تی دی جیکس کیست؟ بیوگرافی کامل + برترین ویدیو های انگیزشی او

تی دی جیکس کیست؟ بیوگرافی کامل + برترین ویدیو های انگیزشی او

تاریخ آخرین بروزرسانی: 2 مارس 2020

نویسنده: قدرت درون


چکیده مطلب:

 توماس دکسترجیکس (Thomas Dexter Jakes) که بیشتر با نام تی دی جیکس (t.d jakes) شناخته میشود یک کشیش، نویسنده، سخنران و مشاور محبوب و مشهور است. سخنرانی های تی دی جیکس در مراسم های مذهبی باعث شده تا او از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شود چراکه در این مراسم ها او یک سحنرانی فوق انگیزشی […]


توضیحات

 توماس دکسترجیکس (Thomas Dexter Jakes) که بیشتر با نام تی دی جیکس (t.d jakes) شناخته میشود یک کشیش، نویسنده، سخنران و مشاور محبوب و مشهور است.
سخنرانی های تی دی جیکس در مراسم های مذهبی باعث شده تا او از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شود چراکه در این مراسم ها او یک سحنرانی فوق انگیزشی انجام میدهد.

در این بخش از سایت قدرت درون علاوه بر بیوگرافی کامل تی دی جیکس چند تا از برترین سخنرانی های او را برای شما آماده کرده ایم.

بیوگرافی تی دی جیکس

تی دی جیکس در 9 ژوئن سال 1957 در ویرجینیای آمریکا متولد شد. او فرزند چهارم خانواده بود و از زمان کودکی در کلیسا حضور پررنگ داشت به همین دلیل به او لقب “پسر كتاب مقدس” داده شده بود.

تی دی جیکس در کودکی لکنت زبان داشت به همین علت به او گفته بودند که نمیتواند یک سخنران مذهبی شود.

هنگامی که وی 10 ساله بود پدرش به بیماری نارسایی کلیه دچار شد.
توماس دکستر جیکس و مادرش تا زمان مرگ پدرش یعنی سال 1973 از او مراقبت کردند. او با تلاش و پشتکاری که داشت توانست اولین سخنرانی مذهبی خود را در سال 1976 انجام دهد.

بیوگرافی تی دی جیکس

دوران جوانی

توماس دکستر جیکس در سال 1979 رسما به عنوان یک سخنران انگیزشی منصوب شد.

او هنگامی که در یکی از سخنرانی های انگیزشی میهمان بود با خانومی به نام سریتا ان جیمسون (Serita Ann Jamison) آشنا شد و در سال 1981 با یکدیگر ازدواج کردند.

تی دی جیکس در سال 1980 و در سن 23 سالگی توانست یک کلیسا کوچک با 10 عضو را تاسیس کند.

ورود به بازار کار

در سال 1987، جیکس به اسقف اعظم منصوب شد و در سال 1992، او برای نخستین بار برای عده زیادی از حاضرین در کلیسا سخنرانی کرد که در این سخنرانی به مشکلات بانوان پرداخت.

سال بعد تی دی جیکس موفق شد یک برنامه هفتگی در شبکه های تلوزیونی پخش کند. در سال 1994 او اولین کنفرانس انگیزشی خود را برگزار کرد.

این مطلب رو هم بخون  اندرو کارنگی کیست؟ کشف اسرار موفقیت اندرو کارنگی

تی دی جیکس به عنوان وزیر مجمع انتخاب شد و توانست در منطقه جارلستون ویرجینیا غرب یک کلیسا افتتاح کند. در سال 1990 مدرک B.A و M.A و در سال 1995 مدرک دکترای خود را از وزارت مطالعات مذهبی و دانشگاه بین المللی مسیحیت دریافت کرد.

جیکس در سریال های سیاهپوستان، دائر المعارف میراث مسیحی آمریکایی آفریقایی و همچنین کسانی که در میان آمریکایی های آفریقایی تبار حضور دارند، جایگاهی را در اختیار دارد.

در سال 2000،تی دی جیکس به عنوان سخنران اصلی در کنفرانس های سالانه شورای ملی سیاهپوستان، انجمن ملی پلیس سیاه پوستان و 2000 کنگره فعالیت کرد.

نویسندگی توماس دکسترجیکس

توماس دکستر جیکس بیش از 100 کتاب در زمینه الهیات، حمایت از حقوق زنان منتشر کرده است که در بخش زیر لیست 10 تا ازپرفروش ترین کتاب های او را قرار داده ایم:

  1. کتاب زندگی بدون محدودیت
  2. کتاب حتی مردان قوی هم می جنگند
  3. کتاب مادر ها متفاوت اند
  4. کتاب جنگیدن برای زندگی بدون محدودیت
  5. کتاب تصمیمات عالی که هیچوقت پشیمان نمیشوید
  6. کتاب به راحتی شکست نخورید
  7. کتاب دوباره خود را تغییر دهید
  8. کتاب تصمیم گیری های عالی
  9. کتاب قبل از انجام کار
  10. کتاب زندگی بدون پشیمانی

برترین سخنرانی های انگیزشی تی دی جیکس

در این بخش 2 تا از پربازدید ترین سمینار های توماس دکستر جیکس یا همان t.d jakes را برای شما آماده کرده ایم:


[button color=”red” size=”medium” link=”http://” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]دانلود کامل سمینار قدرت ذهن تغییر یافته به مدت 70 دقیقه[/button]


[button color=”red” size=”small” link=”http://” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]دانلود سمینار رهایش کن به مدت 75 دقیقه[/button]


زندگی شخصی

توماس دکستر جیکس در حال حاضر یکی از برترین سخنرانان انگیزشی-مذهبی به شمار میرود. او و همسرش سریتا دارای پنج فرزند هستند.

در حال حاضر در شبکه های اجتماعی فعالیت پررنگ دارد و همچنین سایت بیشاپ تی دی جیکس را برای انتشار سمینار ها و کتاب های خود راه اندازی کرده است که انگلیسی زبانان میتوانند از آن استفاده نمایند.


دسته بندی: بیوگرافی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2021 قدرت درون
تمامی حقوق وب سایت متعلق به قدرت درون می باشد.