محتوای ویژهویدیو تصویری

ناپلئون هیل دوره 17 اصل طلایی موفقیت (زیرنویس فارسی)

نام مربی: ناپلئون هیل

موضوع: 17 اصل طلایی موفقیت

تعداد قسمت: 2 قسمت

مدت زمان: 2 ساعت

نوع محتوا: سمینار تصویری

زبان محتوا: زیرنویس فارسی

فرمت محتوا: MP4

حجم محتوا: 225 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

خرید محصول به صورت تکی

با خرید تکی محصول فقط به همین محصول دسترسی دارید و می توانید پس از خرید آن را دانلود نمایید

خرید تکی محصول 12 هزارتومان

دوره 17 اصل طلایی موفقیت تقریباً 80 سال پیش توسط ناپلئون هیل و به کمک دبلیو کلمنت استون منتشر شد.

تمرکز ناپلئون هیل در این دوره بر این است تا قوانینی که به کمک اندرو کارنگی و با تلاش 20 ساله خود به آن پی برده است را در 17 اصل و 13 پیام به شما آموزش دهد.

دوره 17 اصل طلایی موفقیت به صورت دوبله فارسی نیز در سایت قدرت درون منتشر شده است که میتوانید به کمک دکمه زیر به صفحه دانلود دوره 17 اصل طلایی موفقیت دوبله فارسی هدایت شوید:

دانلود دوره 17 اصل طلایی موفقیت از ناپلئون هیل دوبله فارسی

خلاصۀ دوره 17 اصل طلایی موفقیت از ناپلئون هیل

ناپلئون هیل در ابتدا میگوید: من شاه کلیدی میخوام بهتون بدم که هر دری که ذهنتون فرض کنه رو میتونه باز کنه این شاه کلید از 17 اصل تشکیل شده است.

اولین اصل “قطعی بودن هدف” است و همینجا در ابتدای ملاقاتمون قصد دارم تا قولی به شما بدهم اگر بطور قطعی تصمیم بگیرید که چه جیزی رو بیشتر از همه در زندگی تون نیاز دارید و بتونید طوری اون رو روی کاغذ بنویسید که بتونم بخونمش من شما رو به خواسته تون میرسونم چون من شاه کلیدی بهتون میدم که بتوانید به همه خواسته هاتون برسید مهم نیست خواسته شما چقدر بزرگ باشه یا چقدر کوچیک باشه.

من کلید رو به شما میدهم اما شاید شما نتوانید آن را دریافت کنید چراکه کاملا به این بستگی خواهد داشت که چه زمانی آماده دریافتنش رو داشته باشید.

این اولین پیام از 13 تایی هست که بهتون خواهم گفت و در هر پیام طوری کلید رو توضیح خواهم داد که کاملا متوجه باشید… اگر که آماده باشید الان میخواهم 2 تا پیام اول رو بهتون بدم چون طبق ماهیت کلید، مسئول تمام موفقیت های کل دنیا بوده.
لطفا به حرف هام با دقت گوش کنید.

چون ممکنه راز این شاه کلید را در همین ملاقات اول دریابید اولین سرنخ از ماهیت شاه کلید رو وقتی میابید که بهتون بگم روانشناسان قانونی طبیعی را کشف کردند که بنیاد تمام موفقیت های بشر است و من میتونم اون رو در در یک جمله کوتاه خلاصه کنم تا اون رو درک کنید:

“هر چیزی که ذهن شما بتونه تصور و باور کنه میتونه بهش برسه”

آیا این جمله عمیقی نیست؟
متوجه شدید که هیچ حرفی درباره آموزش نزد و به سادگی میگه که هر چیزی که ذهن شما بتونه تصور کنه و باور کنه میتونه بهش برسه.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دانلود کامل و نامحدود بهترین آموزش ها به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیک کنید
بستن