیت ها و نه داستان های خیالی مقایسه  کنید، هدف از این کار انتقال یک حقیقت جهانی بزرگ به ذهنتان است. که ذهنتان به راحتی بتواند آن را قبول کند.

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سال نو مبارک - میتوانید به کمک کد eyd در خرید اشتراک ویژه، 30 درصد تخفیف بگیرید.
+
بستن