پشتیبانی در تلگرام

تماس تلفنی

تی هارو اکر - t harv ekersهوش مالی

تی هارو اکر وبینار تصویری رمز و رازهای قدرت درون

نام مربی: تی هارو اکر - T. Harv Eker

موضوع: رمز و رازهای قدرت درون

تعداد قسمت: 1

مدت زمان: 84

نوع محتوا: سمینار تصویری

زبان محتوا: زیرنویس فارسی

فرمت محتوا: MP4

حجم محتوا: 270MB

وبینار تصویری رمز و رازهای قدرت درون از تی هارو اکر به شما کمک میکند تا به طور کلی بتوانید فرد بهتری در زندگیتانه باشید این دوره بیش از 15 میلیون بازدید داشته است و یکی از دوره های موفقیت فردی، محبوب به شمار میرود. این دوره به صورت ترجمه شده و بدون سانسور در سایت قدرت درون بزرگترین فروشگاه آنلاین که دارای محصولات موفقیت فردی و قانون جذب است منتشر شد.

تی هارو اکر کیست؟

تی هارو اکر در  ۱۰ ژوئن سال ۱۹۵۴ در شهر تورنتو واقع در کانادا متولد شد و دوران کودکی خود را در همان جا گذراند و در نوجوانی به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد تی هارو اکر یک نویسنده، یک تاجر و یا یک سخنران انگیزشی می باشد.

سالها تی هارو اکر در زندگی اوضاع نابسامانی را سپری میکرد و او مدتی دچار افسردگی و سرخوردگی شده بود و حتی توان کار کردن را هم نداشت تا اینکه به وسیله تحقیقاتی که در زمینه موفقیت مالی داشت توانست در مدت کمتر از 2 سال با باز کردن مغازه فروش وسایل ورزشی میلیون ها دلار بدست آورد و چندین فروشگاه زنجیره ای وسایل ورزشی را برای خود افتتحاح کند.

او پس از مدتی مجموعه کلاس ها و کتاب ها برای اطلاع رسانی این قوانین به مردم افتتاح میکند. تی هارو اکر تنها یک میلیونر خود ساخته نیست بلکه او یک نویسنده، یک تاجر و یا یک سخنران انگیزشی می باشد که محبوبیت زیادی در میان مردم دارد . دوره ها و کتاب های او به صدها زبان ترجمه میشود و در بیشتر سایت های انگیزشی منتشر میشود.

 دوره رمز و رازهای قدرت درون تی هارو اکر چه کمکی به ما میکند؟

در این دنیا تضادهایی وجود دارد مانند گرما و سرما ، شب و روز ، درون و بیرون و… اگر گرمایی نباشد سرما معنایی ندارد و اگر شبی نباشد روز معنایی ندارد.

تی هارو اکر معتقد است که اگر برای یک زندگی خوب عوامل بیرونی مانند ماشین، خانه، آرامش و… نیاز باشد پس باید عوامل درونی هم وجود داشته باشد پس اگر شما عوامل بیرونی زندگیتان آن طور نیست که میخواهید باید عوامل درونی زندگیتان را تغییر دهید.

عوامل درونی عبارت است از چیزهایی که در طول روز به آنها فکر میکنید یا باور هایی که در ذهنتان وجود دارد گاهی اوقات شما برخی فکر ها و برخی کارها میکنید که اصلا به نفع شما و زندگیتان نیست دلیل آن این است که ذهنتان نمیخواهد از منتطقه امن خود خارج شود.

تی هارو اکر میگوید اگر در ذهنتان پر از فکرهایی راجب بدهکاری و بی پولی است دلیل اش آن نیست که چون در زندگی دچار بدهکاری و یا بی پولی هستید این افکار را  دارید، بلکه چون همیشه این افکار را دارید در زندگیتان این مشکلات را نیز دارید.

در این دوره شما خواهید آموخت که افسار ذهن و افکارتان را بر دست بگیرید و آن ها را کنترل کنید و با استفاده از افکارتان عوامل بیرونی زندگیتان را آنجور که میخواهید بسازید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن