کتاب صوتیمحتوای ویژه

کتاب صوتی از فقر تا ثروت اثر دن لاک

نام مربی: دن لاک

موضوع: از فقر تا ثروت

تعداد قسمت: 2 قسمت

مدت زمان: 57 دقیقه

نوع محتوا: کتاب صوتی

زبان محتوا: فارسی

فرمت محتوا: MP3

حجم محتوا: 52 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

مشترکین ویژه سایت قدرت درون میتوانند کتاب از فقر تا ثروت اثر دن لاک را به صورت کامل و رایگان دانلود نمایند. در این کتاب صوتی تکنیک های لازم برای دستیابی به موفقیت به شما آموزش داده میشود.

خلاصۀ کتاب صوتی از فقر تا ثروت

در کتاب صوتی از فقر تا ثروت به داستان کم نظیر بازاریاب کار آفرین و متخصص فروش دن لاک، مردی که در جهان به سلطان فروش اقلام گرانبها مشهور است گوش میدهیم.

دن لاک یکی از گران قیمت ترین مشاوران در سطح جهان است در این کتاب صوتی داستان به دنیا آمدن وی در فقر و در شهر هنگ کنگ و فرار از زندگی کارمندی و اینکه چطور با بارها شکست موفق شده تا به قله آرزو هایش برسد خواهید شنید.

دن لاک میگوید: (در کودکی آرزو داشتم تا به استقلال مالی برسم و به عزیزان و خانواده ام کمک کنم تا آنها نیز استقلال مالی داشته باشند. این کار آسونی نبود! مسیری که در آن در زیر فشار ده ها هزار دلار بدهی قرار گرفتم و یا خسته و نا امید شدم ولی هیچگاه کنار نکشیدم.)

در کتاب از فقر تا ثروت دن لاک به شما می آموزد که چطور طلسم را شکست دهید؛ او چندین کتاب در زمینه درآمد زایی و داشتن استقلال مالی نوشته است و میلیون ها دانشجو را در سرتاسر جهان راهنمایی کرده است و پیروی از اون الهام بخش هزاران نفر در سطح جهان است.

همینطور در این کتاب صوتی دن لاک ار سختی های راه خود و اینکه مهارت لازم برای پیروزی را از کجا پیدا کرد و چطور به یک مولتی میلیونر تبدیل شد؛ را با شما در میان میگذارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دانلود کامل و نامحدود بهترین آموزش ها به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیک کنید
بستن