لیست کتاب های پیشنهادی کوین ترودو + دانلود


تاریخ آخرین بروزرسانی: 17 مارس 2020

نویسنده: قدرت درون


چکیده مطلب:

در این بخش از سایت قدرت درون، لیست 14 کتابی که کوین ترودو در دوره صوتی آرزوی تو دستور توست پیشنهاد میکند را برای شما آماده کرده ایم همچنین امکان دانلود 14 کتاب پیشنهادی کوین ترودو در همین بخش برای شما فراهم شده است. کوین ترودو میگوید: اگر این 14 کتاب را به ترتیبی که […]


توضیحات

در این بخش از سایت قدرت درون، لیست 14 کتابی که کوین ترودو در دوره صوتی آرزوی تو دستور توست پیشنهاد میکند را برای شما آماده کرده ایم همچنین امکان دانلود 14 کتاب پیشنهادی کوین ترودو در همین بخش برای شما فراهم شده است.

کوین ترودو میگوید: اگر این 14 کتاب را به ترتیبی که گفته شده بخوانید قانون جذب و ارتعاش را به طور کامل می آموزید و  این توانایی را پیدا میکنید که هر آنچه را که میخواهید و آرزوی بدست آوردنش را دارید جذب کنید و به آن دست یابید؛ این فوق العاده نیست؟! در ادامه با ما همراه باشید.

لیست کتاب های پیشنهادی کوین ترودو

کوین ترودو بی شک بهترین آموزگار قانون جذب و ارتعاش در جهان است. نام او در سال 2010 در لیست 10 مرد ثروتمند آمریکا جا گرفت، او معتقد است که دستیابی به این موفقیت بدون قانون جذب و ارتعاش ممکن نبود. (کوین ترودو مالک 3 شبکه تلوزیونی و بیش از 60 شرکت در زمینه بازاریابی است.)

دوره صوتی آرزوی تو دستور توست کوین ترودو با بیش از 100 میلیون دانلود پرطرفدارترین دوره صوتی نام گرفت. این دوره در کنار مفاهیم و قوانینی که به شما آموزش میدهد تمارین و کتاب هایی را به شما معرفی میکند. لیست 14 کتابی که در بخش زیر برای شما آماده کرده ایم همان کتاب هایی است که در دوره صوتی آرزوی تو دستور توست پیشنهاد میشود.

1. کتاب جادوی فکر بزرگ

کتاب جادوی فکر بزرگ اولین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب جادوی فکر بزرگ (The magic of thinking big) اثر دیوید جوزف شوارتز اولین کتاب پیشنهادی کوین ترودو است که شما باید آن را حتما بخوانید. این کتاب با فروش بیش از 4 میلیون نسخه یکی از بهترین کتاب های روانشناسی موفقیت و قانون جذب است.

 کتاب جادوی فکر بزرگ با هر کتابی که تا بحال خوانده اید متفاوت است چراکه راهکارها و مفاهیمی که کتاب جادوی فکر بزرگ را تایید می‌کنند از برترین و معتبرترین منابع، بهترین و بزرگ‌ترین متفکران و اندیشمندان جهان هستند.

جهت دانلود کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

2. کتاب پله پله تا اوج

کتاب پله پله تا اوج دومین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

دومین کتابی که شما باید بخوانید کتاب پله پله تا اوج اثر زیگ زیگلار است. زیگ زیگلار در این کتاب 7 کلید طلایی که برترین افراد جوامع برای دستیبابی به موفقیت از آنها استفاده کرده اند را به شما معرفی میکند.

این 7 کلید طلایی موفقیت عبارت اند از: نگرش یا دیدگاه، انتخاب، جرات ، هدف‌ها، چگونه، عشق و پشتکار ؛ که البته در کتاب پله پله تا اوج به هر کدام از این مفاهیم به طور کامل پرداخته میشود.

در هر صفحه از کتاب پله پله تا اوج ده ها نکته و آموزه منطقی و مثال هایی از واقعیت وجود دارد که با فراگیری این نکات میتوانید روح و جسم خود را برای دستیابی به موفقیت تقویت کنید. به همین علت به شما پیشنهاد میکنیم که این کتاب را بیش از 5 بار بخوانید تا تمامی مفاهیم این کتاب را به طور کامل بیاموزید.

همچنین در این کتاب بخش هایی تحت عنوان گامهای عملی وجود دارد که در این بخش به شما راهکار ها و روش های عملی ارائه میشود تا بتوانید از آموزه های این کتاب در زندگی تان استفاده کنید.

زیگ زیگلار معتقد است که ما در روز حتی 1 ساعت بدون افکار منفی زندگی کنیم میتوانیم به موفقیت هایی دست پیدا کنیم که در حالت عادی غیر ممکن است که بتوانیم این موفقیت ها را بدست بیاوریم.

جهت دانلود کتاب pdf پله پله تا اوج اثر زیگ زیگلار بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

3. کتاب بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شود سومین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب بخواهید تا به شما داده شود یکی از برترین آثار جری و استر هیکس و سومین کتاب پیشنهادی کوین ترودو است.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود برگرفته از آموزه های آبراهام هیکس می باشد.

با خواندن این کتاب با نحوه کار طبیعت و قوانین طبیعی آشنا خواهید شد و در می یابید که روابط، سلامتی، امور مالی، نگرانی های شغلی و موارد دیگر تحت تأثیر قوانین جهان هستی هستند.

خداوند به هر انسانی که به روی کره زمین قدم بر میدارد و زندگی میکند از تولد تا مرگش، حق زندگی ای مملو از شادی و نشاط را داده است. کتاب بخواهید تا به شما داده شود به شما می آموزد که چگونه به حقی که خداوند از بدو تولد به شما داده است دستیابید.

4. کتاب راز

کتاب راز چهارمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب راز اثر راندا برن که بعدها مستند فیلم راز نیز از روی همین کتاب ساخته شد چهارمین کتابی است که شما باید آن را بخوانید.

تفاوت عظیمی که بین این کتاب با سایر کتاب های این لیست قرار دارد این است که راندا برن نویسنده این کتاب تلاش کرده است کتاب راز را به منبعی کامل و معتبر از مفاهیم قانون جذب تبدیل کند. به همین علت در این کتاب سخنان و آموزش هایی از برترین اساتید قانون جذب مانند: باب پراکتور، استر هیکس، مایکل برنارد بکویت، جو ویتالی و… خواهید خواند.

این اساتید در فیلم و مستند راز نیز حضور پیدا کردند و صحت و درستی این مفاهیم و سخنان را تایید کردند.

5. کتاب سایکو سایبرنتیک

کتاب سایکو سایبرنتیک پنجمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب سایکو سایبرنتیک اثر ماکسول مالتز در زمینه استفاده و به کارگیری ذهن و قدرت ذهن است. این کتاب را باید به عنوان پنجمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو بخوانید.

هر تصویری که از خود در ذهنتان داشته باشید در آینده آن تصویر به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد، به نظر شما این جمله عمیقی نیست؟! ماکسول مالتز میگوید: ذهن ما مانند مرکز حکومتی یک کشور و یا شهرداری یک شهر است که هر آنچه که بگوید تمامی اعضای بدن مان آن را می پذیرند و انجام میدهند و در جهت هدفی که ذهنمان برای آن ها مشخص کرده است حرکت میکنند.

پس مراقب باشید که چه هدفی و یا چه تصویری از خودتان در ذهنتان قرار میدهید. کتاب سایکو سایبرنتیک فرمولی از موفقیت را در اختیار شما قرار میدهد که به کمک این فرمول میتوانید موفقیت را برای خود پدید بیاورید.

6. کتاب قوانین موفقتیت در 16 درس

کتاب قوانین موفقتیت در 16 درس ششمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب قوانین موفقیت در 16 درس اثر ناپلئون هیل مهم ترین کتاب این لیست میباشد چراکه این کتاب حاصل 20 سال تحقیق و تلاش ناپلئون هیل بر روی زندگی افراد موفق و ثروتمند زمانه خود بوده است.

کتاب قوانین موفقیت در 16 درس پس از انتشار در سال 1928 توسط اعضا جوامع برادری مانند: فراماسونری و برادر هود و… جمع آوری شد و تنها 118 نسخه ای که از این کتاب به فروش رفته بود قابل جمع آوری نبود.

پس از 9 سال این کتاب با سانسور شدن بخش های اصلی و با نام بیندیشید و ثروتمند شوید منتشر شد. البته در حال حاضر نسخه هایی متفاوت از کتاب قوانین موفقیت در 16 درس در بازارجهانی موجود میباشد اما به طور قطعی نمیتوان گفت که کدام کتاب نسخه اصلی است.

ما در سایت قدرت درون کامل ترین نسخه موجود از این کتاب را به زبان فارسی ترجمه کرده ایم و آن را به صورت درآورده ایم. جهت دانلود کتاب صوتی قوانین موفقیت در 16 درس بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

7. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید هفتمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل هفتمین کتابی است که کوین ترودو گفته است بخوانید.

این کتاب با وجود اینکه سانسور شده و بخش های اصلی آن حذف شده است اما به جرئت میتوان گفت یکی از بهترین کتاب هایی است که در زمینه آموزش قانون جذب و ارتعاش منتشر شده است.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل مفاهیم پایه ای و مقدماتی قانون جذب و ارتعاش را به شما می آموزد و تمرکز این کتاب بیشتر بر روی قانون جذب پول یا ثروت است. در حال حاضر این کتاب در اکثر قفسه های کتاب فروشی هایی که در ایران وجود دارد به چشم میخورد.

8. کتاب جادوی باور

کتاب جادوی باور هشتمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب جادوی باور اثر کلودا.مایرون بریستول هشتمین کتاب لیست کتاب های پیشنهادی کوین ترودو است.

همانطور که از نام کتاب جادوی باور پیداست این کتاب در زمینه اهمیت و قدرت باور نوشته شده است. باور مانند تابلوهای راهنمایی و رانندگی است که در خیابان وجود دارد با این تفاوت که میتوان تابلوهای رانندگی را در بعضی از مواقع نادیده گرفت ولی باورهای ذهنی را نمی توان نادیده گرفت.

باور قدرت فوق العاده ای بر روی تصمیمات و زندگی شما دارد به کمک فرمولها و مفاهیمی که در این کتاب وجود دارد میتوانید در زمینه های دلخواهتان به شکوفایی و موفقیت برسید.

9. کتاب آیین دوست یابی

کتاب آیین دوست یابی نهمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب آیین دوست یابی اثر دیل کارنگی بر اهمیت روابط میان انسان ها تاکید دارد.

دیل کارنگی میگوید: حق همه انسان ها است که دوست داشته شوند و یا دیگران را دوست داشته باشند. داشتن روابط به دیگران مهم ترین بخش زندگی هر انسانی است چراکه انسان یک موجود اجتماعی است.

دیل کارنگی در 6 بخش این کتاب به شما آموزش میدهد که چطور میتوانید با روابطه تان را با خانواده، دوستانتان و یا همکارانتان و … بهبود ببخشید و به یک فرد محبوب در میان اطرافیانتان تبدیل شوید.

10. کتاب برو بدستش بیار (نترس انجامش بده)

کتاب برو بدستش بیار (نترس انجامش بده) دهمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب برو به دستش بیار اثر ریچارد برانسون میلیاردر خود ساخته آمریکایی است.

در کتاب برو بدستش بیار یا همان نترس انجامش بده، آموزه ها و نکاتی از ریچارد برانسون میلیا‌ردر مشهور و صاحب شرکت ویرجین و غول کارآفرینی جهان را خواهید خواند.

ریچارد برانسون میگوید: بهترین تجربه ای که در زندگی ام بدست آوردم این بود تا زمانی که برای داشتن چیزی تلاش نکنم به آن دست پیدا نمیکنم.

اگر از تلاش کردن میترسید و یا فکر میکنید بی نتیجه است به انتهای کار فکر کنید که به موفقیت رسیده اید. تنها کافی است تا اولین قدم را برای دستیابی به آرزو ها و خواسته هایتان بردارید از آنجا به بعد دیگر کار سختی پیش رو ندارید.

11. کتاب قدرت فکر مثبت

کتاب قدرت فکر مثبت یازدهمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب قدرت فکر مثبت از نورمن وینسنت‌پیل را باید به عنوان یازدهمین کتاب لیست کتاب های پیشنهادی کوین ترودو بخوانید.

برای اینکه بتوانید افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید خواندن این کتاب برای شما ضروری است.

دکتر نورمن وینسنت پیل میگوید: هدف من از نوشتن کتاب قدرت فکر مثبت این بود تا به مردم بتوانند داشتن ذهنی آرام، جسمی سلامت و داشتن انرژی مثبت را تجربه کنند و بدانند برای پیروز شدن حتما نباید شکست خورد چراکه پیروزی و شادی حق هر انسانی است.

12. کتاب بازی کار

کتاب بازی کار دوازدهمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب بازی کار اثر چارلز گولد در سال 1984 منتشر شد.

اگر از شغلتان لذت ببرید و شغلتان مانند یک بازی برای شما شیرین باشد دیگر از کار کردن خسته نخواهید شد. مدیران هزاران شرکت به کمک کتاب بازی کار توانسته اند بازدهی کارمندان و شرکت خود را افزایش دهند.

کتاب بازی کار به این پرسش میپردازد که چرا مردم در ورزش و تفریحاتی که انجام میدهند بیشتر از کارشان جنب و جوش دارند ولی خسته نمیشودند؟ چارلز گولد استراتژی رهبران و صاحبین مشاغل برتر جهان را به شما آموزش میدهد.

اگر صاحب یک شغل هستید و یا حتی یک کارمند ساده هستید این کتاب میتواند با فرمولی که به شما میدهد شما را بهترین در کارتان بکند.

13. کتاب پدر پولدار و پدر فقیر

کتاب پدر پولدار و پدر فقیر سیزدهمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب محبوب پدر پولدار و پدر فقیر اثر رابرت کیوساکی یکی از پر فروش ترین کتاب های نیویورک تایمز و آمازون، سیزدهمین کتابی است که کوین ترودو پیشنهاد کرده تا بخوانید.

رابرت کیوساکی در کتاب پدر پولدار و پدر بی پول یا فقیر به لحن و شیوه متفاوتی به آموزش قوانین موفقیت میپردازد. در این کتاب تلاش شده در کنار راه و روش هایی که شما را به موفقیت میرساند به راه هایی که شما را از موفقیت دور میکند نیز اشاره شود.

رابرت کیوساکی در این کتاب شیوه آموزشی و تربیتی یک پدر ثروتمند و یک پدر فقیر را مقایسه میکند. که در این صورت شما راحت تر میتوانید تفاوت افراد ثروتمند و فقیر را درک کنید.

14. کتاب آنچه می گوییم و آنچه بدست می آوریم

کتاب آنچه می گوییم و آنچه بدست می آوریم چهاردهمین کتاب پیشنهادی کوین ترودو

کتاب آنچه میگوییم و آنچه بدست می آوریم اثر جان گری، چهاردهمین و آخرین کتاب پیشنهادی کوین ترودو است.

تا به حال به این فکر کرده اید که چطور میتوانید به خواسته ها و آرزوهایتان دست پیدا کنید؟ پیروزی حقیقی در زندگی این نیست که شما به هر چه که میخواهید دست پیدا کنید بلکه به این معناست در طلب آنچه باشید که دارید.

بسیاری از مردم یاد گرفته اند که آنچه را که می خواهند چگونه باید به دست بیاورند. اما به محض اینکه چیزی را به دست می آورند برایشان عادی میشوند و در طلب خواسته دیگری هستند.

برخی از ما از همه چیز ناراضی هستیم از روابطی که داریم، از کارمان، ثروت و دارایی هایمان و… همیشه به دنبال چیزی هستیم که نداریم.

ما همیشه در حال کار و تلاش هستیم تا چیز هایی که نداریم را بدست بیاوریم ولی وقتی آن را به دست میاوریم برایمان عادی میشود و دوباره سخت کار میکنیم تا به چیز دیگری دست پیدا کنیم.

چطور میتوانیم کتاب های پیشنهادی کوین ترودو را دانلود کنیم؟

با تهیه یک اشتراک ویژه میتونید تمامی محتویات سایت رو به صورت کامل و رایگان دانلود کنید.

14 کتاب پیشنهادی کوین ترودو + تمامی آثار کوین ترودو + کتاب ها و کتاب های صوتی برترین اساتید قانون جذب جزو محتوای ویژه سایت هستند.

در ضمن هر هفته یک محتوای ویژه و جدید در سایت منتشر میشود مشترکین ویژه میتوانند این محتویات را نیز به صورت کامل دانلود نمایند. هزینه اشتراک های ویژه از هزینه یک کتاب کمتر است.

کافیه شما هم به جمع 1000 کاربر ویژه ما بپیوندید.

https://powerinside.ir/

 


دسته بندی: معرفی و نقد کتاب


6 پاسخ به “لیست کتاب های پیشنهادی کوین ترودو + دانلود”

 1. احسان رام گفت:

  پس کو لینکش؟؟؟

  • سلام احسان عزیز
   برای اینکه بتونید تمامی کتاب های پیشنهادی کوین ترودو را دانلود نمایید باید ابتدا اشتراک ویژه تهیه نمایید.
   اگر اشتراک ویژه دارید به کمک دکمه هایی که در صفحه قرار داره به صفحه دانلود کتاب یا کتاب صوتی بروید و محتوا را به صورت کامل دانلود نمایید.

   • احسان رام گفت:

    سلام
    الان فقط جادوی فکر بزرگ و 16 درس ناپلئون هیل لینک دانلود دارن و بقیه ندارن

    • بله دوست من؛ بقیه کتاب ها تا قبل پایان عید سال 99 آپلود میشه و شما مشترکین ویژه میتونید به صورت رایگان این کتاب ها رو دانلود نمایید.

 2. jahangir99 گفت:

  سلام
  من عضو سایت شده ام .
  چطور میتوانم اشتراک ویژه تهیه نمایم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2021 قدرت درون
تمامی حقوق وب سایت متعلق به قدرت درون می باشد.