دانلود کاملترین نسخه مستند فیلم راز 2006

دانلود کاملترین نسخه مستند فیلم راز 2006

تاریخ آخرین بروزرسانی: 10 آوریل 2020

نویسنده: قدرت درون


چکیده مطلب:

[button color=”orange” size=”small” link=”http://dl.jadoyebavar.ir/peyman/the%20secret.mp4″ icon=”” target=”false” nofollow=”false”]دانلود مستند راز[/button] مستند فیلم راز در سال 2006 به کارگردانی درو هریوت (Drew Heriot) و تهیه کنندگی راندا برن (Rhonda Byrne) در کشور استرالیا ساخته شد. تمرکز فیلم راز بر آموزش قوانین جهان هستی مانند قانون جذب است اما با تماشای این مستند نباید توقع داشته باشید تا […]


توضیحات

[button color=”orange” size=”small” link=”http://dl.jadoyebavar.ir/peyman/the%20secret.mp4″ icon=”” target=”false” nofollow=”false”]دانلود مستند راز[/button]


مستند فیلم راز در سال 2006 به کارگردانی درو هریوت (Drew Heriot) و تهیه کنندگی راندا برن (Rhonda Byrne) در کشور استرالیا ساخته شد.

تمرکز فیلم راز بر آموزش قوانین جهان هستی مانند قانون جذب است اما با تماشای این مستند نباید توقع داشته باشید تا قانون جذب و قانون ارتعاش را به طور کامل بیاموزید! چراکه بخش ها و قسمت های اصلی فیلم راز سانسور و حذف شده است؛ اما مستند راز میتواند مقدمه ای برای شروع یادگیری قوانین کائنات باشد.

در این بخش از سایت قدرت درون میتوانید کاملترین نسخه مستند فیلم راز 2006 را به طور کامل و رایگان دانلود نمایید.

فیلم راز میتواند مفاهیم کلی قانون جذب را به شما بیاموزد و شما را در مسیر یادگیری قانون جذب قرار دهد به همین دلیل بسیاری از رسانه ها و اساتید قانون جذب نام دیگر فیلم راز را فیلم قانون جذب گذاشته اند.

مستند راز باعث شد تا عدۀ زیادی از مردم با قانون جذب آشنایی پیدا کنند و همین اتفاق موجب شد تا فیلم راز محبوبیت و طرفداران زیادی پیدا کند اما با حذف شدن قسمت های اصلی مستند راز اساتید قانون جذب تصمیم گرفتند تا برخی از مستندات و فیلم های مربوط به قانون جذب را به راز 2 و یا راز 3 نسبت دهند.

باب پراکتور یکی از مهمترین عوامل و اساتید فیلم راز یک دوره تصویری در کتابخانۀ خانه اش ضبط کرد و مفاهیم و قسمت های مهمی که از فیلم راز حذف شده بودند را آموزش داد. در بخش زیر قسمت کوتاهی از این دوره تصویری باب پراکتور با نام درک قانون جذب را مشاهده میکنید.

(میتوانید با مراجعه به صفحه درک قانون جذب از باب پراکتور را به مدت 40 دقیقه زیرنویس فارسی دانلود نمایید)

تنها یک راز وجود دارد!

همانطور که گفتیم فیلم راز تنها یک قسمت و به مدت 87 دقیقه است و مستند هایی با عنوان راز 2 و 3 و یا 4 فیلم و مستند هایی هستند که سایت ها و اساتید مختلف آنها را به این نام نسبت داده اند تا شاید بتوانند توضیحات و آموزش های فیلم راز را تکمیل کنند و یا به نوعی برای آن مکملی باشند و جای خالی قسمت های سانسور شده را پر کنند.

اساتید زیادی در فیلم راز حضور دارند و از نتایج و تاثیرات فوق العاده قانون جذب بر روی زندگی صحبت میکنند و تلاش میکنند تا این قانون را به افرادی که این مستند را تماشا میکنند آموزش دهند تا بسیاری از افراد از صمیم قلب این قانون را بپذیرند و با گوشت و استخوان قبول کنند که از قانون جذب در زندگیشان استفاده کنند.

داستان ساخت شدن فیلم راز

راندا برن تهیه کننده مستند راز میگوید: یکسال از فوت پدرم گذشته بود اما من هنوز افسردگی داشتم و نمیتوانستم کار کنم و در روابط اجتماعیم و شخصی ام به مشکل خورده بودم و در حال سپری کردن بدترین روزهای عمرم بودم که گوشه ای از بزرگترین راز دنیا برای من نمایان شد.

این راز زندگی من را به طور کل تغییر داد و توانستم به زندگی رویاهایم دست پیدا کنم و تصمیم گرفتم این راز بزرگ را به تمامی مردم بیاموزم. افراد زیادی از این راز باخبر بودند تصمیم گرفتم آنها را پیدا کنم و از آنها برای انتشار این راز کمک بگیرم.

اساتید مستند فیلم راز

ساخت مستند راز بیش از 6 ماه طول کشید و 3.5 میلیون دلار صرف ساخت این مستند شد.

برترین و مشهور ترین اساتید قانون جذب جهان در این مستند حضور پیدا کردند و هر کدام عهده آموزش قسمتی از این راز بزرگ را بر عهده گرفتند. اما پس از انتشار این مستند بسیاری از این اساتید از حضور خود در فیلم راز پشیمان شدند چراکه مفهوم ارتعاش که مهم ترین بخش این مستند حذف شده بود.

کتاب راز اثر خانم راندا برن نیز طبیعتا با سانسور ها و حذف شدگی هایی روبرو شد. اما با این حال فیلم و کتاب راز برترین نقطه برای شروع یادگیری قانون جذب هستند.

راندا برن کیست؟

راندا برن در 12 مارس 1945 در شهر ملبورن واقع در کشور استرالیا متولد شد. مهم ترین عامل شهرت و محبوبیت وی کتاب و فیلم راز است. راندا برن زندگی میلیون ها نفر را تغییر داد به طوری که مجله معروف تایم در سال 2007 راندا برن را جزو 100 فرد تاثیرگذار جهان معرفی کرد.

در قسمت های ابتدایی فیلم راز اشاره کوچکی به زندگینامه راندا برن نیز میشود که او با گذر از سختی ها و مشکلات بسیار زیادی توانست به هر آنچه که در طلب بدست آوردنش بود دست یابد.

 


دسته بندی: محتوای رایگان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2021 قدرت درون
تمامی حقوق وب سایت متعلق به قدرت درون می باشد.