کتاب صوتیمحتوای ویژه

کتاب صوتی راز تجارت 500 میلیون دلاری اثر تی هارو اکر

نام مربی: تی هارو اکر

موضوع: راز تجارت 500 میلیون دلاری

تعداد قسمت: 1 قسمت

مدت زمان: 60 دقیقه

نوع محتوا: کتاب صوتی

زبان محتوا: فارسی

فرمت محتوا: MP3

حجم محتوا: 140 مگابایت

شما عضویت ویژه ندارید!

کاربر عزیز جهت دانلود این محتوا و سایر محتویات سایت نیاز به عضویت ویژه دارید با تهیه یک عضویت ویژه تمام محتویات سایت رایگان قابل دانلود است

خرید عضویت ویژه

ورود به حساب کاربری

اگر عضویت ویژه دارید جهت دانلود محتوا ابتدا باید وارد حساب کاربریتون بشید

ورود به حساب کاربری

کتاب راز تجارت 500 میلیون دلاری یک تجربه یا بهتره بگوییم یک راز فوق العاده ای را با شما در میان میگذارد، که به کمک این راز تی هارو اکر نویسنده این کتاب، به دارایی بیش از 500 میلیون دلار دست پیدا کرد.

دانلود رایگان و کامل کتاب صوتی راز تجارت 500 میلیون دلاری اثر تی هارو اکر تنها برای مشترکین ویژه سایت قدرت درون امکان پذیر است.

معرفی کتاب صوتی راز تجارت 500 میلیون دلار

کتاب راز تجارت 500 میلیونی یک کتاب در زمینه هوش مالی است که آموزش های ارزشمندی را به شما میدهد و به شما یاد میدهد که بتوانید آن آموزش ها را در زندگیتان مورد استفاده قرار بدهید.

تی هارو اکر در قسمتی از کتاب صوتی راز تجارت 500 میلیون دلاری میگوید:

من قصد دارم بزرگترین، تکرار میکنم بزرگترین رازی که باعث شد من به موفقیت برسم را با شما در میان بگذارم رازی که مرا از برشکستگی به میلیونر شدن رساند و پس از مدتی متوجه شدم که دارایی ام به بیش از 500 میلیون دلار رسیده است. برخی از شما شاید قانون معروف مرا در کلاس هایم میگذارم را بدانید. آن قانون این است: “که به سادگی حتی یک کلمه از حرف های من را باور نکنید.”
به نظر شما چرا باید چنین قانونی در کلاس هایم بگذارم؟
خوب ساده است من از تجربه چه کسی با شما صحبت میکنم؟ فقط تجربه خودم! پس نمیتوانبه طور قطع گفت سخنان من درست یا غلط است چراکه سحنان من، مجموعه ای از تجربه هایم است.

تمام آنچه که میتوانم به شما بگویم این است که این راز شرایط مالی من را متحول کرد و امروز زندگی من و ده ها هزار دانشجوی مرا تغییر داده است و اگر شما هم از این راز در زندگیتان استفاده کنید مطمئنا زندگی شما را هم متحول خواهد داد.

پس میتوانید این قانون را برای مدت کوتاهی در زندگیتان امتحانش کنید و تمام تمرکز و توجه تان را به این راز بدهید و اگر برای شما هم کار کرد پس این کار را ادامه دهید و اگر کار نکرد میتوانید این راز را به دور بی اندازید و کار دیگری را امتحان کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دانلود کامل و نامحدود بهترین آموزش ها به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیک کنید
بستن